Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használt valaki Garcinia Cambogia Veda fogyasztó kapszulát? fórum

Használt valaki Garcinia Cambogia Veda fogyasztó kapszulát? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. jan. 1. 12:03
1,5 hónapja szedem 6,5 kgt fogytam!!-mellékhatàsok nélkül!! Biztosan van aki allergiàs egy-egy összetevöjére,de pl. én nem!!-Ennyi
2014. júl. 28. 20:39

Előrebocsájtom, hogy nem akarok megbántani senkit, de...

Hogy az istenbe tudtok mindenféle sz*rt magatokba tenni, sok-sok ezerért, mikor azt sem tudjátok, hogy lényegében mi van benne? Lehetett volna komolyabb bajotok is, örüljetek, hogy ennyivel megúsztátok. Ahogy előttem is írták: kevesebb kaja, több mozgás! Ez a nagy TITOK!


És még egy dolog: gondoltátok, hogy majd a tablettáktól szépen lefogytok (marad a lógó, petyhüdt bőr a sporthiány miatt, de ez most mellékes), szóval lefogytok, és utána, ha abbahagyjátok a szedését, nem fogtok visszahízni??? Vagy ezt hogyan képzeltétek el? Én csak annyit mondok, hogy napi 20 perce mindenkinek van az életében, amit mozgásra szánhat, és máris sokat tett önmagáért.


És mielőtt valaki leordítana, hogy kioktató stílusban szóltam, annak azt üzenem, hogy egyrészt nem hat meg és nem érdekel, másrészt nem ez volt a célom, csupán döbbenten olvastam, hogy mit meg nem mertek tenni, én biztos nem merném bevenni, főleg úgy, hogy pl. van egy gyermekem is, mert nem csak a magam egészségét kockáztatom ezzel, de ha történne velem valami, a gyerekem inná meg a levét, na erről ennyit...

20. finch
2014. júl. 28. 19:57

sziasztok!első kapszula bevétele után még fél óra sem telt el de már úgy szédültem hogy alig tudtam hazaérni a kislányommal,elkapott a remegés.4h is eltelt mire elmúlt,közben piros foltok jelentek meg a karomon,hajtotta a vizet tőlem nagyon,megrémültem nehogy a vesémben kárt tegyen.első és utolsó alkalom volt hogy nem patikában vásárolok!!!

sem OETI szám sem hatóanyag nincs feltüntetve!senki ne vegye meg!Ez a rossz érzés és félelem elég volt ahhoz hogy ne a könnyebb utat válasszam és térjek vissza a jól bevált diétához (mindenből kevesebbet,6h után semmit,sok folyadék)és egy kis mozgás ,ez már egyszer bevált !!tervezem én is hogy a fogyasztóvédelmet megkeresem ,pláne hogy természetes anyagnak hirdetik!hazugság!!!

19. xotom
2014. máj. 11. 13:18
2014. máj. 7. 08:09
nincs szuksegem ilyesmire!
17. Bolga
2014. márc. 8. 12:15

Sziasztok! Én 6 napig szedtem a szert, amikor olyan erős csalánkiütéseim lettek tőle, hogy kórházba kerültem. Most egy hete kezelnek a kiütésekkel, de még mindig rémesen érzem magam és nézek ki. Az orvosok mondták, hogy a Garcinia Cambogia Veda miatt lett, semmi mást nem szedtem, nem ettem. Utánakerestem a cégnek, semmi infót nem lehet róluk találni se a neten, se a termék dobozán. Azt hiszem, még forgalomba hozatali engedély sincs rajta, nincs OÉTI száma, és a holnap azt írja (természetesen az apró betűs részben), hogy az Amerikai Élelmiszer és Gyógyszerbiztonsági Hivatal sem ellenőrizte.


Már annyira sajnálom, hogy nem néztem ennek utána rendesen, és ilyen fájdalmak közt vagyok már egy hete és nem tudom még meddig.. Még a kivizsgálások be sem fejeződtek, lehet, hogy más mellékhatásai is voltak.


Remélem, mindenki elolvassa ezt a bejegyzést, mielőtt belevág. A termék dobozán sincs feltűntetve semmilyen mellékhatás, úgyhogy csak innen tudtok ismereteket szerezni.


Egyébként, amnit rendbe jövök szeretnék beszélni a fogyasztóvédelmi felügyelettel is, mert egy ilyen veszélyes szer nem maradhat ilyen könnyen elérhető mindenki számára.

2014. márc. 2. 17:32

Szóval: a csodaszerekben én sem hiszek, és ha ez a citrusféle, amiből a fogyasztó kapszula készül, valóban hatásos, akkor érdemes magát a gyümölcsöt enni, mert nyilván úgy a legegészségesebb.

Ha nem kapható ez a gyümölcs, akkor figyelembe venném, hogy egy citrusféle, és beiktatnék az étrendembe több narancsot, citromot, egyáltalán az éppen hozzáférhető gyümölcsöket, mert attól még nem lesz bajom.

De nálam és sokaknál az válik be, ha a fölös pénzünket inkább egészséges táplálkozásra költjük egy-egy csodaszer helyett.

Ha családban él valaki, akkor ebből a többi családtag is profitál.


No és mozgás nélkül a csodaszerek sem érnek sokat...

15. 9c8432d068 (válaszként erre: 14. - Guruljka)
2014. febr. 28. 18:14
Köszönöm,hogy válaszoltál,és leírtad a dolgokat.
14. Guruljka (válaszként erre: 13. - 9c8432d068)
2014. febr. 28. 14:28

Örülök, ha kipróbálod Te is!

Nézd..ha mégsem használna,nem ezreket "buksz" rajta. Ártani biztosan nem árt, újabb íz/aroma kerülhet a konyhádba.

Többféle ételt szeretek abból a szakácskönyvből, amit még az internet előtti időkben adtak ki. Egy magyar szakács írta, aki Indiában járt,és kicsit magyarított a hozzávalókon, hogy itthon is lehessen használni. (A vegetárius főzés örömei, Egyedi Péter, 1982.) Azóta mindig van itthon kurkuma, mert a sárgaborsót csakis azzal főzöm.

Amikor jól felhúztam magam, hogy mi kerül fél gramm kapszulában ennyibe, akkor vettem még egy zacsit a meglévőhöz, mert még a falusi boltunkban is állandóan kapható, ott van a fűszerpolcon.

Valamelyik ételbe mindennap teszek főzés közben egy kiskanálnyit. A fűszeres üvegemben kis jégkrémes lapátka van, egy normál mokkáskanálnál talán kisebb.

Van ismerős, aki megissza citromos limonádéban, azt mondja, kicsit homok-jellegű, nem oldódik.

Jópofa, ha rizshez teszed, mert sárga lesz tőle. Tettem már paprikás ételbe is, abban alig látszódott. Zöldséglevesbe gyömbérrel együtt főzöm, mert a gyömbér finoman harmonizálja a zöldségek ízét.

(Ha a húst sütés előtt gyömbérrel is beszórod, akkor lesz igazán finom, és a gyömbi nem ég meg! De nálam a gyerek bejön az udvarról, mert megérzi, hogy mindjárt kész a kaja...)

13. 9c8432d068 (válaszként erre: 12. - Guruljka)
2014. febr. 28. 14:17

Szia! Ez a kurkumás dolog felkeltette a kíváncsiságomat. Elárulod milyen formában használod,és mennyire hatásos? Kemény izületi problémáim vannak,de nem hiszek ezekben a "csodaszerekben".

Lehet,hogy a kurkuma tényleg beválik egyszerű formában is,ahogy Te használod?

2014. febr. 27. 17:50

Én a kurkumát is fűszerként veszem a boltban úgy kb. 100 Ft-ért. Régóta használom.

Ízületi fájdalmak miatt megpróbáltam naponta szedni, mert a méregdrága kapszulában is csak a kurkuma van. (Némelyikben gyömbér is, de azt is gyakran használok.)


Hatott.

(Ha nem hatott volna, akkor is csak százért nem hat...nem több ezerért.)

11. 9bbc382386 (válaszként erre: 10. - Zsókica21)
2014. febr. 27. 17:38
Ez így van, diéta és türelem + mozgás.
2014. febr. 27. 11:32
Én bedőltem a csoda szernek!Mankónak szerettem volna,de híztam tőle és magas lett a vérnyomásom.Amit megeszik az ember attól hízik.Nekem a Zöld kávé sem használt.Pedig mennyi embernek használ állítólag.Mióta oda figyelek hogy mennyit és mit eszem és mozgok lassan de biztosan fogyóm.Heti 1 ,vagy fél kg-ot.Türelem és kitartás kell az biztos!
2014. febr. 23. 22:51

Na most senki sem próbálta, vagy senkinek nem használt?


Itt várunk kíváncsian... :-D

8. 9bbc382386 (válaszként erre: 7. - 9c8432d068)
2014. febr. 22. 16:01
okés :))
7. 9c8432d068 (válaszként erre: 6. - 9bbc382386)
2014. febr. 22. 15:51
Nem ingem,nem veszem....:))))
6. 9bbc382386 (válaszként erre: 5. - 9c8432d068)
2014. febr. 22. 14:48

Nem személyes célzattal írtam,akinek nem inge ne vegye :)

A zabálást azért írtam,mert akik meghíznak,nem is kicsit,azok igenis zabálnak.

Túleszik magukat, a napi kalóriabevitel többszörösét eltüntetik magukba.

5. 9c8432d068 (válaszként erre: 4. - 9bbc382386)
2014. febr. 22. 13:53
Nem döltem be a "csodaszernek",mint jeleztem,csak kiváncsiskodom. Amúgy nem szoktam zabálni,és enni is csak mértékkel.....
2014. febr. 22. 11:31

Nem szabadna bedőlni felfigyelni ezekre a "csodaszerekre", egy dolog fogyasztja le az embert, HA NEM ZABÁL.

Vagyis DIÉTA és Testmozgás,ilyen egyszerű .

3. 9c8432d068 (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2014. febr. 22. 08:12
Én sem,csak érdekelne,van e,akinek valóban használt.
2014. febr. 21. 18:15

Más portálon megnéztük ezt a "csodaszer"-t.

Maga a növény egy trópusi citrusféle.


Én nem adnék érte pénzt.

2014. febr. 21. 13:05

Használt valaki Garcinia Cambogia Veda fogyasztó kapszulát?


Ha igen,akkor milyen tapasztalatai vannak,mennyit sikerült fogynia,nem ártalmas e az egészségre?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook