Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használt valaki Garcinia Cambogia Veda fogyasztó kapszulát? fórum

Használt valaki Garcinia Cambogia Veda fogyasztó kapszulát? (beszélgetős fórum)


1 2
52. Átlagos 50 (válaszként erre: 48. - Tüncyke45)
2017. máj. 31. 11:12
Szia le irnád honnan rendelte a barátnőd köszi.
51. Dodi01 (válaszként erre: 44. - Brooky)
2016. dec. 29. 14:52
Szia! Neked bevállt?
50. Dodi01 (válaszként erre: 45. - Mavzrt.5)
2016. dec. 29. 14:51
Hol rendelted és mennyiért?
49. Dodi01
2016. dec. 29. 14:50
Sziasztok! Ma rendeltem 3 doboz Garnicia kapszulát! Megéri? Hatásos?
48. Tüncyke45 (válaszként erre: 1. - 9c8432d068)
2016. dec. 27. 16:06

A kolléganőm fogyott a Garcinia Aranytól 8 kg-t.

Erről az újfajta garcinia termékről még nem hallattam visszajelzéseket.

47. melcsiii (válaszként erre: 44. - Brooky)
2016. dec. 27. 14:39
Szia. Leírnád honnan rendelted s használt-e?
2016. jún. 19. 11:55

SAjnos elszállt, amit írtam...


"Thaind lent", az Thaiföld akar lenni, azaz Thailand?


A mellékhatások elkerülésére azért icőnként egy-egy nagyrutin labor is hasznos lenne, a fogyáskor amúgy is ajánlott.


Ennyi céltudatosság és makacsság mellett, ami a beszerzéshez és a szedéséhez kell, szépen kialakul a belső parancs, hogy odafigyeljünk az étkezésre, szerintem sokaknak már önmagában ez is elég.

Én csak simán a tudatos étkezéssel fogytam. (És életemben soha nem reggeliztem, nálam már ez az utasítás is értelmetlen lenne.)


Tapasztalatom, hogy maga a mozgás is energikussá tesz.


Aki hisz benne, és biztosan nem árt vele magának (a papírok mellett egy bevizsgáltatás nem ártana...), és a pénzt sem sajnálja rá, az szedje.


Örülök, hogy megoldódott az eredeti kérdés, illetve aki sajnos kárt szenvedett a csalókkal, az nem tud mit tenni, úgy látszik.

2016. jún. 19. 11:12

GARCINIA CAMBOGIA kivonatot és krómot tartalmazó étrend-kiegészítő


70 db lágyzselatin kapszula (102 g)


Összetevők: Garcinia Cambogia kivonat, pórsáfrány olaj, zselatin, nedvesítőszer

(glicerin), közepes szénláncú trigliceridek, víz, fényezőanyag (méhviasz), emulgeálószer (szójalecitin), sűrítőanyag (szentjánoskenyérmag liszt), színezék (titándioxid), krómpikolinát


Felhasználási javaslat: Napi 4x1 kapszula. Két kapszula reggeli előtt fél órával, 1-1 kapszula ebéd és vacsora előtt fél órával bő folyadékkal.

Az ajánlott fogyasztási mennyiséget ne lépje túl.



Hatóanyag napi adag

(4 db kapszula) tartalmaz NRV%*

Garcinia Cambogia kivonat 2000 mg -

ebből Hidroxi-citromsav (HCA) 1000 mg -

Króm 400 µg 1000 *NRV: vitaminok és ásványi anyagok napi beviteli referenciaértéke (felnőtt esetén)


A Garcinia Cambogia kivonat a benne található hidroxi-citromsav (HCA) révén hozzájárulhat a testtömeg csökkentő étrend eredményességéhez, a normál testtömeg fenntartásához. A Garcinia Cambogia hidroxi citromsav tartalma elősegítheti a zsírok anyagcseréjét.

A króm részt vesz a makrotápanyagok normál anyagcseréjében és hozzájárul a normál vércukorszint fenntartásához.


Az étrend-kiegészítő nem helyettesíti a kiegyensúlyozott vegyes étrendet és az egészséges életmódot.

Kisgyermekek elől elzárva tartandó!

Terheseknek, szoptatós anyáknak fogyasztása nem javasolt!

Szóját tartalmaz.


Minőségét megőrzi a doboz alján EXP jelzéssel jelölt hónap végéig (hónap és év jelölésével)

Száraz, hűvös helyen tartandó.

Én ezt használom és megbízható és hatásos.

44. Brooky
2016. jún. 16. 13:50
Sziasztok ! Sikerült találnom ! Azt üzenem mindenkinek nézzen utána honann rendeli . Honann származik , hány % ? Mennyi az ára ? Nekem sikerült 84% ost rendeltem , Thaind lentről ahonnan származik , és negyed áráért 100 db , mint amennyiért árulják a kevesebb % ost ( 50,60) ezek nem sokatérnek . Kaptam mindent hozzá használati utasítást , honann származik . A kapszula színe sötét szürke . A dobozban van a papírja lefedve . Ez az eredeti . Az illata kellemes , gyümölcsös . Nem vagyok éhes tőle . Sok sikert írok egy hónap múlva 😊.
43. Brooky
2016. jún. 11. 19:14
Sziasztok ! Eredetit tudja valaki honann lehet szerezni ? Nekem régen nagyon jo volt a Hodia , fogytam 40 kg . Persze diéta es torna mellete . De sajnos mar nem jo . Ezért szeretnem kipróbálni ezt . Köszönöm a válaszokat esetleg a linket ahonnan tudnak rendelni . Pusszy mindenkinek .
42. globus
2016. máj. 22. 22:46

Tilos

(o) reklámot közzétenni, üzletszerű kereskedelmi tevékenységet folytatni, más weboldalt népszerűsíteni.

41. OnlineAnyu,Barbara (válaszként erre: 40. - Ina87)
2016. máj. 22. 22:36
Nejem ol segitett és sok bnőmnek is....energiad is fokozza,de tornáztam mellé😊
40. ina87
2016. máj. 22. 12:40

nem azért szolok hozzá h kötekedjek

de ténleg enyire hiszékeny az ember

diéták csoda szerek vajon ojan emberek miért nem osszák meg akiknek segitet de megmondom h miért mert ijen nem létezik.egyet ne felejtsünk el a mozgástol még nem halt bele senki de fogyokura és csoda szerektöl már igen.

2016. máj. 7. 17:18
Ma kezdtem szedni a rendes gyógyszertàri vàltozatot nem erzekelek semmi mellékhatàst eddig majd még irom a tapasztalataim .....
38. Enici
2016. márc. 17. 15:10
Bocsi ismét En , de lehet hogy v. kinek ez is segítség a napi adag 1000Hca - t tartalmaznia kell , es nem természetesen előalított citromsav...stb hanem Garcinia cambogia kivonat formájában .
37. Enici
2016. márc. 17. 15:00

Szisztok!Olvasva a hozzaszolas okat rá döbbentem hogy mi a baj . A Garcínia Gambogia névvel nagyon sok fajta kiszerelésű markaju termek van forgalomban . De nem minden esetben a növényt tartalmazza !!! a citromsav kálium kalcium keveréke nem a növény !!! A veda nekem nem mond semmit , en használtam 6 evvvel ezelőtt az eredeti 85% ban növényt tartalmazó Gambogiat es 26 kg tol szabadultam meg nem teljes 4 hónap alatt, ( es nem jött vissza ).

Először is az eredetiség es ami a legfontosabb a tartalma biztos legyen.A másik amit tisztázni kell hogy mi a fogyass , az ne szedje akinek kötény has , logó bőr ,lotyent test böl szeretne le adni ,azt nem lehet az nem zsír lerakodás , ez a Keszit meny zsír bontó hatassu . Es mielőtt bar ki is azt mondana hogy tornázni kell es le megy meg kell cáfoljam mivel en pl ha edzek Kardio ...stb rögtön be durranok kőkemény hús lesz a kg bol azután pedig izom .Szóval a Garncinia Cambogia egy nagyon jó megoldás , biztos eredeti helyről es nem alak formalas ra hanem kg csökkenésre .

36. Falatka85 (válaszként erre: 32. - Bogicica)
2016. febr. 2. 08:48
Szia. Cambogia veda email vimet eltudnad nekem kuldemi? Koszi
2016. febr. 1. 23:31
Helo. Én is megrendeltem de hülye fejemmel nem olvastam utana. Ha nemveszem át a futartol akkor visszakuldik nem fizettem ki azt irtak utánvétellel kell fizetni. Szerintetek?
34. gretchenmorgan (válaszként erre: 33. - Bogicica)
2015. okt. 3. 09:38
:D :D :D sőt, még naponta betolt egy pohár nutellát az eddigiek mellé, így fogyott.
33. Bogicica (válaszként erre: 22. - Yeeeahnő)
2015. okt. 2. 17:32

Szia!

Érdeklődnék,hogy tényleg nem mozogtál és úgy ettél ahogy eddig és mégis lementek a kilók?

2015. okt. 2. 17:29
Azt a választ kaptam az email megkeresésemre,hogy ha nem vagyok vele megelégedve,írjak arra az email címre amin érdeklődtem és visszafizetik az árát.Most próbálom egy illetővel felvenni a kapcsolatot,aki azt írta,hogy nem reagálnak semmi megkeresésére.Tehát,ha ő jelzi email formájában,hogy nem vált be neki és szeretné vissza kapni az árát,akkor elvileg meg kell,hogy kapja.Ha ez nem így lesz,megvan az email amit írtak nekem és akkor tényleg az egész egy hazugság.
2015. okt. 1. 14:37
Szerintem, amíg ki nem fizeted, nem kapod meg.
2015. szept. 30. 20:22

Sziasztok!

Még jó,hogy olvasom a hozzászólásokat.Én pont ma akartam rendelni,de én is észrevettem,hogy semmi magyar elérhetőség nincs.Email-ben érdeklődtem,hogy ha nem vagyok vele megelégedve,hova tudom vissza küldeni de eddig nem írt vissza senki.Akkor kamu tényleg?És ha megrendelem és megkapom és ha addig nem fizetném ki amig ki nem bontom,hogy van e magyar elérhetőség,az gáz lenne?

29. Guruljka (válaszként erre: 28. - Gretchenmorgan)
2015. szept. 5. 20:21

Én nem szereztem be, csak szerettem volna segíteni, de nem tudok.


Mindig próbálom lebeszélni, aki messziről jött (ellenőrizhetetlen),,különlegesnek vélt dolgokra akarna sok pénzt kiadni. Most utólag segíteni sajnos már nem lehet.

2015. szept. 4. 23:12
jesszus, mégis hol szereztétek be ezeket?
27. Guruljka (válaszként erre: 26. - Flőglné Gizus)
2015. szept. 4. 21:35
Én csak amerikai címet találtam. Azt is angol nyelvű oldalon.
2015. szept. 4. 20:57
Van valakinek levelezési vagy telefonos elérhetősége??Ne rendeljen senki,mert kamu az egész,már július.20- óta szaladok a 18.400ft után!!De nem hagyom,mert ha kell a rendőrségre adom a dolgot!!KOMOLYTALAN CÉG!!!!
25. Guruljka (válaszként erre: 24. - Flőglné Gizus)
2015. aug. 18. 02:22
Tedd azt, mert nem érdemes várakozni. Borzasztó, hogy ennyire átvernek embereket.
2015. aug. 17. 21:46
Szeretném megkérdezni,hogy van e valakinek elérhetősége,ahol,valaki szóba áll velünk,mertén csak irogatok,de nem válaszol senki,és nem is keres meg.Szeretném vissza küldeni a csomagot,de nem tudom hová és hogyan jutok a pénzemhez!!??18.400ft beszélek.Már a fogyasztóvédelemhez fogok irni,és elküldeni minden Ő általuk küldött papirokat.
2015. márc. 11. 05:03
nem hallottam rola sosem.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook