Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használtruha boltot nyitnék. Szerinted? Tapasztalat? fórum

Használtruha boltot nyitnék. Szerinted? Tapasztalat? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2018. márc. 5. 13:47
üdv , vannak női és férfi ruháim eladók, akit érdekel irjon
2018. jan. 17. 13:26

Sziasztok!

Kizárólag gyerekruhákkal és játékokkal foglalkozó üzletet szeretnénk nyitni.Segítséget szeretnék kérni,hol van olyan nagyker, amely kifejezetten jó minőségű gyerekruhákkal is foglalkozik!Segítségeteket előre is köszönöm!

67. gerbera1kh (válaszként erre: 62. - Csecsó1974)
2017. aug. 30. 16:38
Bár eltelt egy év a kiírásod óta, azonban egyre jobban igazak a szavaid. Neked van tuti tipped a kezdő magyarnak, akinek van mersze kitűnni a tömegből? Ha olvasod, rám írhatnál! Köszi!
2017. jún. 19. 21:31
Sziasztok! Használt ruha üzlet nyitáshoz keresek üzlet társat.
2017. ápr. 20. 20:05
Használt ruha bolthoz turkáló kosarat keresek.Tudtok használtat valahol?
64. Gódor Zsuzsanna (válaszként erre: 61. - Gaborpecel)
2016. nov. 1. 12:17
szia. sikerült egy szuper impotőrrel egy butik jellegű üzletet nyitnod? Zuzuka
2016. okt. 16. 23:13

Sziasztok!

Használt játék beszerzése honnan lehetséges? Nézegettem és vásároltam már hazai nagykerektől, de árban és minőségben sem jók.

Külföldön hol érdemes keresni?

Szeretném kérni, hogy privátban válaszoljatok!

Köszönöm!

62. Csecsó1974 (válaszként erre: 61. - Gaborpecel)
2016. aug. 13. 15:21

Szia!

Először is tudd meg hogy honnan és milyen árút tudsz beszerezni.

Milyen formában.

Amit be tudsz szerezni az szerinted eladható-e annyiért ami már megéri.

Aztán hogyan szerzed meg az árút. A legtöbben itt buknak el, hogy fogalmuk sincs mit honnan az még hagyján. Viszont amikor megtalálod az igazi jó minőséget és mondjuk csak különbözetisként tudod elszámolni.

Aztán cégalapításkor vagy csak új évnél válthatsz profilt.

Legtöbben nem tudják hogy honnan vásároljanak jó árút rendszeresen.

Én ismerek boltost akinek viszont a legnagyobb baja, hogy a boltja előtt nyitáskor sorszámosztással kell foglalkozni és biztonsági őrt kell tartani hogy ne legyen verekedés a bolt előtt a bejutásért.

Nem bálabontás meg új árú érkezésénél, hanem minden nap.

Ezek ma már magyarban ismeretlen fogalmak, ahogyan az is ha valaki rendszeresen egy kis családi vállalkozásként 40 nm-es boltjában 2 milliót profitál havonta.

Röviden összefoglalva : uganolyan használt boltra nincs szükség mint amiből van már egy vagonnal! Jó használtruha boltra van szükség, jó árúval ami más mint ami van magyarban, mert az siralmas szerintem! Tisztelet a kivételnek ami azért elég kevés.

2016. aug. 9. 18:35

Sziasztok!használtruha üzlet nyitásán gondolkozom.

segitséget és tanácsot szeretnék kérni.

mi ennek a menete? Honnan lenne érdemes beszerezni árut pest megyében,vagy bárhonnan.? Mi az a kezdő tőke amivel meg lehet indìtani egy ilyen üzletett.?

60. 11kati
2016. aug. 2. 17:17
Szeretnék használtruha boltot nyitni Békés megyében! Semmi tapasztalatom nincs ! Minden segítséget megköszönök!!!Kérlek segítsetek!! Pl honnan érdemes bálákat vásárolni? Ha irnátok címet nagyon hálás lennék!! Bárhová elmennék árúért! A
2016. júl. 27. 15:41
Sziasztok! Valaki tudna nekem segíteni! Bizományba szeretnék árulni nő férfi gyerek és munkás ruhát! Tud valaki olyan értékesítőt aki ilyesmivel foglalkozik?
2016. júl. 7. 15:42

Sziasztok! Tudtok nekem abban segíteni, hogy honnan szerezhetek be jó minőségű "használt" fonalat?

Több nagykereskedésnél láttam, hogy árulnak, csak nem szeretnék egyből használhatatlant venni...

Először kisebb (kb. 20-30kg), majd nagyobb mennyiségben kellene...

2016. jún. 23. 14:18

Nálam ez úgy működik, hogy felszálsz a repülőre és eljössz Rómába.

Én kimegyek a reptérre eléd elétek és elmegyunk megnézzük azt az árút amit már vihetsz is ha tetszik. Megbeszélünk mindent és megegyezünk árban szállítás miegymás... ha elsőre csak komoly érdeklődő vagy akkor meg visszaútra kapsz tőlem egy gurulós bőrönd általad kiválogatott ruhát ami kb annyiért tudsz eladni a boltodban amennyibe a repjegy került. Így voltál egy üzleti úton külföldön és láttad az árumat mondjuk ingyen...

2016. jún. 22. 20:09

Sziasztok!

Tudnàtok abban segíteni,hogy hogy működik,mi a menete a hasznàltruha beszerzésnek külföldről?

Előre is köszönöm!

2016. jún. 20. 12:26

Röviden összefoglalva 2 dolog kell ahhoz, hogy pénzt is keress: áru és idő!

Olyan legyen a ruha amit eladsz, hogy megvesszenek érte és megvegyék, idő pedig ahhoz kell, hogy szívvel lélekkel csináld és meg lesz az extra profit is.

Hétvégén akiket én ismerek azok a családjukkal vannak és boldog magánéletet élnek nem szűkölködve. Azért nem mennek piacozni, mert elfogy az áru a boltból.

Aki pedig piacozik hétvégén az meg hétköznap van a családjával... valjuk meg őszintén minek beletenni a szívedet-lelkedet egy kis boltba, ha nem marad időd azokra akik igazán fontosak a szívednek.

2016. jún. 20. 12:03

A boltok még így is menni fognak és venni fogják a ruhákat, de attól függ, hogy hol van a boltod és milyenek a kapcsolatok ahonnan az árút beszerzed.

Viszont ha sikerül olyan árút beszerezni olcsón külföldről ami tényleg ütős, akkor már csak győzd mindig újratöltenmi a készletet, mert szét fognak szedni.

2016. jún. 20. 11:51

Mert egy idő után te fogod ismerni a saját vevőkörödet és ha te válogatod össze, akkor 100%-os árukészleted lesz ami megfelelő a számodra, viszont még így sem fogod mindet eladni, mert pont nem jó a méret, kicsitv szorít, vagy a színe nem tetszik majd...stb...

A zsákos cuccosba viszont mindig van más is, tehát eléggé szerencse kell hozzá, nomeg ismeretség és bizalom...

bizományba sem igazán adják oda a legjobb árut, de hát miért is tennék, hiszen azt ők is el tudják adni bármikor...

2016. jún. 20. 11:47

Sziasztok, én is új vagyok itt, bár nem ma kezdtem az egészet...

Hátha tudok én is segíteni valakinek a tapasztalatommal...nincs ruhaboltom, hanem boltoknak szedem össze a cuccokat külföldön...

Az igazi használt ruhának ma már csak a neve angol használt ruha, valójában már rég nincs köze angliához kb 10 éve.

Boltot szeretne nyitni valaki akkor azért elég nagy lutri lesz az is, mert nagykerben is szuper cuccokat lehet összeszedni, de azért valljuk meg őszintén az igazán jó cuccokat mindig külföldön és saját válogatásban fogod megtalálni. Legyen akár 30-100 nm-es boltot, vagy csak piacozni kell, tökmindegy.

2016. jún. 8. 10:20

Üdv! Olyan nagykereskedés után érdeklődnék, ami bizományba helyez ki új vagy használt ruhát, tud valaki ilyet? Nem utolsó szempont ha esetleg megbízható is, mert az elmúlt 1 hónapban kettővel is felvettem a kapcsolatot, de csak a hitegetés meg az időhúzás megy... Nem értem hogy az ilyen minek hirdeti magát.

Üzletbe és piacozásra egyaránt kellene női-, férfi-, és gyerek ruha is. Előre is köszönöm a segítséget 

2016. jún. 2. 18:59
Sziasztok!Mi angol bálás gyerekruhákkal jártunk piacra.Ezt sajnos idő és helyhiány miatt abbahagyjuk.ha valakit érdekelne esetleg,szívesen átadjuk a ruhákat.válogatottak,felvállfázottak,és csak gyerekruhák.továbbiakat e-mailban megbeszélhetjük.köszönöm, hogy elolvastátok.
49. ickabicka (válaszként erre: 47. - Norbert86)
2016. máj. 29. 06:49

Szia Norbert !

Nekem van ötletem tudok segíteni ha még aktuális ? ! Írjál rám privátban

48. ickabicka (válaszként erre: 41. - Sanya1983)
2016. máj. 29. 06:46
Szia ! Sanya írtam privátban
2016. máj. 14. 22:39
Sziasztok!Tudna nekem valaki segíteni,bizományos értékesítéssel foglalkozó használt ruha nagykert keresek!!!
2016. márc. 26. 06:53
Sziasztok tudna nekem valaki segíteni én jó minőségű gyerekruhát keresek?
45. Baba7111 (válaszként erre: 44. - Nykyke1993)
2016. márc. 2. 06:44
Irtam neked privát üzenetet..
2016. febr. 15. 18:59

Sziasztok!használtruha üzlet nyitásán gondolkozom.

segitséget és tanácsot szeretnék kérni.

mi ennek a menete? Honnan lenne érdemes beszerezni árut fejér megyében,vagy bárhonnan.? Mi az a kezdő tőke amivel meg lehet indìtani egy ilyen üzletett.?

43. Nemera64 (válaszként erre: 41. - Sanya1983)
2016. febr. 10. 10:30
Szia! Van kb. 18 banános doboz magánadományozóktól származó kiváló minőségű ruhám. Én is boltnyitásra gyűjtöttem, de aztán nem tudtam belevágni. Érdekelne?
42. Mona.. (válaszként erre: 37. - Bettice)
2016. jan. 11. 14:16
Mi hoztunk Ausztriából zsákosat, nagyon sok volt benne a használhatatlan, semmit nem érő darab.
2016. jan. 8. 10:37

Sziasztok!

Az a kérdésem lenne folyamatban van az üzlet nyitásom. Használtruha esőáras vállfás üzleten gondolkozok. Kis haszonkulcsal hetente új árukészlettel plusz mellette piac hétvégén. Véleményeteket szeretném kérdezni kinek van ilyen üzlete és milyen forgalma van neki.

Választ előre is köszönöm

40. Cessi (válaszként erre: 38. - Gyetoo)
2015. jan. 20. 22:02
Hasonló érdekelne engem is. Ha tudsz valamit, kérlek, írd meg.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook