Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hasznos és haszontalan babadolgok, avagy mit érdemes és mit felesleges megvenni a babának? fórum

Hasznos és haszontalan babadolgok, avagy mit érdemes és mit felesleges megvenni a babának? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
5. Lili74 (válaszként erre: 3. - Sutoczkine)
2011. júl. 6. 10:42
Ezzel biztos lesz, aki nem ért egyet, pl én sem. Én a mai napig sterilizálom az üvegeket is és a cumikat is.
4. Kismanó86 (válaszként erre: 1. - 432d0af620)
2011. júl. 6. 10:41

Szia!

Sajnos ezt mindenkinek magának kell eldönteni. Mert én pl. egy hónapig szoptattam, így a mellszívó ott porosodott, de valaki hónapokig használja. Pl. nekünk kellett a cumisüveg, aki szoptat, annak lehet, nem is kell egyáltalán.

Egyébként van egy lista a naplómban a 151. bejegyzés, hogy én miket vettem és mennyiért.

2011. júl. 6. 10:40
A sterilizáló szerintem felesleges. Abban az esetben látom értelmét, ha betegség miatt fontos eleinte a steril környezet. Egyébként 3-4 hetente elég kifőzni a cumit, üveget. A kösztes időszakba meg elég meleg mosogatószeres vízzel elmosni és alaposan leöblíteni.
2011. júl. 6. 10:37
Pl.: multifunkciós babakocsi helyett vettem volna egy vízszintesig dönthető könnyű sport babakocsit.
2011. júl. 6. 10:36

Segítsünk a kismamáknak ötletekkel, hogy mit és hogyan érdemes.

Anno Nekem is jól jött volna egy ilyen fórum, lehet nem költöttem volna annyit felesleges dolgokra.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook