Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használt már valaki vibrációs trénert? fórum

Használt már valaki vibrációs trénert? (tudásbázis kérdés)


1 2
56. zityi2
2022. dec. 24. 09:12

Sziasztok! Tudna valaki segíteni, milyen szempontok alapján érdemes vibrációs trénert választani. Érdekelne, kinek milyen típusú tréner vált be.

Válaszokat előre is köszönöm.

55. vigyefene (válaszként erre: 54. - Ildi992)
2021. jan. 26. 14:41

Nekem van, de nem fogyásra használom, hanem ilyenkor télen passiózok vele. Leginkább azért mert rossz idő van kint.

Fellazítja minden porcikám.

2021. jan. 26. 14:37
Újraélesztem a témát. Már látni akciósan 28000 ft-ért is vibrációs trénert. Valakinek van tapasztalata? Fogyni tényleg lehet tőle?
2017. ápr. 3. 13:49
Él még ez a fórum? 😊
52. sziám
2016. márc. 11. 11:39
Lenne egy szuper erős vibrációs trénerem eladó fleurent 1500w 3D planer.Ez az egyik legjobb mert nagyon utánna jártam amikor vettem. 95000ft ha érdekel írj az emailcímemre cs.magdolna@t-online.hu
51. ettejke (válaszként erre: 38. - Bellaspezial)
2015. máj. 26. 00:24

Szia!

Te árulod 90e ft-ért a vibrációs gépedet? V már sikerült eladnod? :)

2015. máj. 6. 23:46

Sziasztok!

Nem tudom, hogy mennyire aktuális még ez a blog, de azért én leírom nektek a tapasztalataim.

Sokakkal egyetemben én is a flabelost használtam és hasznàlom is, így csak erről írom le a véleményemet.

Először is, ne edzőt kérdezzetek meg róla, mert nem valószínű, hogy annyira pártolná az

edzés eme formáját. (Természetesen Őket is meg lehet érteni.)

Másodszor pedig... Ha szakszerűen használja az ember, akkor igen is van eredménye. Bizony egy egy helytelen testtartás kellemetlen fájdalommal tud járni. Nekem is kellett hozzá pár alkalom, mire ráéreztem, hogyan álljak rajta, ami nem okoz fájdalmat, nem rázza össze a belső szerveimet, nem fáj a szívem, nem szúr a tüdőm, egyebek.

Ha ez megvan, akkor élvezze az ember a napi 10-20 percét. Szerintem ennél több idő nem ajánlott, azért megterheli ez is a szervezetet.

Harmadszor... Minden ember más, kinek mennyi idő után mutatkozik eredmény, de ehhez azért kell megfelelő táplálkozás és sok folyadék bevitel, persze nem edzés előtt. Azt is el tudom képzelni, hogy nem mindenkinek ez a legmegfelelőbb edzési forma.

Nekem személy szerint bejött, de heti legalább 4x10 perc szükséges hozzá és biza a fránya helyes táplálkozás, mert ha szénhidráttal tömi magát az ember, akkor ne várjon csodát. Nálam a narancsbőr elleni küzdelemben abszolút első lett. Szépen feszesített, majd lassan lassan a centik is távoztak. Nyilván, ha 20 perceket vetnék be, még hatásosabb lenne, de elég nekem a 10 perc is. Azért fárasztó tud lenni.

Ki kell próbálni, mert ha mégsem ez a megfelelő, akkor váltani kell.

Remélem segítettem dönteni. :)

2014. nov. 1. 09:36
Sziasztok! A vibrációs trénert fogyáshoz, zsírégetéshez milyen sebességen és mennyi ideig használjátok, hogy hatásos legyen?
48. 08e46ada5d (válaszként erre: 46. - Tunde333)
2014. aug. 24. 20:41
Szia, Tünde! Én 2 hete vettem egy ilyen 90.000.- Ft-os gépet a Bionwelltől, nagyon elégedett vagyok vele. :)
47. 7fb29bdf03 (válaszként erre: 45. - Victoria0225)
2014. jún. 18. 17:53
Mi az a Fitvibe edzés?
2014. jún. 18. 17:51

Sziasztok!

Ismeri valaki a Bionwell vibrációs gépeit?? van egy, amit gyansan olcsón árulnak....2 motoros 90.000.-ért!

Szerintetek?? már kezdek belegárgyulni ebbe a sok gépbe, hogy fogalmam sincs mi alapján zárjam ki a rosszakat! :o

2014. febr. 14. 11:24

Sziasztok!

Én a héten kezdtem el a Fitvibe edzést és nagyon nagyon jo :)

Most első héten 2 alkalommal voltam, jövőhéten 3 lesz utána pedig heti 4szer szeretnék menni folyamatosan. Elég drága, bár mondjuk nálunk még olcsonak számit ahogy néztem az árakat.

30 perceket edzek és nagyon jo :)

Várom a hatást. Persze mellé ugy is étkezek!

Sok sikert mindenkinek!

2013. nov. 21. 14:43

Igen, rendszeresen járok a VilágCsücsökbe. Elég jó árban van a bérlet, és nagyon hangulatos hely... Neten rá tudtok keresni, vilagcsucsok.hu.

:)


Narancsbőr miatt kezdtem használni, de fogytam is vele, bár az nem annyira volt cél, de izomlázat csinál, az biztos.

43. Elexis
2012. dec. 23. 23:10
Nekem Power Step gépem van (olyan mint a Flabelos, csak a Casada csinálja nem a Mediwel...) és imádom. Feszesedett egy csomót tőle a combom. Persze komplex kezelést csinálok mellette. (Ultrahangos kezelés paprikakrémmel...) Hat a dolog. Mondjuk én 30 percet ülök rajta és kifejezetten arra használom hogy a lábamon a vérkeringést felpezsdítse...
2012. dec. 17. 07:20
Mostmár van flabélosom és örülök neki
2012. dec. 16. 09:30
Én most kezdtem el használni a Flabélos gépet rendszeresen, 2 hete. Annak idején még pár éve a VibroGym nevű gépen próbáltam ki ezt a mozgásfajtát, azonnal megtetszett, nem is a rövid edzésidő, hanem maga a rázás (de tényleg). Tavaly, amikor volt a Flabinak ez a 3 alkalmas ingyenes próbája, akkor is voltam, de mivel akkor nagyon alacsony volt az energia szintem, eléggé kifáradtam 10 perctől is. Most viszont totál más a helyzet. Én sem 10 percet vagyok rajta, hanem legalább 20-at (van, mikor 40-et, de akkor is inkább 2x20 percben), mert imádom, és mivel gyakorlatokat csinálok rajta, ezért 10 percet szánok az alsótestre és 10-et a felsőtestre. 5 napot használom egy héten, és nekem nagyon bevált. Kilókban még nem mutatkozik, de sokkal feszesebbnek érzem magam, és vékonyabbnak is. (A mérleg szerintem nem mérvadó, mert ha negatív érzéseket csatolunk hozzá, sosem leszünk elégedettek.) Az itthon végzett jóga gyakorlatoknál sokkal jobban ki tudom tartani a pozíciókat. Nekem a munkahelyen van ez a gép (masszázsszalonban vagyok), de a főnök sajna el akarja adni, viszont mindenképp szeretném folytatni az edzéseket hosszabb ideig, hogy a tartós használat utáni eredményeket is megnézzem. Azt azért hozzá kell tegyem, hogy ha nagyon adunk mások véleményére, főleg a negatívra, akkor semmit sem fog használni. Mindenkit arra kérek, használja a saját megérzéseit, mert a teste tudja, mi kell neki.
40. Ikreink (válaszként erre: 38. - Bellaspezial)
2011. nov. 7. 12:28

Szia


És melyik tipus van neked? És még megvan ?

39. 4b6a2525df (válaszként erre: 38. - Bellaspezial)
2011. szept. 3. 19:25
nem akarod elcserélni egy masszázs fotelra? persze, csak ha flabélos
2011. szept. 3. 12:03
Nekem van egy vibrációs gépem eladó teljesen új állapotban. A jófogásponthun megtalálható a leírás ha valakit érdekel.
2011. jún. 28. 10:40
Nálunk az edzőteremben van ilyen gép is. Nem kell külön fizetni a használatáért. Én csak futás után szoktam ráállni, és egy- két gyakorlatot elvégzek rajta, általában 10 percet használom. Igazából a futás használ, nem ez a gép. A személyi edző szerint semmit nem ér. HA külön kellene fizetni érte, én biztosan nem venném igénybe. Inkább járj el futni, vagy más intenzív mozgást végezz, ennyitől nem fogsz fogyni.
2011. jún. 28. 08:53
Én végis csináltam 2 bérletet, bizony használ, de valóban nagyon drága.Sajnos.
35. engel17 (válaszként erre: 33. - Mayer65)
2011. jún. 28. 08:43
Szia, amit hallottam, az az, hogy intenzivebbe teszi az izommunkat, ezaltal hatekonyabba az edzest, de 10 perc naponta edzesböl nem eleg. Am meg torna es torna közt is van különbseg, persze egy laza lötyöges torna cimszo alatt alapbol nem tul sokat er... Szerintem kombinald meg minimum plusz fel ora kardioval. (futas, kocogas, aerobic, stb.)
34. e2579acec2 (válaszként erre: 33. - Mayer65)
2011. jún. 28. 08:40
Igen, ez tényleg felér, de szerintem 30 perc egy edzés a vibrációs tréningen, viszont elég drága!
2011. jún. 28. 08:38

Sziasztok!


Van valamilyen tapasztalatok a vibrációs trénerrel kapcsolatosan, mennyire hatékony,a reklámokben igért 10 perc a gép segítségével történő mozgás ténylegesen felér egy 40-50 perces tornával?

Várom a tapasztalaitokat, előre is köszi.

Mayer

32. edc6f2c7cd (válaszként erre: 31. - Catherine.hsz)
2010. okt. 10. 21:56
megkerdem az edzom :D en igazabol ugy hozzaszoktam, hogy nekem a rezges fel se tunik.
31. Catherine.hsz (válaszként erre: 30. - Edc6f2c7cd)
2010. okt. 10. 20:22

Én ennyire nem értek hozzá. Ráaádsul a neten nincs is soha rendesen leírva, hogy az adott gép mire is való pontosan. Sőt, néha mást írnak, mint amire valóban jó.

Egyébként vannak kétmotoros gépek is, amelyek mindkét mozgást tudják. Ott lehet váltani köztük. Ezek már profibbak.


Ha használod, akkor érzed a különbséget egyébként. Amin tornázni is lehet, az csak vízszintesen mozog, rezeg. Ez izomerősítésre való.

A zsírsejtek szétrombolásához a felület oldalt egy kicsit fel és le is mozog.

2010. okt. 10. 19:35

a lazitóra szoktak valami gumiszalagot rakni, (derek, csipo), hogy lerazza a hájacskát, de az nem igazán tréner, nem?


[link]

en ilyet hasznalok, ez melyik?

2010. okt. 9. 22:41

Ma megtudtam pár dolgot.


Amit vibrációs trénerként árulnak annak két tipusa van.

Az első inkább szírégetésre. Ez vibrál.

A második pedig inkább izomerrősítésre. Ez rezeg.

Van olyan is, amelyikben két mostsor van, így mindkettőt tudja, de az sokkal drágább.


Tornázni inkább csak a második tipuson lehet, mert más a gép mozgása. Az első viszont lazít, masszíroz, és szétrázza a zsírszöveteket.

Szóval nem egyszerű, ha valaki venni szeretne.

2010. szept. 24. 19:54

ugy dontottem,hogy keves a fel ora, vegignyomok ket edzest egymas utan.

ezt a bolond elkepzelesem meg par hetig legalabb tartani kivanom


majdnem elaludtam utana. egy kicsit meg levegoztem, jatszoteren a fiammal, kiment az alom a szemembol, de tovabbra is hulla vagyok


amiert irok: az idealis edzesi ido valahol haromnegyed ora korul van, egy orat mar soknak erzem, a felet meg kevesnek

2010. szept. 18. 18:34

:D

belem nyugodtan, elegg szetszort vagyok meg hebrencs

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook