Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hazugságból van kiút? fórum

Hazugságból van kiút? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. márc. 31. 19:40
Én vagyok az a valaki. Lehet nekem címezgetni a szép hozzászólásokat nyugodtan. Hibáztam sokat de akkor is szeretem Őt! Belátom a hibáimat és tudom hogy szenvednem kell mert megbántottam azt aki a legfontosabb nekem. Persze hogy féltékeny vagyok, de ezek után hogy szabhatnám meg hogy másokkal találkozzon semmi ilyet nem érhetek ennyi bántás után, de attol szétvet az ideg amikor tudom hogy mással találkozik, még így is hogy tudom hogy nem csal meg. Valóban mindent megteszek érte ezt láthatja és érezheti is és nem csak színjáték. Majdnem elveszítettem nem vagyok hülye hogy ujra elrontsam!!!!!!!!!!!!
20. sundance (válaszként erre: 19. - Duracellnyuszi)
2009. márc. 31. 14:20
Át tudom érezni a helyzetedet... Ha ennyire megvisel lelkileg a dolog, tényleg legjobb lenne munkahelyet váltanod, bár tudom, hogy ez sem megy egyik napról a másikra! Erő és kitartást kívánok neked!
19. Duracellnyuszi (válaszként erre: 18. - Sundance)
2009. márc. 31. 11:24
Az a baj, hogy a volt élettársam nagyon megtört lelkileg és azóta sokkal érzékenyebb vagyok. Amíg egy munkahelyen dolgozunk, képtelen vagyok elhagyni. Próbáltam, de dolgozni sem tudtam. (Pár méterre ül tőlem, még a hangját is hallom egész nap. Nem beszélve a cigiszünetekről, amit szintén együtt kell töltenünk.) Azt meg végképp nem akarom, hogy a munka rovására menjen. Állandóan azt bizonygatja, hogy rájött, engem szeret, senki más nem kell neki. De a sok hazugság után nem tudom elhinni... Egyébként próbálok rámutatni, hogy nem ő az egyetlen pasi a világon. Nagyon jól tudja, hogy találkozgatok olyan pasikkal, akik össze akarnak jönni velem, de egyáltalán nem látom féltékenynek. Amikor rákérdezek, azt mondja, az, csak tudja, hogy nem szabhatja meg, kivel találkozom. De amit ő mond, az már nekem semmit nem ér... Vagy ennyire megbízik bennem (amire van oka, tudja, hogy nem csalnám meg), vagy tényleg ennyire semmit nem jelentek neki. Bár tény, hogy mindent megtesz értem, de hát a hazugságai alatt is így viselkedett, szóval lehet, hogy ez is csak színjáték. Mindenesetre nagyon rossz ez a bizonytalanság...
18. sundance (válaszként erre: 17. - Duracellnyuszi)
2009. márc. 30. 19:20
Szerintem, ha már muszáj minden nap vele lenned a munkahelyed miatt, akkor gyere ki te nyertesen ebből a helyzetből! Nekem volt egy ilyesmi kapcsolatom pár évvel ezelőtt... Egy helyen dolgoztunk, összejöttünk, aztán kiderült mégis csak az exe kell neki... Szenvedtem nagyon, de nem mutattam ki előtte, hanem látványosan udvaroltattam magamnak más fiúkkal. Mikor látta, hogy hoppá nélküle mégsem áll meg az élet, persze kapart volna visszafele, mert minden pasiban benne van a zsákmányszerő ösztön... Na akkor beintettem neki, bár nektek bevallom belül vérzett a szívem. Egy pasi sem érdemli meg, hogy miatta szenvedj, pláne nem 2 hónap után! Ugyhogy azt tudom neked tanácsolni, öltözz csinosan, mindig azt lássa, hogy jó kedved van és látványosan semmibe veszed... :)) Hidd el, jól fog esni amikor látod az eredményt!
17. Duracellnyuszi (válaszként erre: 16. - Syria)
2009. márc. 30. 16:46
Tudom, h. úgy is nehéz lenne (máskor is túléltem), de amikor nap-mint-nap együtt kell lenned vele, akkor szerintem lehetetlen. Egyébként sem adja fel, folyamatosan küzd értem... Amúgy egy pasi miatt nem fogom kockáztatni az egzisztenciámat, de ha találok egy jobb állást, legalább duplán örülhetek. ;)
16. syria (válaszként erre: 15. - Duracellnyuszi)
2009. márc. 23. 14:56

Hát hallod, nem könnyű a helyzeted.

Csak arra szeretném felhívni a figyelmed, hogy ha tényleg szereted, nem lesz megoldás a munkahelyváltás! Ugyanúgy fogsz szenvedni a hiánya miatt, mint ha nap-mint nap látod. Tudom, mert átéltem. (Nem munkahelyi kapcsolat volt, nem láttam nap-mint nap, de majd beledöglöttem, amikor saját elhatározásomból megváltam életem legjobb pasijától.)

A magánéleted válsága miatt - a mai nehéz gazdasági helyzetben - nehogy már az egzisztenciád kockáztasd!

15. Duracellnyuszi (válaszként erre: 14. - Humor Helga)
2009. márc. 22. 19:43

Köszi szépen! :)

Remélem, minél hamarabb találok új állást és ha akkor is ilyen bizonytalan leszek, szakítok vele. Szerencsére nem vagyok az a típus, aki csak azért marad a párja mellett, mert szereti. Sosem hagytam, hogy hülyét csináljanak belőlem. De amíg egy munkahelyen dolgozunk, addig képtelen vagyok, mert nap-mint-nap együtt kell lennünk...

14. Humor Helga (válaszként erre: 12. - Duracellnyuszi)
2009. márc. 22. 19:08
hát drukkolok....:)
2009. márc. 22. 18:45

A pasim ezt írta az "Amikor a pasi tartja a kapcsolatot a exével" c. fórumban (csak h. az ő szemszögéből is lássátok):

Sziasztok!

Ugy gondoltam én is hozzászolnék ehez a cikkhez. Velünk is megesett ez a dolog csak annyi külömbséggel, hogy itt én követtem el ezeket a dolgokat, konkrétan én "tartottam" az exemmel a kapcsolatot. Személyesen nem találkoztunk csak az uj kapcsolatom elején, telefonon sem igazán beszéltünk néha msnen írogattunk egymásnak de ahogy telt az idő az is elmaradt. Az uj párom nem is kérte soha hogy ne találkozuzunk csak mindig az őszinteséget várta el tőlem, amit természetesen megígértem. Sajnos nem tudtam neki megadni. továbbra sem volt semmi kontaktus az exemmel és még így is mindig előjött a dolog. Legutóbb küldtem neki egy nem publikus "szivet" myvipen. A Barátnőm természetesen kiszurta és amikor rákérdezett kinek küldtem én nem mondtam el az igazat. Természetesen teljesen jogosan kimondta a végszót:( Most minden erőmmel azon vagyok, hogy bebizonyítsam hogy Ő csakis Ő kell nekem!!!! Tudom nem lesz könnyű dolgom, de küzdök amíg lehet mert tudom, hogy szeretem, és szeretném, hogy újra meg tudjon bennem bízni, még ha eddig nem is szolgáltam rá a bizalmára. Nem kérek tanácsot, nem kérek bátorítást, csak azért írtam ide, mert hatalmasat hibáztam és ezt szeretném jóvátenni, bármilyen nehéz is lesz.

Szerintetek meg tud változni?

(Az is kérdés, h. komoly-e ez a hozzászólása, v. csak azért írta, mert tudta, h. elolvasom. Ugyanis ő mutatta meg.)

12. Duracellnyuszi (válaszként erre: 5. - Humor Helga)
2009. márc. 22. 18:38
Remélem, h. megváltozik. Ha nem dolgoznánk egy munkahelyen, nem adtam volna neki mégegy esélyt. Abban reménykedem, h. most komolyan gondolja. Adtam időt elgondolkodni rajta. És most azon van, h. bebizonyítsa, h. meg tud változni. Remélem őszintén...
2009. márc. 22. 18:21
...nem lesz szalonna!
10. Duracellnyuszi (válaszként erre: 8. - Syria)
2009. márc. 22. 18:20
Szakítani akartam. Nem is igazán a reménykedésről van szó (bár azért reménykedem...). Leginkább azért maradtam vele, mert egy munkahelyen dolgozunk és amíg így van, nem tudom elengedni. Úgyhogy most az a terv, h. keresek egy másik állást. Úgy könnyebb lesz elhagyni...
9. Duracellnyuszi (válaszként erre: 2. - 1eb84e4bad)
2009. márc. 22. 18:15
Pl. abban, hogy szeret. Bár szerinte ez nem hazugság, mert nem azt mondta, hogy szerelemből szeret. Vicces mi? Egy párkapcsolatban a szeretlek szót nem tudom, hogy lehet másképp értelmezni... Állítólag azóta már szerelemből szeret... A myvipen 2 lánynak nem publikus szivet küldött. Ha nincs mit titkolnia, miért titkosan küldte? Azt mondta, nem direkt volt, pedig már akkor tudtam, h. az egyiket az exe kapta. (hogy a másikat ki?...) Hetek múlva vallott. Kérdeztem, hogy miért, azt mondta, nem tudja... Persze nem vettem be. Tegnapelőtt vallotta be, h. azért, mert akkor még őt szerette. (A szivet másnap küldte az exének, miután nekem azt mondta, szeret.) Azt mondtam neki, gondolja át, mit, kit akar. Tegnapelőtt mondta, hogy rájött, csak én kellek neki. De valahogy olyan nehéz ezek után megbíznom benne. Azt mondta, adjak időt, h. bebizonyítsa. De hogy lehet ezt bebizonyítani? Eddig is úgy viselkedett, mint aki komolyan vesz. A hátam mögött mégis...
8. syria (válaszként erre: 1. - Duracellnyuszi)
2009. márc. 22. 17:31

Nincs kiút a hazugságból. Aki egyszer hazudik, az máskor is fog.


Elég vén vagyok, de még nem láttam, hogy kutyából lett volna szalonna.


Elég tapasztalt vagy, miben reménykedsz?

2009. márc. 22. 17:21
Én is kodobnám!
6. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Duracellnyuszi)
2009. márc. 22. 17:20
Már az első 2 hónapban..??? Én kipenderíteném...ez tényleg gáz.
2009. márc. 22. 17:07
hm hm ez érdekes...sztem van esély arra h vki megváltozik de nem attól h azt mondja h Ő mától nem hazudik...hiszen ahogy egy kedves barátnőm mondta "szájával hazudik az ember" :DDD
4. vvicus (válaszként erre: 1. - Duracellnyuszi)
2009. márc. 22. 17:05

Én alapból nagyon bizalmatlan vagyok a férfiakkal szemben, sajnos anyukám belém nevelte. De ha egy pasinak vaj van a füle mögött már a kapcsolat első két hónapjában, az szerintem gáz. Én akkor képtelen lennék bízni az illetőben, márpedig így nem is lenne értelme részemről a kapcsolatnak.


Nekem ez a véleményem. :-)

2009. márc. 22. 17:04
Szerintem nem sok esély van rá,persze nem lehet tudni!Mindenki más!!!
2009. márc. 22. 17:04
szia, milyen horderejű kérdésekben hazudik?
2009. márc. 22. 17:03
Ha a pasid többször hazudik neked (mondjuk az első 2 hónapban átvág), van esély rá, hogy ezentúl őszinte lesz? Vagy erre is igaz az a mondás, miszerint "Kutyából nem lesz szalonna"?? Nagyon kíváncsi lennék a véleményetekre.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook