Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használt már valaki vibrációs trénert? fórum

Használt már valaki vibrációs trénert? (tudásbázis kérdés)


1 2
26. emagdi (válaszként erre: 25. - Edc6f2c7cd)
2010. szept. 18. 18:09

ok, ok, értem én mit akartál, csak én meg olyan kötekedős fajta vagyok, de bocsánat, nem akartalak bántani! :)

remélem legközelebb már arról tudok írni, hogy milyen volt amikor kipróbáltam a vibrációs trénert:D

2010. szept. 18. 17:15

csak az eredmenyt irtam, soxor gepelek osszevissza, roviditve, log a bébi rajtam, "gyeje"

bocsanat erte

24. emagdi (válaszként erre: 23. - Edc6f2c7cd)
2010. szept. 18. 17:00

persze értem én mit szerettél volna mondani, és nagyon sok esetben ez igaz is, hiszen mások is próbálnak előrukkolni valami hasonló termékkel, mint ami már sikeres. (sokszor a termék is ugyanaz, max a marketingszöveg más:))


csak azt akartam mondani az előbb, hogy kicsit furcsa volt így egy mondatban, hogy fogalma sincs róla, de azért hülyeség:)) mindkettő külön-külön OK lett volna, ha mondja, de így együtt nem túl okos dolog szerintem:)

2010. szept. 18. 14:50

a szemelyi edzomet nem fuzi anyagi erdek, leven tudja, hogy venni fogok egy gepet karacsonyra, szoval ez nem teljesen jogos. meg o nem tulaj, csak egy egyszeru kineziologus, vagy hogy hivjak a mozgassal foglalkozo emberket meg szemelyi edzo, nem bolttulaj, vagy forgalmazo


viszont ha van egy jol mukodo dolog, akkor persze probalnak tobb bort lehuzni rola, eladni pepitaban.

csupan arra utalt, hogy szerinte ez az eset forog fenn.

22. emagdi (válaszként erre: 21. - Edc6f2c7cd)
2010. szept. 18. 07:17

mondjuk az nem túl okos, hogy bevallja hogy fogalma sincs róla, de azért kijelenti hogy hülyeség:D


szerintem guglit kellene megkérdezni, vagy egy olyan embert aki mindkettőt próbálta, de nem fűzi anyagi érdek egyikhez sem.

2010. szept. 17. 22:59

megkerdeztem az "edzőm", mi az a 3d vibráció.

azt mondta lilája sincs, annyi huyeseget kitalálnak ma már :D

20. kisstoth (válaszként erre: 15. - Edc6f2c7cd)
2010. szept. 17. 17:10
Köszönjük szépen.
2010. szept. 17. 16:34

gondolom nemcsak fel le hanem jobbra balra?

nemtudom. allofelulet mindenkepp kell

rohanok edzeni :)

2010. szept. 17. 16:06

És mi a különbség, ha egy gép leírásában szerepel, hogy 3D vibrációra képes? Állítólag az hatékonyabb.

Én pont ezért néztem ki ezt ( [link] ) a gépet. De kicsinek tűnik az állófelülete.


Jó lenne gyet találni elfogadható árban, mert én két gyerek mellett nem nagyon tudok eljárni edőterembe. És nem is éri meg igazán, mert ez pár hét, hónap alatt behozza az árát.

2010. szept. 16. 17:23
majd mondd el hogy tetszett :D
16. emagdi (válaszként erre: 15. - Edc6f2c7cd)
2010. szept. 16. 17:19
köszi szépen az infót, azt hiszem egy próbaórára mindenképpen benevezek aztán meglátom hogy sikerül:D
2010. szept. 16. 15:52

szia

én egyenlőre a Fantasy Fitnessbe jarok, amit tiszta szivvel csak egy dolog miatt nem tudok ajanlani, es az pedig az ára (2500ft egy alkalom).

Aki ezt ki tudja szorítani, annak tiszta szívből.

Az én haditervem az, hogy két nagybérletet lejárok még, és karácsonyra kérek egy gépet.

A gép maga nem olyan drága, arra kell figyelni, hogy terpeszben is tudj rajta állni, nagy lapja legyen, hogy tobb gyakorlatot tudj csinalni.

69ezerert neztem ki egyet (ezt: [link] ), ez minden szepontbol jonak tunik.

Mindenkeppen megeri beruhazni egy gepre, mert a berlet sajnos draga, ha az ember rendszeresen akarja csinalni.

Ennek ellenére, aki szkeptikus, annak is ajanlom a fantasy fitnesst, van olyan "akció"juk, hogy az első alkalom ingyenes, akar jossz utana akar nem.

nekem nagy szerelmem ez a szerkezet, nagyon jol megmozgat, nem faraszt le, energikusabb vagyok, meg jó, na :D

14. emagdi (válaszként erre: 12. - Edc6f2c7cd)
2010. szept. 16. 15:14

tudsz valami jó helyet ajánlani bp-en?

vagy esetleg mire kell figyelni szerinted, ha az ember kiválasztja hova menjen ilyen tréningre? (másfajta gépek stb)

13. kisstoth (válaszként erre: 12. - Edc6f2c7cd)
2010. szept. 16. 15:13

Én is ezt gondoltam.

Köszi szépen.

2010. szept. 16. 15:09

nem csodaszer, vagy csodabogyó, egyszeru fitness segedeszkoz, akarcsak a szobabicikli. a kulonbseg az, hogy ez joval hatekonyabb.

ket perc utan mar altalaban nagyon durvan izzadok.

centiben amiota tobbszor jarok edzeni, nem csak heti egyszer jobban latszik, a kilok lassan kusznak lefele, viszont a borom feszesebb, és erzem az izmaimat.

meg masok is eszreveszik, hogy leapadt a hasam.

szerintem ha az ember becsulettel csinalja, akkor lehet vele fogyni, ha csak all rajta, akkor meg masszazs.

2010. szept. 16. 12:26
Hááát...
2010. szept. 15. 22:25
intenziv mozgásforma. szerinted? :)
9. kisstoth (válaszként erre: 8. - Edc6f2c7cd)
2010. szept. 15. 14:54
Fogyni is lehet vele ?
2010. szept. 14. 15:12

nekem speciel inszalaghuzodas+veromleny volt a problemam es eppen azert valasztottam ezt az edzesformat, mert ez nem terheli.


amugy hajlitott labbal kell a gyakorlatokat csinalni, nem nyujtottal, az izmok mindig hajlitva kell, hogy legyenek :)

7. 4b6a2525df (válaszként erre: 4. - Bige)
2010. szept. 14. 07:12
Vagy éppen szerencsés, mert a térdeddel egyébként is baj volt, csak lényegesen lassabban jött volna elő, és később még nehezebb lett volna a gyógyulás
2010. szept. 12. 22:41
imádom. két heti, heti 2x
5. kisstoth (válaszként erre: 4. - Catherine.hsz)
2010. szept. 9. 09:49
Én is ezt olvastam, azért kérdeztem a többiektől a tapasztalatokat.
4. Catherine.hsz (válaszként erre: 4. - Bige)
2010. szept. 9. 09:46

Szakember felügylte az edzésedet, vagy magadtól csináltad? Előtte nem volt olyan problémád, ami miatt nem használhattd volna? Vagy nem is kérdezett senki ilyesmiről?

Csak mert engem most kezdett el érdekelni a téma, és azt olvastam, hogy rehabilitációhoz is használják, mert nemcsak a sérülések kialakulását akadályozza meg, hanem a gyógyításukban is hatásos.

2010. ápr. 19. 11:07
Senki nem ismeri ?
2010. ápr. 18. 22:40

Szaisztok !

kipróbálta már valaki a vibrációs trénert ? Állítólag nagyon jó, sok mozgásszervi problámán segít.

Véleményekre lennék kíváncsi.

2010. ápr. 18. 22:39
Használt már valaki vibrációs trénert?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook