Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ház felújítás hogyan csínáljam?Minden ami vele kapcsolatos.. fórum

Ház felújítás hogyan csínáljam?Minden ami vele kapcsolatos.. (beszélgetős fórum)


1 2
7. Flamingos (válaszként erre: 5. - 29)
2010. aug. 25. 19:10
Generál kivitelezők voltak, Kecskeméti cég...vér profik voltak és remélem tavasszal folytatjuk a vendégházzal
2010. aug. 25. 19:10
olyanra lennék kíváncsi hogy például egy lépcsőt ami betonból van mivel lenne érdemes burkolni előtte van az előszoba.és ez a lépcső felvezet a 3.emeletre felső szobába vagyis a közlekedőbe ami most metlaki,de fel lesz szedve mert nagyon csúszik.
5. 29 (válaszként erre: 3. - Flamingos)
2010. aug. 25. 19:07
Én is felujítás előtt állok. Te gerenál kivizelezővel csináltattad a dolgokat, vagy mindenre hívtál külön mestereket?
2010. aug. 25. 19:07

Először is leírnám hogy hogy is néz ki a ház.

Ikerház egyik feléről van szó ahol 3 szint van összesen 169nm 1.pince 2.középső szint.3.emelet.

Tető lapos tetős ami most készült el.Antracid csatorna csövekkel,a tető barna zsindely de elég magas a ház így csak az utcáról látni a tetőnket.Fehér műanyag ablakaink lesznek.Amit még nem tudunk hogy milyen színű legyen majd az egész ház.Az antracid csatornához mi illene,mert elvileg barnát terveztünk,de ilyen lett.(fekete fényes)

2010. aug. 25. 19:05
Én végig csináltam elejétől a végéig egy 165nm ház felújítását (csak a falak és a tető maradt)profi vagyok benne:-)))kérdezz bármit :-)
2. c95c921ae7 (válaszként erre: 1. - C7767d161d)
2010. aug. 25. 19:03
Ez így elég tág dolog. A felújítás van akinek azt jelenti kifesti, van aki csak a téglát hagyja a helyén..szóval kicsit többet mondj.
2010. aug. 25. 19:01
Sziasztok!Ezt a fórumot azért indítottam hogy megoszthassuk egymással ki hogyan újítana fel egy nagy házat.Sok kérdésem lenne remélem kapok rá választ és tippeket!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook