Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hazugságból van kiút? fórum

Hazugságból van kiút? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. ápr. 2. 20:27
Szakítottam vele. Sajnos telefonon történt, pedig személyesen akartam elmondani. De sejtette, hogy gond van, mert azt írtam neki, hogy vasárnap beszélnünk kell, így felhívott és kihúzta belőlem. De tudom, most jön a neheze. Azt mondta, küzd értem, amíg kell, mert csak én kellek neki, senki más. Szóval még koránt sincs vége. Remélem, elég erős leszek, hogy bármit mond, bármit tesz, és bármeddig is jön utánam, nem adom meg magam. Tudom, hogy nem szabad. De nagyon félek, hogy megint megfűz. Szorítsatok, hogy ne így legyen!
50. Duracellnyuszi (válaszként erre: 49. - 274c9996b8)
2009. ápr. 2. 16:33
Ez az, hogy nincs tiszta képem. Én sem szoktam szerelmes lenni és megszoktam, hogy az eszemre hallgatok. És most úgy érzem, mintha kicsúszott volna a lábam alól a talaj. Már nem tudom, mi lenne a helyes. Ha tudnám, hogy igazán szeret, akkor vele maradnék. De hogy hihetnék neki? Már nem tudok hinni, bízni benne, így viszont szerintem nincs értelme. Adtam neki esélyt, nem egyet. Többre nem vagyok képes. Sajnos nem látok más választást, mint elhagyni. Bár lenne még esély... De sajnos nincs. Csak attól félek, hogy nem leszek elég erős. Ugyanis ő nem akar elengedni, nem akarja elfogadni, hogy vége. Iszonyatosan kitartónak kell lennem ahhoz, hogy véget tudjak ennek vetni. Ami nehéz lesz, mivel szeretem. És tudom, hogy az a megoldás, ha otthagyom, néha mégis megfordul a fejemben, hogy mi van, ha megbánom...
49. 274c9996b8 (válaszként erre: 48. - Duracellnyuszi)
2009. ápr. 2. 14:41

Az utolso mondatodra a valaszom az hogy ; nem tudom ?

Viszont a szerelem nalam nagy szo ! Mondhatnam a legnagyobb szo !

Nem voltam sokszor szerelmes az eletemben , volt amikor visszaleptem , valami belsö sugallatra, megerzesre ? ! Viszont mind a mai napig azt tartom hogy , a SZERELEM A LEGNAGYOBB,LEGSZEBB 2-EMBER KÖZÖTT !Ha ez van akkor minden van ! Nincsenek akadalyok ,elerhetetlen celok....D

De a Te eletedröl csak Neked van tiszta keped igy aztan Te tudod csak egyedul mi az amit mersz vallalni vagy inkabb ejted !

48. Duracellnyuszi (válaszként erre: 46. - 274c9996b8)
2009. ápr. 1. 20:38
Nem akarok boldogtalanul szerelmes lenni. Ha nem lenne agyam, könnyű lenne mellette boldognak lenni, de van és használom is. Nem lehet mindent eltűrni, azért, mert az ember szerelmes. Nem akarom, hogy akinek odaadom szívemet, lelkemet, mindenemet, az becsapjon, átvágjon, megalázzon. Ezt nem bírom elviselni. A szerelem nem éri meg, hogy tönkretegyem magam miatta. Nem vágyom tökéletes pasira, egyrészt nincs is, másrészt én sem vagyok tökéletes. De mit várjak egy olyan fiútól, aki már a kapcsolat elejétől hazudozik. Tény, hogy most teper utánam 1000-rel, mert be akarja bizonyítani, hogy "mennyie szeret". De hogy hihetnék neki? Eddig is megtett mindent értem és folyton azt hangoztatta, mennyire szeret, aztán mégis kiderült, hogy az exét szerette. Nem tudok benne bízni, így viszont szerintem nincs értelme. Te kitartanál egy ilyen pasi mellett?
47. 274c9996b8 (válaszként erre: 43. - Sundance)
2009. ápr. 1. 19:48

Oh , hat a pasik akkora barmok , tulajdonkeppen mit varsz ? Talan tökeletesseget !(akkor a nök között kell ezt a csodabogarat keresned ...D)

Egyalltalan mit lehet varni 1-pasitol , azon kivul hogy , szereted es boldog vagy mellette ?

En nem tanacsolom azt hogy , tartsa meg mindenaron ! De teny hogy , szereti es ez nagyon fontos tenyezö ! Az ugyeskedesei,hazudozasai atlatszoak , tehat tudja ill tudna kezelni 1-kis csalafintasaggal, szerintem.

46. 274c9996b8 (válaszként erre: 44. - Duracellnyuszi)
2009. ápr. 1. 19:39

A szerelem nem minden...??? Ezt hogy erted ? !

Mert szerintem a SZERELEM a MINDEN ! Ha ez van erdemes harcolni,turni,szemet hunyni stb... Ha szerelem ,szeretet nincs akkor semmi nics ! Es akkor hiaba a tökeletes,okos pasi a labaid elött !

Tudod az öszinteseg kenyes dolog , nem tudhatjuk hol a hatar abban hogy , mennyire maszhatunk bele masok erzeseibe,erzelmeibe ? ! Azt eszrevesszuk amikor velunk szemben tulment valaki a hataron , de vajon erzekeljuk-e amikor mi tesszuk ezt ?

Hat ha ikrek a csillagjegyed , akkor neked nem igen kell tanacs ? Eleg okos vagy ahhoz hogy , tudd mi az ami neked jo , szerintem.

45. Duracellnyuszi (válaszként erre: 43. - Sundance)
2009. ápr. 1. 18:43
Ja, amúgy azt mondta, hogy már nyár óta ott van a táskája oldalzsebében és már el is felejtkezett róla... Csak azon csodálkozom, hogy amikor kinyitottam volna azt a zsebet, hopp, hirtelen eszébe jutott, és elvörösödve kikapta a kezemből... Én ezt valahogy nem tudom bevenni...
44. Duracellnyuszi (válaszként erre: 42. - 274c9996b8)
2009. ápr. 1. 18:32

Igen, de a szerelem nem minden... Igaz, hogy azt hittem, ő a nagy Ő, és most elképzelni sem tudnék mást magam mellett, de ha elhagyom, majd egyszer (remélem) elmúlik. És akkor esélyem lesz rátalálni arra a férfira, akiben megbízhatok. Tudom, hogy mindenkinek vannak hibái, de ő már az elején eljátszotta a bizalmam, holott semmi mást nem kértem tőle, csak őszinteséget. Tudta, hogy ez nekem mennyire fontos és tudta, hogy bármit elmondhat, mindent meg lehet velem beszélni. Mégis inkább megpróbált átvágni.

De igazad van, nagyon köszönöm a tanácsot! És bár ikrek a csillagjegyem, megpróbálok okosabb lenni és türelmet tanulni. :) Vagy mellette vagy más mellett...

43. sundance (válaszként erre: 42. - 274c9996b8)
2009. ápr. 1. 18:12
Bocs, hogy beleszólok, de Solyom olvastad a tangás sztorit? Az azért durva, nem? Egy ilyen embertől szerintem nem sokat lehet várni. Igazad van egyikünk sem egy angyal, de ami sok az sok!
42. 274c9996b8 (válaszként erre: 41. - Duracellnyuszi)
2009. ápr. 1. 17:56
Nem , de turelemmel ellenörizni s , mi több iranyitani tudod a dolgok mentetet ! Mindezt csak azert irtam ,mert azt irod hogy , szereted ! Vegsösoron egyikunk sem angyal , nem ?
41. Duracellnyuszi (válaszként erre: 40. - 274c9996b8)
2009. ápr. 1. 17:35
Hát igen, azt kéne, de sajna a türelem nem az erősségem... De mindig tanul az ember.
40. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Duracellnyuszi)
2009. ápr. 1. 17:28

A hazudos embernek a hazudozas az eleteleme ! Ugy , hogy szerintem ne varj feltunö valtozast !

Viszont nem jol hazudik mert ujra es ujra rajtakapod ! Ez viszont a Te szamodra elöny -:)

Nem muszaly minden alkalommal leleplezned , szepen vard ki hogy , mire akar kilyukadni 1-1-hazugsaggal ?

2009. ápr. 1. 17:15
Úgy lesz! Kemény vagyok! :)
2009. ápr. 1. 16:23
Oksa! Csak nyugodtan, határozottan!... :)
37. Duracellnyuszi (válaszként erre: 36. - Sundance)
2009. ápr. 1. 16:21

Ok, meglesz! :)

Most betegszabin vagyok, ami nagyon jól jött, mert egész héten nem látom (most vidéken vagyok) és így jobban tudok gondolkodni. Vasárnap lesz a nagy nap... Hogy őszinte legyek, még mindig nem tudom biztosan, mi lenne a helyes döntés, de tényleg jólesett kiírni magamból, minthogy az is, hogy figyeltetek rám. Nem tudom, hogy a szerelem elvakít és ti látjátok racionálisan a dolgokat, vagy pedig azért kaptam mindenkitől azt a választ, hogy nincs értelme, mert csak a felszínt ismeritek... Hát... most légy okos domonkos! Tudom, a döntést nekem kell meghoznom. Mindenesetre most már sokkal nyugodtabb vagyok, úgyhogy jól fogok dönteni. :)

Bp-n ritkán jutok net közelbe, de mihelyt tudom, megírom, hogy mi lett!

2009. ápr. 1. 15:23

Örülök, hogy jobban vagy! Néha tényleg jobb megosztani a problémákat mással. Én is többnyire emiatt látogatom ezt az oldalt...

Azért a fejleményekről értesíthetnél minket! :)

2009. ápr. 1. 14:40

Köszönet mindenkinek, aki írt ide!

Valószínűleg azért éreztem olyan kilátástalannak az egészet, mert folyamatosan csak magamban őrlődtem. Nem vagyok az a típus, aki elmondja másoknak a problémáit, inkább én nyújtok másoknak támaszt. Úgyhogy haladás, hogy ide kiírtam. Úgy látszik, fejlődőképes vagyok! :)

És nagyon jót tett. Már attól jobban érzem magam, hogy kiadhattam magamból a dolgokat, az meg pláne jól esett, hogy reagáltatok is rá. Így nem érzem magam olyan egyedül és tisztábban látok mindent.

34. Duracellnyuszi (válaszként erre: 32. - Sariya)
2009. ápr. 1. 12:45
Oké, rájöttem, mire írtad. Nem arra, amire először gondoltam... A szerelem teljesen elvette az eszemet... :-(
33. Duracellnyuszi (válaszként erre: 32. - Sariya)
2009. ápr. 1. 12:05
Miért gondolod így?
32. sariya
2009. ápr. 1. 11:45
nincs
2009. márc. 31. 20:54
Teljesen igazatok van... :(
2009. márc. 31. 20:48

Szerintem az alkalmi hazudozónak van kiút, ill. nincs is erre szüksége, mert kevésszer, de önkételenül el kell csússzon a hazugság.

A krónikus hazudozónak nincs kiút, a semmiről is hazúdni fog.

2009. márc. 31. 20:44
Csak ego növelő tényező leszel...gondolom nincs kedved pár extanga után beállni a sorba...tartás azért legyen benned...
2009. márc. 31. 20:42
Júúúúúúújjjjj! Ez a tanga-ügy nagyon gáz! Olyan gyorsan felejtsd el, amilyen gyorsan csak lehet! Nem érdemes egy ilyen piti alakra időt fecsérelni.
2009. márc. 31. 20:33
Én is kirúgtam volna úgy, hogy a lába nem éri a földet. Amúgyis beteges dolog egy tangával rohangálni....ahhhhhh
2009. márc. 31. 20:30
aztaaaa azért ez a tanga ügy elég kemény lehetet.
25. Duracellnyuszi (válaszként erre: 24. - Sundance)
2009. márc. 31. 20:28
Kellene, de csak a hazugságai nélkül. De hogy higgyem el egy hazudósnak, hogy többé nem hazudik? Hisz' lehet, hogy ebben is hazudik. Azt mondja, bebizonyítja, hogy megváltozott. De hogy? Hogy úgy viselkedik velem, mint eddig? Eddig is megtett mindent értem, mégis kiderült, hogy hazugság volt az egész... Ezért olyan rossz. Most már folyamatosan kételkedem. Nem akarok tovább görcsölni. A volt élettársam is ezzel tett tönkre. Nem beszélve arról, hogy tegnap kiderült, hogy az exe tangáját tartja a táskájában. Persze utána kidobta a kukába, de ha nem jövök rá, azóta is ott lapulna...
2009. márc. 31. 20:17
Mondjuk abban igazad van, hogy a pasik nagy g'cik tudnak lenni! De tulajdonképpen ő most kell neked vagy nem?
23. Duracellnyuszi (válaszként erre: 22. - Sundance)
2009. márc. 31. 20:14
Azért ne higgy neki ilyen könnyen (a 2 hónapot végigkamuzta). Akkor is "csak engem szeretett, csak én kellettem neki", amikor-mint utóbb kiderült-az exét szerette. Szóval ki tudja, most mi a helyzet. Nem beszélve arról, hogy tudja, hogy ezt elolvasom. Nagyon ért hozzá, hogy elhitesse másokkal, hogy ő a jófiú. De mint mondják: Alamuszi nyuszi nagyot ugrik. És sajnos ez igaz is (nem csak nála tapasztaltam). Bár ne lenne...
2009. márc. 31. 19:53
Nahát a dicső lovag megszólal! Keményen megbánthattad, ha ennyire fél a veled való kapcsolattól. Állítólag szeret, de mégsem mer újrakezdeni veled... Nem tudom mi történt köztetek valójában, nem is az én dolgom, mindenesetre drukkolok, hogy újra együtt legyetek, mert mindketten úgy szenvedtek, hogy azt rossz olvasni! :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook