Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házasságban- de külön utakon? fórum

Házasságban- de külön utakon? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. szept. 4. 07:55
kkor anal sokkal job kulonelni,elvalni
46. a94ac54e89 (válaszként erre: 45. - 3f2a864951)
2013. márc. 2. 13:51

Szerintem neked fogalmad sincs arról, hogy mit jelent megbecsülni egy feleséget, aki gondoskodik a gyerekeidről, az otthonodról, a meleg ételedről, a tiszta ruháidról, a testi megelégedettségedről,

még akkor is, ha rég nincs szó érzelmi kötődésről, "csak" "eltartásról".

Gondoskodik arról a közegről, ami nélkül nehéz lenne sokat keresni, raftingolni, stb.

45. 3f2a864951 (válaszként erre: 21. - Cippora)
2013. márc. 2. 12:59

Bar 2010-es a topik es lehet mar a topikindito is regen eltunt, de van egy masik oldala is a dolognak.


Penzkereses es annyi? Mar elnezest, de a ferj, barmennyire is fasultnak tunik, tartja el a csaladot, a feleseg 4 eve otthon van. Gondoskodik anyagilag a csaladrol, fenntartja a hazat, no persze egy unalmas taplo.


De felteszem a kerdest: ha a holgy nem menedzser es nem keres egy olyan multinal havi 1 millat, ahol napi 20 ora munkat varnak el es a buzgo menedzserek meg bent is alszanak, annyira lojalisak a ceghez, akkor nem tudom, mibol tartana el magat, a hazat es gyermekeit.


Valoszinuleg ennek a varosi tahonak kene a gyerekekkel is foglalkoznia, mikozben a felesege szorakozni jar a baratnokkel.


Egyebkent erdekes csalad...kozos programoknak meg a gondolata sem vetodik fel...

2013. márc. 2. 12:29
akkor minek egyutt lennetek?
43. Izusanyu (válaszként erre: 9. - Msaca)
2013. márc. 2. 12:00

A férjed egy ősbunkó.

Én már rég kihajítottam volna,mint macskát szarni.

Minek szültél te egy ilyennek gyereket,nem értem.....

42. gmy1
2010. aug. 26. 23:41
Tudom miről beszélsz ez nálunk is így volt.Felnőttek a gyerekek.Most már nem kell segíteni,de most "többet tesz" mint amikor ezt vártam tőle.
41. msaca (válaszként erre: 40. - Jozsi.38)
2010. jún. 25. 14:20

Hát azért, mert neki nincs rá ideje. Én meg nem győzöm kivárni a dolgokat. Inkább megcsinálom magam, mert utálom a tehetetlenséget!

Csak az a baj, hogy megszokja, és természetessé válik neki.

Köszönöm a hozzászólást! Sarkamra állok!

2010. jún. 25. 13:58
állj a sarkadra amíg nem késő! mi az hogy te szereled a kaput meg medencét állítasz? ezt ő is meg tudja csinálni! neki joga van mindenhez neked meg semmihez? ugyanmár!
39. Casia (válaszként erre: 37. - Barát1)
2010. jún. 25. 12:53
:)
38. msaca (válaszként erre: 36. - Barát1)
2010. jún. 25. 12:23

Köszönöm!

Egyébként én is mindjárt azt kérdeztem, hogy ha neki van programja nem zavarja, ha nő a fű?

Nem fair, hogy az én barátaimra nincs időnk, csak az övére, akik ugye közös barátok.

Mert ez is érdekes momentum. Miért könnyebb a csajokat összehozni? Miért a férjem barátai a barátaink, és az én barátnőim csak másodlagosak.

Persze amikor már együtt vagyunk akkor nem gáz, de előtte húzza száját, ha meghívom őket.

Grrrr! Jól kidühöngöm itt magam!

De legalább higgadt leszek, ha este végre lefektetem a gyerekeket és tudunk beszélni.

37. Barát1 (válaszként erre: 18. - Casia)
2010. jún. 25. 12:16
Én 30 éve, de jól mondod, igazad van.
36. Barát1 (válaszként erre: 8. - Msaca)
2010. jún. 25. 12:13

Gond van a kapcsolatotokba, ha ilyeneket mond, beszéljétek meg, hogy mi az. Ha sok a dolga és nem halad vele akkor.......


-Utazik, hol raftingol, hogy biciklitúrázik, hogy csak beül egy sörre a haverokkal.- /neki szabad? miért?/


ezekből kell kevesebb vagy ritkábban és lesz idő a sok dologra amit említ.

Természetesen elmennék, gondolkodás és lelkiismeret furdalás nélkül.

35. a0cc3bd7dd (válaszként erre: 33. - Msaca)
2010. jún. 25. 11:41
Így igaz.Nem azt várja el az ember hogy mindenbe segítsen,de legalább becsülje azért amit tesz!Az ember mindent kibir és megcsinál,ha megbecsülik,tisztelik és szeretik érte.De ha nem,akkor előbb lázad,utána meg lép ha tud.
34. pemete
2010. jún. 25. 11:27
Ez lenne a legkevesebb. Viszont régen apuka egyedül el tudta tartani a családot, és anyukának nem kellett dolgoznia, hanem otthon nevelte a gyerekeket. A világ változik, neki sem ártana...
33. msaca
2010. jún. 25. 11:25

Folyton azt mondogatom magamnak, hogy régebben sem volt ez másként.És abban az időben még szóba sem jöhetett, hogy egy férfi gyereket fürdessen, netalán pelenkázzon. Én nem is várom el! De legalább látná azt, hogy nem vagyok én olyan rossz! És kifejezhetné megbecsülését azzal, hogy azt mondja: Menjél, érezd jól magad! Ne aggód itthon minden rendben lesz! Megoldom.

Ennyi!

32. pemete
2010. jún. 25. 11:11
Bizony, még most állj neki bekeményíteni, mert ha hagyod, akkor mikor már dolgozni fogsz, akkor is ugyanígy a te nyakadon lesz minden, ő meg hazajön, aztán csak döglik, mondván ő fáradt...
31. msaca
2010. jún. 25. 11:07

Muszáj lesz változnia! Tudok ám én is kemény lenni!

És mi lesz, ha már dolgozni is fogok? Nekem akkor is itt lesz a második műszak.

30. pemete
2010. jún. 25. 11:05

Tipikus férfi, így nevelték gondolom...

Nálunk apám ilyen.

29. msaca (válaszként erre: 27. - Pemete)
2010. jún. 25. 10:56

Nem. Vagy ha igen, akkor az szemrehányás nekem, mert nem végzem jól a dolgom. (pl.wc pucolás, kád súrolás) ma már nem reagálok rá, max. megköszönöm, és megdícsérem, hogy milyen ügyesen megcsinálta....

Igazság szerint nem is várom el tőle,mert megoldok én mindent, de ennél kicsit több megbecsülést várok.

Néha mondjuk be tudok sokallni, mikor éppen kaput szerelek, vagy medencét állítok egyedül és még meg is kritizálja!

28. a0cc3bd7dd (válaszként erre: 26. - Msaca)
2010. jún. 25. 10:52
Dettó ugyanígy érzem én is!
27. pemete (válaszként erre: 19. - Msaca)
2010. jún. 25. 10:48

Hű, azért ez durva!

És amíg nem voltak gyerekek addig sem csinált semmit otthon?

Nálunk sem segít semmi háztartási munkában a párom, de este ő fürdeti a gyereket, ő olvassa a mesét, én csak ott ülök velük, és nézem:)

Neki öröm, ha játszhat kicsit a gyerekével, és ez így normális, hiszen ketten vállaltuk a gyereket, nem én egyedül. És még így is sokszor reklamálok, hogy csak nekem van gyerekem, lakásom, kutyám...

hiába, nekem semmi sem elég:p

26. msaca
2010. jún. 25. 10:40
Úgyérzem cseléd vagyok, és nevelőnő. És nem becsül meg. :-(
25. a0cc3bd7dd (válaszként erre: 24. - Msaca)
2010. jún. 25. 10:31
Igaza van a barátnőidnek.Ha megteheted keress bébi szittert,és igenis fizesse ki.Az meg hogy elment nélküled nagyon csúnya dolog volt.
24. msaca (válaszként erre: 20. - A0cc3bd7dd)
2010. jún. 25. 10:19
A barátnőim azzal bíztatnak, hogy keressek bébi szittert, és a férjem igenis fizesse ki a gyerekfelügyeletet, ha meghívásunk van. Többször előfordult ugyanis, hogy ő elment, úgymond képviselni bennünket egy-egy szülinapra.És mivel anyukám dolgozik - nem is keveset - és nem tudta bevállalni a fiúkat. Én itthon maradtam. Ez fordított esetben soha nem történne, az biztos!
23. msaca (válaszként erre: 18. - Casia)
2010. jún. 25. 10:17

:-)))

De jól nyomod!

2010. jún. 25. 10:16
Menj el a buliba!!
21. Cippora (válaszként erre: 19. - Msaca)
2010. jún. 25. 10:13

Akkor mi az ő dolga?


A pénzkeresés és annyi?

20. a0cc3bd7dd (válaszként erre: 1. - Msaca)
2010. jún. 25. 10:12
Át tudom érezni a helyzeted mert én is ebbe vagyok 5 éve.Mióta megszületett a kisfiam ő nem változtatott semmit,jön megy intézi a dolgát,ha én akarok menni akkor azt mondja hogy vigyem a gyereket is.Imádom a kisfiam de néha jó lenne egy kicsit kikapcsolódni.És sajnos nem tudom a gyereket kire hagyni mert nincsenek nagymamák.
19. msaca (válaszként erre: 16. - Pemete)
2010. jún. 25. 10:10

Szerinte az ő dolga a munkája, a megélhetésünk. Ő ezért maximálisan ki van szolgálva. Hogy őszinte legyek nekem tök mindegy, hogy itthon van-e, mert mindig egyedül fürdetek, fektetek, vacsoráztatok. Akár itthon van, akár nincs.

Ő mindeközben hiradót néz nyugiban, és vacsorázik a tévé előtt. És én még ezért sem szólok, mert biztosan nehéz napja volt.

Utána birkó a gyerekkel és a fektetés megint az enyém.

Tegnapelőtt ő rakta le. Meg is jegyezte másnap!

Szerinte ez nem az ő dolga.

18. Casia
2010. jún. 25. 10:09
Juj, úgy beszélek, mint aki legalább 20 éve boldog házasságban él... bocsi... csak tippjeim vannak, mint a lottón!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook