Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használtruha boltot nyitnék. Szerinted? Tapasztalat? fórum

Használtruha boltot nyitnék. Szerinted? Tapasztalat? (beszélgetős fórum)

1 2 3
39. Tomi2
2015. jan. 19. 16:47

Sziasztok!


Lenne eladó Ausztriából származó ruha, gyerek, felnőtt egyaránt. Minőségre nagyon jók. Érdekel valakit? 30/813-52-19

38. gyetoo
2014. ápr. 8. 13:47

Sziasztok!

Olyanban kérném a segítségeteket, hogy 500 kg-os bálát szeretnék vásárolni és olyan helyet keresek, ahol a minőség megfelelő illetve az árban is megfelelőek.


Tudtok esetleg ilyen helyet javasolni!?

Előre is köszönöm!

2014. jan. 27. 20:53
Sziasztok! Ausztriából akarunk nagyobb mennyiségben minőségi használt ruhát behozni, nagykereskedést nyitni! Abban kérném a segítséget, főként kiskereskedők véleményét, hogy érdemes e úgy belevágni, hogy a kereskedőnek kell összeválogatnia a ruhákat vagy inkább a zsákos értékesítési megoldást érdemesebb?? Nagyon megköszönném a segítséget!!!
36. b50edd1274 (válaszként erre: 34. - Balubaba2003)
2014. jan. 11. 20:33
Sziasztok !Hasonló tapasztalataim vannak:-(( sajnos ...jó beszállítót tudnál ajánlani?Nekem Budapesten van az üzletem.
2014. jan. 11. 20:26
szeder11
34. balubaba2003 (válaszként erre: 32. - 1be2c9d999)
2013. dec. 6. 19:24

Angol nyelvtudás , eu szám KELL !!

Bármikor átverhetik az embert hiszen mindig előre kell kifizetni az áru értékét és csak aztán adják ki az árut...még akkor is ha minden alkalommal kimész személyesen ,nem tudsz és nem is nagyon engedik ,szeretik ah belenézel a zsákokba ...Valóban nagy mennyiségben hozok be , volt már hogy milliókat fizettem ki "tanulópénzként".

Többszőr váltottam céget is ....volt akikkel évekig partnerek voltunk aztán úgy átvert hogy csuda,olyan ruhákat küldött...Most van két cég ami "korrektnek " tűnik , pár éve velük állok kapcsolatban... Te merre laksz? Mennyi áru kellene ?

33. mimiszigeti (válaszként erre: 8. - Martin3)
2013. dec. 5. 15:07
igaz, egyet értek.. de azért van ahol darabra megkapható a minőségi áru pár száz ft-ért és szép hazsnot rá tud még tenni az ember.. ahol pörögne egy ilyen turi ott érdemes belevágni..
32. 1be2c9d999 (válaszként erre: 31. - Balubaba2003)
2013. márc. 28. 10:06

Jómagam is turis kereskedő vagyok,csak kiskereskedő..

azt írod kintről hozod be tonna számra,angol ruhát?

Én úgy látom ,hogy már csak "nagyban"érdemes ezzel

is foglalkozni.Azon gondolkodom ,hogy én is megkeresek egy angol nagykert kint,és a magyar nagyker kikerülésével saját magam válogatnám,osztályoznám az árut.

Esetleg annyi tanácsot tudnál adni,hogy mi ennek a menete,és hogy érdemes elindulni?

Nyelvtudás kell e hozzá?Eu-s adószám kell e -hozzá?

Mennyire verik át esetleg kint is az új emberkéket?

Sajnos azt látom a magyar nagykerek nagyon megbízhatatlanok lettek.

Bocsánat a sok kérdésér...előre köszi a válaszod.

2013. febr. 19. 10:14

Sziasztok !

Új vagyok itt még .

ti hogyan csináltok leltárt?

Én kintről hozatom be tonnaszámra az árut de a számlán nincs minden egyes db feltüntetve csak az össz.kg. de a boltban darabszámra adom tovább valamint vannak más használt ruha kereskedők akik a raktárból veszik zsákszámra tőlem a különböző minőségű árut.

A könyvelőm képtelen elmenni a dolgokon ...

30. Szkaden (válaszként erre: 27. - Silver6)
2013. febr. 12. 18:53
Szia! Ha még aktuális írj!
2013. jan. 29. 22:50
Bocsi, elírtam, használt ruha nagyker tapasztalatok a név. :)
2013. jan. 29. 22:49
Szia! Van itt egy topik, használt ruha üzlet tapasztalatok című, nézz be oda, sok hasznos dolog van, és kereskedők, akiknek már van boltjuk. Én is csak tervezgetek még. Megkérdezhetem, hol nyitsz majd?
2013. jan. 28. 17:13
Sziasztok! Használt ruha üzletet szeretnék nyitni. A segítségeteket szeretném kérni. Ajánljatok kérlek olyan nagykereket, ahonnan érdemes az árukészletet beszerezni. Jó minőségű árut szeretnék mindenképp és ha lehet én személyesen darabonként szeretném összeválogatni krém minőségben. Nem tudom érdemes-e zsákot rendeljek, félek, hogy nem lennék megelégedve a kapott áruval és nem tudnám eladni...de ha tudtok ajánlani olyat, akinél a zsákos ruha is bevállalható, akkor azt megköszönném. Az ország egész területe érdekel. Távolság nem akadály. Ami a leginkább foglalkoztat, hogy az árucsere alkalmával megmaradt áruval mit tudok kezdeni, hol-hogyan tudom továbbértékesíteni??? Ebben kérném a segítséget, illetve üzletberendezés is érdekel még. Segítséget előre is köszönm!
26. Liliemma (válaszként erre: 22. - 4731493137)
2012. okt. 23. 15:45
Szia! Mi női használrtuhát és gyereket árulunk. Van üzletünk is meg online is kereskedünk. Az Online kereskedés viszi el a legtöbb időt. 6 éve csináljuk és az egyik legnagyobb eladók vagyunk. A Baj csak az van vele, hogy már boldog boldogtalan árul a neten. Az üzlettel nincs gond, csak árú kell bele. Ha használtban gondolkozol, akkor csak is jó minőségű használtat vegyél, ami drága, mert az olcsó húsnak híg a leve.... Jah és angolból már dunát lehet rekeszteni, minden sarkon van belőle. Mi 10 éve ezzel foglalkozunk, hidd el van benne tapasztalatunk.
25. Liliemma (válaszként erre: 24. - Tercsibe)
2012. okt. 23. 15:40
szia! Nekünk egy 30 nm-es boltunk van, ahol nem csak ruha van, hanem ajándék is. Pici de hangulatos és jól van megválasztva mind az elrendezés, mind a termékek minősége. Ennyi a titok, nagyon jól megy. Ráadásul közel 240e ft-os bérleti díj a VII kerületben a legdrágább...
24. tercsibe (válaszként erre: 23. - Barago01)
2012. okt. 22. 23:53
Szia! Azt szeretném kérdezni, hogy mennyire nagy bolt kell? Egy 30 nm-es boltot is lehet azért úgy berendezni, hogy jó legyen?
2012. szept. 30. 13:37

ha hetente árut cserélsz és nagy a készlet szeretnek az embeek oda járni,a mi boltunk is így megy.Az új üzleteknek segítek beindulni bizományi értékesítéssel -40%önerő kell és az üzlet.

kérdezz nyugodtan szivesen válaszolok

2012. ápr. 10. 14:04
Ide azok jelentkezését várom,akik használt nöi és gyerekruha értékesitésével foglalkoznak,megosztanák velem tapasztalataikat,mert énis gondolkodom használtruha értékesitésen,mindenkinek köszönöm aki ir'
2012. febr. 12. 18:09
milyen gyorsan tudod forgatni a készletet (aki már ktészer látott valamit harmadjára nagyon elunja)
2012. febr. 12. 18:08
lesznek napok, amikor a kutya nem nyitja rád az ajtót, nemhogy ruháért, de kajáért sem
2012. febr. 12. 18:07
abból van mindenkinek
2012. febr. 12. 18:07
ha nem, akkor adósságot ne termelj
2012. febr. 12. 18:07

először számold ki mennyi a költség

bérlet, adó, járulékok stb.

elosztod egy napra

rögtön látod lesz-e annyi bevételed (MINDEN NAP) hogy fedezze a kiadásaidat

16. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 15. - Retinorbi)
2012. febr. 12. 15:54

Nos nem vészmadárként szeretnék beleszólni a dologba,én belebuktam..de miért ne sikerülne nektek.

Persze kérdés mennyire közel a város,milyen árakkal tudtok majd dolgozni,milyen nyitva tartással..mert ettől is függ.Itt jöttek vasárnap délelőtt,mert ő épp akkor volt itthon,én meg akkor főztem volna épp.Szóval összetett,igaz nem teljesen a kérdésedre válaszoltam tudom.

Ha túl közel a város sokan inkább ott veszik meg,nem látja senki,mint otthon.Több a turi és ki tudja választani hol tud olcsóbban turkálni valaki.Persze ez csak az én véleményem..

2012. febr. 12. 15:40

Sziasztok.


A segítségeteket szeretném kérni,elsősorban turisok és hasnáltruha árusok véleményét,tanácsait venném szívesen.

Nemrégiben munkanélküli lettem,van 3 gyermekem illetve minden más ami egy átlagos magyar háztartásnak (lakáshitel,stb.)

A Feleségemmel kitaláltuk,hogy nyitunk egy használt ruha boltot mert itt ahol mi lakunk (kistelepülés) nincs,kereslet pedig van.Most tartunk ott,hogy keresünk olyan céget aki behozatallal foglalkozik (bálásruha).

Rengeteg a kínálat de vajon mi lehet a csomagban?Szerintük legalább 90% eladható de sajnos a mai világban lehet e hinni üzletben bárkinek is.Mert kibontani nem lehet,kicsiben rendelni pedig nemigazán éri meg.

Arra kérek minden olyan érintettet,hogy segítsen dönteni ebben a kérdésben.

Segítségeteket előre is köszönöm.

Privát üzi vagy itt.

Norbi.

2010. okt. 17. 15:00

Kolléganőm most zárta be a 200 ft-os turiját Pesttől nem messze egy kis városban. Nem voltak frekventált helyen (egy utca végében)és kevés volt benne a jó,minőségi cucc.

Egyébként biztos hogy van keletje,speciál én is imádok turizni,de kevés olyan üzlet van ahol normális áru van.(Pl: nem foltos,nem szakadt,pecsétes,kinyúlt,kifakult stb)

2010. okt. 17. 14:40
Szia szerintem vágj bele, mert a minőség jobb. Én azokat a boltokat szeretem, ahol tisztítva és kiakasztva kínálják a ruhákat. Egy vélemény.
12. salabakter (válaszként erre: 11. - Mona..)
2010. okt. 17. 14:13
A kettőnek semmi köze egymáshoz.A pénztárblokk,ill.a blokktömb szerint adózol,attól függően,mennyi volt a forgalmad:)
11. Mona..
2010. okt. 17. 10:52

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ugye kg-ra veszed az árut, és ha én db-ra szeretném árulni, annak hogy megy az adózása?

Szeretnék még külföldről behozott lomot árúlni. Lom az idézőjelben mert nagyon szép, használható, működőképes dolgokról lenne szó / bútor, kisgépek, gyerekülés, játékok/. No de ezt ugye kint ugy szedik össze, hogy már ki rakták az utcára, szóval számlám nem lesz róla, akkor hogy árulhatom, vagy hogy árulják az ilyen dolgokat a használt áru kereskedők?

10. salabakter (válaszként erre: 7. - Zsanci79)
2010. okt. 16. 19:56

Nálunk is ki volt vállfázva,és a java ruhákat mostuk is,hogy ne legyen benne foltos,koszos.A mi városunkban nem volt kimondottan gyerekruha turi,ezért is gondoltuk ezt csinálni,de sajnos,annyira nem jött be,mert sok a turi,és ahol vegyes,oda jobban mennek.És nálunk sajnos sok a kisebbség,bejöttek garmadával,ami ijesztő volt.

A szatyros akciósba vitték a legjavát,de úgy már annyira nem érte meg.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook