Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hatékony aszépségszalonokban használatos gépi cellulit (vákuum) masszázs, testcsomagolás, stb? Megéri? fórum

Hatékony aszépségszalonokban használatos gépi cellulit (vákuum) masszázs, testcsomagolás, stb? Megéri? (tudásbázis kérdés)


27. Anda39
2012. aug. 6. 07:53
Nem akarom senki kedvét elvenni, de most olvastam, hogy az ilyenféle kezelések csak a vizet tüntetik el, de nem a zsírt, úgyhogy...lehet, hogy van látszatja, de nem attól, amiben sokan hisznek - szóval a zsír marad.
26. Akvamarin (válaszként erre: 24. - 5e0c262058)
2012. aug. 5. 01:33

Köszi a tippet :))

hol lehet ilyen ultrahangos készüléket venni?

2012. máj. 16. 15:35
Igen, a fogyasztással egybekötött kezelés az más tészta:) Ennek nem ismerem a házi megfelelőjét ...
2012. máj. 16. 15:33
Sima ultrahangos kézi készüléket már 15.000-ért lehet kapni. Veszel hozzá egy doboz cellulit ellenes masszázs zselét, naponta használod, és kész a csoda! Mellé sokat kell inni, és menstruávóció alatt nem szabad használni a vérbőség miatt. Utána becsomagolhatod a combod fóliába, és rajtahagyod egy órát... tádáám... szalonba járjon az, aki megteheti :)
23. Akvamarin (válaszként erre: 22. - 641fd95e95)
2009. jún. 29. 10:48

szia czyka!


Köszi a választ,ez bíztató,hogy van eredménye a kezelésnek,mert lássuk be,elég drágák ezek.

Én egy hete kezdtem,már ment le 2 cm a hasamból,szóval én is látom,hogy elkezdődött valami.

2009. jún. 29. 09:01
elmúlt a narancsbőre..na. nemtudok írni
2009. jún. 29. 09:01

Szia Akvamarin!

Akkor itt válaszolok.

Nekem eredményesnek mondható a kezelés, mert a kezelt részekről (has, comb csípő) kb -4 cmrel lettem kisebb, de nekem nem is volt nagyon durva feleslegem,(172cm vagyok 61 kg).

Ami nagyon látványos volt, hogy a fenekemet nagyon megemelte, és az oldalamról is eltűnt a felesleg.akivel egyszerre kezdtük,(és neki nagyon durva narancsbőre volt), neki a 3., 4. kezelés után teljesen elmúl.

2009. máj. 19. 12:32
Nem hiszem, hogy lehet manapság 30000 Ft-ért 2 éves bérletet venni. Én rendszeresen járok edzésre, de vannak helyek ahonnan nem tűnik el az évek óta lerakódott zsííír. Én csütörtökön megyek az elsőre Vákuumos-tekercselős-infraszaunás kezelésre. Ha bárkit érdekel leírom majd az eredményeket.
19. Jaina
2009. ápr. 9. 10:08

Na igen, a masszírozás, meg tekercselés egyszerűbb, mert nem kell megmozdulni hozzá :) Judittal egyetértek, ebből a pénzből akár személyi edzőt is fogadhatsz magad mellé meg dietetikust aki összerakja az étrendedet. :)

Ha nem kezdesz el mozogni és nem változtatsz az étrendeden hiába a sok tízezres kezelés, ha vége, néhány hónap és visszaállsz eredeti állapotba. A mozgást viszont ha elkezded és kicsit kitartó vagy az elején, hamar meghozza az eredményt, ráadásul egy idő múlva már várni fogod az edzéseket, mert hiányozni fog :)

2008. okt. 1. 21:15

hát nem tom.

én kb10-12kg sztem vna leadni.

de azt is láttam már sok emberen, h ha gyorsan fogy az nem tesz jót a bőrnek.

hiába leszel karcsúbb a bőr lógni fog ill nem olyan gyorsan regenárálódik.


nekem a teremben kiválasztottak gyakorlatokat és max 3-4 kg foggyak egy vagy másfél hónap alatt és akkor szép marad minden.

max vegyek masszázst ha gondolom az jót tesz amúgy is.


én nem tudok rendszeresen járni a meló miatt de így is fogytam 6-7 kg ot. és tartom és bármit ehetek. jó nem zabálok meg mindent eddig sem tettem - eszem ahogy eddig - na jó kicsit odafigyelek de van mikor bűnözhetek és azt meg ledolgozom.


én nem dobnék ki ennyi pénzt. ennek az árából 2 éves bérletet veszel ha nem többet.

17. 584e02e271 (válaszként erre: 16. - 4282d8f4c9)
2008. okt. 1. 21:03

Szia, én holnap megyek a Hyper Minceur fogyasztón szalonba.

Nagy a túlsúlyom de nem egész életemben volt ilyen, hanem 2005 óta.

Azt mondja a hölgy, beszéljük meg, mert szerinte 30 kezelés kellene ahhoz, hogy beindítsa a fogyást tisztességesen, persze ők is adnak étrendet.

33 ezer forint lenne egy hónap, 3 hónapot kellene járni.

Most akkor megéri, vagy sem?

Láttam beírást, egy velem egykorú hölgy 105 kg-osan kezdtem náluk, 54-es ruhamérettel és aztán sikerült neki lefogyni, 42-44-es méretre.

Azt mondta a kozmetikus, hogy több ilyen súlyú nő jár hozzájuk, nem véletlen.


Van még valaki, aki nagyobb súllyal ment át ilyen kozmetikai kezeléseken és segített neki?

Nekem az lenne a fontos, hogy elindítsa legalább az első tíz kilót gyorsabban...kell a sikerélmény az elején, ez van.

16. 4282d8f4c9 (válaszként erre: 15. - Akvamarin)
2008. okt. 1. 20:50

hát azt nem tudom, h akkor segít e ha már nem vagy feszes.

és sem vok 20éves de a bőröm nagyon szép még!


egyszer míg kezelésen pihegettem jött egy idősebb hölgy aromára vákumra meg ilyenek.

nem volt már feszes sőt....megcsinálta neki a csaj de kerek perec nem mondta meg neki, h mi várható. csak hímezett, h egyéntől bőrtől függ meg ki h reagál stb....


csak a pénzt szedik ki szerintem.


ha kiakarod próbálni akkor próbált elsőnek otthoni módszerrel. belehet már szerezni mindent hozzá.

sőt a kémeket meg biztos nem hígítják fel vmi szarral, h minnél több kezelést vegyél a cél érdekében.

vagy ha nem is hígítják de sokszor engem sem kentek be rendesen becsületesen.


nekem ez a véleményem. tisztelet a kivételeknek.


de sokkal többre mész egy fitnesz teremmel - nekem nagyon bejött pedig stresszeltem rendesen.

2008. okt. 1. 09:15
Köszi,hogy megosztottad a tapasztalatodat,de akinek már a bőre sem feszes,talán segíthet valamit ez a módszer,nem?
2008. szept. 30. 20:32
hála isten a bőröm feszes nincs vele semmi baj- de rájöttem csak a torna segít és ehetek mellette nem kell koplalni.
2008. szept. 30. 20:31

sztem nem éri meg!!!

mert próbáltam!!!

sokkal többet ért mikor rá tudtam venni magam a fitnesz teremre - 6 kg le is ment és sztem sokkal tartósabban mint ilyen drága semmit sem érő kezelések.

és a bőrömnek is jobb a tornázás mint a tekercselés meg az efféle baromságok mert próbáltam de csak a pénzt nyelik.

12. erikpipi (válaszként erre: 9. - D6fecd7be6)
2008. jún. 11. 19:44
Igen, mindnek ez a lényege:)
11. erikpipi (válaszként erre: 5. - Gyöngyi)
2008. jún. 11. 19:43
Hát, ezt köszi!:))
10. d'or
2008. máj. 10. 16:04
en Pécsen csinalok tobbfele zsirigeto masszazst, cellulitkezelest..stb ha vkti erdekel irjon szivesen adok mg infokat.
2008. ápr. 9. 21:06

Az unokahugom most van túl egy 10 alkalmas vákuumos nyirokmasszázson. Több mint 20 kiló felesleg volt rajta. 7 kilót fogyott, és láthatóan minden testtájékán rengeteg centit veszített. Láthatóan karcsúbb. Habár az tény, hogy kapott mellé egy 600-1000 kalória/napos diétát.

Ne várjunk csodát! Helyes táplálkozás nélkül nem lesz eredményes a kezelés!

8. d'or
2008. márc. 24. 18:18
szioka, en gyogymasszor vagyok, en is csinalok Pécsen szalonban hatasos zsirgeto masszazst, cellulitkezelest ultrahanggal,feszesito testtekercselest.stb ,Ha vkit erdekel szivesen valaszolok meg itt vagy priviben is.
7. Akvamarin (válaszként erre: 6. - Szeszipuszi)
2008. febr. 18. 12:50
Köszi a megosztott véleményeket,azért kipróbálom,hátha lesz változás.
6. Szeszipuszi (válaszként erre: 4. - Akvamarin)
2008. febr. 1. 13:15

Én tavaly, már 41 évesen jártam kezelésekre és a bőröm rugalmassága sokat javult. Azt hiszem azáltal, hogy a nyirok- és vérkeringést serkenti a kezelés. Meg a sokszori krémes tekercselés is jót tesz neki.

Striák ellen van egy gyógyszertárban kapható krém, a márkaneve azt hiszem Bebe (vagy Bébé?)

A lányom sajnos a növése során még a hátán is csíkos lett, neki vettem. El nem tűntette a striákat, de teljesen azok kifakultak és a tapinthatóságuk is sokat javult. Azt hiszem, a striák "kora" a lényeges, hogy frissek, vagy már régiek.

2008. jan. 31. 19:42
Ha fiatal vagy még igen, 40 felett nem ér már semmit!
4. Akvamarin (válaszként erre: 3. - Szeszipuszi)
2008. jan. 31. 13:18
A szülés után megnyúlt bőrön segit egy kicsit?Már annak is örülnék...:))A striákat befolyásolja szerinted?Köszi a hozzászólást!
2008. jan. 31. 13:10

Ha valaki csinos, és csak némi narancsbőr a gondja, annak segít. De nagyobb súlyfelsleg, "hájasabb" testtájak esetén nem igazán hoz látható eredményt.

Nekem 15 kg súlyfeleslegem van, rajtam nem nagyon látszott eredmény pedig legalább 15 kezelésen voltam. (Talán a bőröm rugalmasabb lett)

A lányomnak csak egy-két kritikus testtájéka van (leginkább a combja), neki valamelyest használt. De csodákra ez a módszer sem képes, és igencsak drága.

2008. jan. 31. 13:04
Sziasztok!Várom azok tapasztalatait,akik részt vettek ilyen szépségkúrákon:tényleg csökken-e a ruhaméret a kezelések után,valóban látványos-e a változás?Köszi!
2008. jan. 31. 13:02
Van-e valakinek tapasztalata a szépségszalonokban használatos gépi cellulit (vákuum) masszázs, testcsomagolás, stb hatékonyságáról?Megéri?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook