Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Háztartási tanácsok kezdőknek és haladóknak (otthon) fórum

Háztartási tanácsok kezdőknek és haladóknak (otthon) (beszélgetős fórum)


11. f66095b124 (válaszként erre: 7. - Kft)
2009. okt. 14. 20:54
Jó ötletet adtál..köszönöm...nekem fehér bőr s egy kis helyen tollal firkált rá a picim.. Megpróbálom az ötleted...
10. f66095b124 (válaszként erre: 9. - Lilly1)
2009. okt. 14. 20:52

Ezt hol lehet vásárolni? Engem nagyon érdekel..

Köszönöm..

2009. febr. 27. 12:17
Az én legújabb felfedezésem a szuper szivacs. (Ez a neve.) Jobban le tudtam vele szedni a csempéről a zsírpöttyöket, mint a legagresszívebb tisztítószerrel. Csak az a baj, hogy nem tartós, hamar tönkremegy. De sok mindent ki tudtam vele szedni, amit mással nem, és nem kell a sok mérgező vegyszergőzt beszívni. Akár a falat v. a kanapét is le lehet törölni vele.
2009. jan. 12. 10:14
Én most a Cillit Bang-et használom. Meg vagyok elégedve vele. Mikor összeköltöztem a párommal, akkor megkaptuk az anyukájáéktól a tűzhelyet. Csupa dzsuva volt. Aztán ezzel sikerült csili-villivé varázsolnom
7. kft
2007. jan. 25. 16:06
bőr ülőg.-ból én a filctollfirkát a sárga színű cif krémes változatával,enyhe dörzsöléssel kitudtam szedni.persze nem a klórossal.
2006. aug. 7. 12:00

www.otthonpraktik.hu


Itt minden le van írva. :)

5. Mókica (válaszként erre: 4. - Molntak)
2006. júl. 1. 22:53
Bocsi...:)))
4. molntak (válaszként erre: 3. - Mókica)
2006. júl. 1. 22:47
rá van írva, hogy nem szabad ráfújni a fűtőszálakra?
3. Mókica (válaszként erre: 1. - Molntak)
2006. júl. 1. 22:45

Szia !


Itt kinnt az USA-ban a villanytűzhely a normális. Nekem is olyan van, és én nyugodtan befújom a sütőtisztitóval is...bár ez biztos nem olyan mint az otthoni...

Ha nem sikerül semmivel megpucolnod, szerintem nyugodtan próbáld ki egy kicsi helye....;)

2006. júl. 1. 17:21
a megtisztítandó területre szorjál lisztet és cseppegtessél rá ecetet? hagyd állni kicsit hogy a liszt rendesen felszívja az ecetet és "felhabosodik". Utána már csak töröld le egy szivaccsal, ezután meg mégegyszer sima mosogatós vízzel, hogy az ecetszag eltűnjön. Egyben fertőtlenítő is! Próbáld ki!
2006. márc. 1. 09:53
Régen gáztűzhelyünk volt. Most villany van. Sok kolbászt és mindenféle husit sütünk, így a fűtőszál (vagy minek hívják) tiszta szutyi. Le akartam már sokszor takarítani, de a sütőtisztítókra az van írva, hogy nem lehet azzal befújni. Ti mivel takarítjátok??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook