Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt ruha kereskedők kérlek segítsetek! fórum

Használt ruha kereskedők kérlek segítsetek! (beszélgetős fórum)

1 2
2011. márc. 27. 18:09

sziasztok!

nagyon köszönöm nektek hogy ilyen gyorsan válaszoltatok is.

én vidéken nyitottam, de sajnos igaza van Enissa.nak mert nem igazán szeretnek segíteni az emberek, igaz én sem értem miért.

A Hádában még nem voltam. De az nem nagyon drága?

Mennyi kg?

Jó rucik vannak?

2011. márc. 27. 18:01

Sziasztok:)

Most indítottam egy fórumot, ha van kedvetek segítsetek légyszi!

Az érdekel, hogy milyen végzettség kell egy turi nyitásához?

6. Nirvi (válaszként erre: 3. - Nirvi)
2011. márc. 27. 17:57
Ja igen ez Pesten van :) Csak lemaradt...
2011. márc. 27. 17:56

Szia!


Nekem nem sikerült ilyen helyet találnom sajnos:-(ezért a legjobb ami lehet és nem ér csalódás ha saját magam válogatom,persze így is nehéz és drágább is,de legalább nem lutri és szép újszerű divatos ruhákat lehet összeválogatni.


Pesten keresel vagy vidéken?

4. Nirvi (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2011. márc. 27. 17:55

Azzal miért rontanám a saját üzletemet, ha mondjuk nekem Győrben van üzletem, neki meg Kecskeméten, csak egy helyről hozzuk a ruhát :)

Szerintem az nem gáz....

2011. márc. 27. 17:54

Nekem a Hádát dicséri az ismerősöm, ami a Nagy Lajos király úton van!

Onnan hoztál már?

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Evici85)
2011. márc. 27. 17:53
Én kívánom, hogy kapj valakitől választ, de nem hiszem, hogy sokan ugrálnának, mert a saját üzletüket rontanák.
2011. márc. 27. 17:51

Segítségeteket szeretném kérni!


Nem rég üzletet nyitottam, hoztam már több helyről is ruhákat, de nem annyira jók. Ígérik nincs benne foltos, bolyhos ruházat csak jó minőségű...na hát inkább ne mondjam hogy milyenek voltak benne.

Segítségeteket szeretném abban kérni, hogy hova lenne érdemes elmenni ruhákért. Melyik az a bála nagyker ahonnan bálát is megéri venni, mert tényleg jó rucikat talál benne az ember!

Előre is köszi, esetleg privit is írhatsz!

köszi:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook