Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házasságban- de külön utakon? fórum

Házasságban- de külön utakon? (beszélgetős fórum)


1 2
17. Casia (válaszként erre: 15. - Msaca)
2010. jún. 25. 10:08
Tényleg nem értem, miért ekkora teher ez neki! :( Mindenképpen meg kéne beszélnetek... A házasság kompromisszum, és nem saját magad feladása a másikért. Ezt be kéne látnia.
16. pemete (válaszként erre: 15. - Msaca)
2010. jún. 25. 10:02
De ő ezt úgy értelmezi szerintem, hogy szívességet tesz neked, ha vigyáz a gyerekekre! Pedig nem, neki is ugyanúgy ez is a dolga!
15. msaca (válaszként erre: 11. - Casia)
2010. jún. 25. 10:01
Az a múlt hónapi kirándulás valójában ezért is volt. Azt akartam tudja meg milyen egy nap egy 4.5 és egy 1.5 éves fiúcskával itthon. De se mosni, se főzni, se semmit nem kellett itthon. Már alig várta, hogy hazaérjek. Után eltűnt másfél órára az udvaron. :-)))
14. pemete (válaszként erre: 9. - Msaca)
2010. jún. 25. 10:00

Az utóbbiért én azt hiszem fejletépnék simán!

Engem még zavarni is szokott a férjem, hogy húzzak már el otthonról ahová akarok, mert dilinyós vagyok. Menjek el a barátnőmmel valahová, csak ne baszogassam őt folyton:DD

13. b7a110b583 (válaszként erre: 11. - Casia)
2010. jún. 25. 10:00
Ez egy jó ötlet!:)
12. Casia (válaszként erre: 9. - Msaca)
2010. jún. 25. 10:00

Öööö... szerintem ne veszekedj vele. Inkább világíts rá, hogy ő mennyit van távol, és mennyit foglalkozik magával. Nehogy már neki jár a szórakozás, mert pasi! Az ő gyerekei is! És ezzel nem azt akarom mondani, hogy a gyerek nyűg! Csak fárasztó, ha magadra maradsz vele.


Nem ez az egy alkalom az igazi gond, hanem a férjed hozzáálllása a dolgokhoz. Mondom: cseréljetek szerepet!

11. Casia (válaszként erre: 8. - Msaca)
2010. jún. 25. 09:57
Aha. És hány egyedülálló anyuka neveli a gyerekeit? És ők el tudják látni a ház körüli teendőket is. A férjednek nincs igaza. Kérd meg, hogy egy hétre cseréljetek szerepet. (Vagy kényszerítsd rá valahogy, pl utazz el és hagyd otthon a gyerekekkel, meg egy cetlivel: "A házzal most ne foglalkozz, a srácok a tieid, én elmentem."). Majd meglátja, mennyit küszködsz azért, hogy ő úgy élhessen, ahogy neki jólesik.
2010. jún. 25. 09:57

Menj el,ennyi neked is jár.A férjednek kötelessége vigyázni a gyerekeire.Te 4 éve vagy otthon,ő éli az életét.


Én nem is értem,miért van ebből neki problémája?

És miért nem szívesen vállaja el a saját gyerekeit?

9. msaca (válaszként erre: 7. - Szabina1984)
2010. jún. 25. 09:56

Köszi szépen! Jó, hogy megerősítetek ebben, mert nagyon felszívtam magam!

Csak sokkal jobb lenne úgy elmenni, ha ő is támogat, hogy jól érezhessem magam.

Ja és persze pénzbe is fog kerülni, ugye...

És ezért sem szívesen támogatja a magánprogramjaimat.

A múlt hónapban, először mentem el egy éjszakára egy nagyon kedves barátnőmhöz, aki hosszú betegség, és próbálkozás után teherbe esett. És ezt ki kellett dumálni.

Utólag persze ezt is megkaptam! (inkább rakjak rendet a fiókokban, mint hogy csavarogjak)

igazából annyira megdöbbenek ilyenkor, hogy köpni-nyelni nem tudok!

ÚÚÚÚ de kitörök, mert tele a puttony!!!!

8. msaca (válaszként erre: 3. - Avatar Jazmin)
2010. jún. 25. 09:52

Azt mondja neki sok a dolga a ház körül és akkor nem halad vele, ha a gyerekekre vigyáz.

De azért azt is bevallotta, hogy nem bírja jól, mert feszült, nincs elég türelme hozzájuk. De persze ez azért van, mert a gyereknevelés a nők dolga, és én sem tudnám ellátni az ő munkáját...

2010. jún. 25. 09:52

Lelkifurdalás nélkül menj el, es egy hatalmasat bulizz. Kívánom neked, hisz ennyi nekünk is jár, csak azért, mert férjhez mentünk, gyereket szültünk..

tehát hajrá..:-)

6. b7a110b583 (válaszként erre: 1. - Msaca)
2010. jún. 25. 09:51
Szia! Sajnos egyetértek veled... Én sem érezném fairnek ezt a helyzetet a helyedben. Nem tudom mit csinálj, de szurkolok, hogy térjen észhez kedves urad, és örüljön neki, ha te is kicsit kikapcsolódhatsz!
5. Suesue (válaszként erre: 1. - Msaca)
2010. jún. 25. 09:50

Szerintem anyukádnak igaza van.

Egy házasság akkor működőképes, ha mindkét fél tolerál és enged amikor kell.

2010. jún. 25. 09:50

Kemény dió!

De ha neki jár a szórakozás, akkor neked is. Próbáljátok megbeszélni a dolgot, mert ez így nem lesz jó. Ha ő mehet, akkor te is, plusz anyukádnak is nagyon igaza van, az ő gyerekei nem, csak a tieid!

2010. jún. 25. 09:50
keres mas dadat es menj el, de amit nem ertek, hogy miert nem akarja a ferjed elvalalni, talan igy akarja, hogy nem menj?
2. 57b4b661d2 (válaszként erre: 1. - Msaca)
2010. jún. 25. 09:48
Menj el a buliba, én elmennék, ha a helyedben lennék.
2010. jún. 25. 09:47

Kiváncsi vagyok a véleményetekre, mert kiborultam.

4 éven vagyok itthon gyerekkel, gyerekekkel. Nem vagyok Gyes-beteg (remélem). Bár akaratlanul is beszűkülök. Igyekszem néha kimozdulni, kitörni, de csak amíg a lelkiismeretem engedi. Csajos beszélgetések (este 9-12-ig), közös kerti partik a szomszédokkal.

Mindeközben a férjemnek mit sem változott az élete. Utazik, hol raftingol, hogy biciklitúrázik, hogy csak beül egy sörre a haverokkal.

Nekem ezzel nincs bajom. Szó nélkül engedem, támogatom, mert azt gondolom neki is jár ennyi. Sokat dolgozik, szereti a családját.

De most sérült az igazságérzetem, mert egy régi kedves barátnőm férjhez megy. És én elvetemült, elmennék a lánybúcsúra. A férjem pedig nem érzi úgy, hogy ennyi nekem is jár. Nagyon hülyén reagált. Nem szívesen vállalja el a srácokat,az anyukám meg azt mondja, ha ennyit megy, ennyit kutya kötelessége megtenni, mert ő az apjuk.

Nem érzem magam önzőnek, de érdekelne, hogy másoknál ez hogy van.

Mit csináljak csajok?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook