Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Házi praktikák derék becsípődésre fórum

Házi praktikák derék becsípődésre (beszélgetős fórum)


10. FIREMAN (válaszként erre: 1. - Kudoka)
2011. jún. 21. 08:00
Én kezdő fázisban (anyóssom javaslatára) kb.10éve frissen kiszedett tormát lereszeltem 2 konyharuha közé 1-2cm vastagon elterítettem és a derekamra kötöztem. A kezelés időtartama min 20 perc de érzékeny bőrűek vigyázzanak mert enyhe égést eredményezhet (nálam nem). Ha szükséges ezt 3-4 napon keresztül napi 1X ismételni. Nekem 1 kezelés elég volt.
9. Tevecca (válaszként erre: 7. - Kék)
2011. jún. 21. 07:26
észrevettem :)
8. kudoka (válaszként erre: 3. - Tevecca)
2011. jún. 21. 07:25
Köszönöm az eddigi tippeket is.Szép lassan kipróbálom őket
7. Kék (válaszként erre: 3. - Tevecca)
2011. jún. 21. 07:21
Legfeljebb injekciót ad,de a fastum sem ér semmit!!!
2011. jún. 21. 07:19

Ja, és még valami: a félős kutya póz.


Állj terpeszbe, fogd meg a csípőd, és told előre, amennyire csak tudod. Úgy, mint amikor a félős kutya behúzza a farkát a lába közé. Ez is segít!

5. Kék
2011. jún. 21. 07:19
Nagyon óvatos láb és derék mozgatás segíti,hogy az idegszál ki tudjon akadni a csigolyák közül!Előtte lóbalzsammal jól be kell kenni,hogy lazulj el!A fekvés még ha jól is esik,nem segít!Nekem sűrűn előfordul,de ez a módszer bevált!
2011. jún. 21. 07:18
annyit tudsz esetleg h kiülsz az ágy szélére, háttal és hátra dőlsz, szóval lógsz le az ágyról, nekem így ugranak vissza a csigolyáim :)
2011. jún. 21. 07:17
orvos :) arra semmi más nincs :) terhesen nekem is becsípődött, de nekem nem tudtak mást javasolni h feküdjek meg fastum gélezzek
2011. jún. 21. 07:17

Szia! Nekem néhány hónapja volt részem benne, akkor én is indítottam erről topikot. :)


Többféle tippet kaptam:

- állj négykézlábra, pontosabban mászkálj négykézláb a szobában

- keress egy faágat, vagy bármi ilyen jellegű dolgot, amire felfüggeszkedhetsz - ettől a helyére csúsznak a csigolyáid

- állj fel egy lépcsőre és nagyon lassan hajolj le olyan mélyre, amilyen mélyre csak tudsz, majd lassan vissza. Ne rugózz, óvatosan mozogj.


Hirtelen ezek ugrottak be. Én sajna jópár napig még wc-re se tudtam kimenni, annyira fájt. Jobbulást!

2011. jún. 21. 07:13
10 órás buszozás után elég volt 1 rossz mozdulat és becsípődött a derekam azóta nagyon nehezen mozgok.Ismer valaki jó gyógymódot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook