Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használt már valaki színező sampont? Nekem fekete a hajam, a neten böngésztem, hogy mit is találhatnék, de nem igazán jutottam sokra. fórum

Használt már valaki színező sampont? Nekem fekete a hajam, a neten böngésztem, hogy mit is találhatnék, de nem igazán jutottam sokra. (tudásbázis kérdés)


15. 1eb84e4bad (válaszként erre: 6. - Db5af5da17)
2009. febr. 25. 21:09
talán valami sötét barnát kellene próbálnod. Szivatni tényleg szinte lehetetlen.
14. 2104cc91e8 (válaszként erre: 2. - Db5af5da17)
2009. febr. 25. 18:35

Vagy egyszerűen kicsit türelmetlen vagy, nem gondolod? :) Szerintem elég nehéz problémát vetettél fel, talán ezért nem tud senki "azonnal" válaszolni :)

1, Nem akarod, hogy fekete legyen a hajad!

2, Nem akarod levágatni!

3, Nem akarod befestetni!

Én azt gondolom, ha szép hosszú hajad van akkor konzultálj egy fodrásszal, nehogy véletlenül mégis tönkretedd a házi praktikákkal :)

Miért vagy pesszimista??? Üdv.: Fiti

2009. febr. 25. 18:30
Nekem is sötétbarna hajam van, Én szinezőt szoktam használni, kékesfeketét! Nagyon szép! Olyan selymes utána a hajam, és nagyon szépen csillog vagyis fénylik!:)
2009. febr. 25. 18:30
Boccs a sok hibáért a babuci bezavart
2009. febr. 25. 18:28
sziasztok.nekem már volt mindenféle hajam de az biztos hogy sötét hajaz csk ugy lehet világosabbra festeni ha szökitövel leszivatjáto.ez tutti
10. jsanett (válaszként erre: 8. - Jsanett)
2009. febr. 25. 18:28

Vagy most jutott eszembe, hogy menj be a Mars teren a fodrasz kellekeshez. (En is szegedi vagyok, csak azert tudom, vagy van meg egy a Tescoban is, de az kisebb):)

Ott nagyon sok ilyen cuccot lehet kapni, es meg tanacsot is tudnak adni, hogy melyik a legjobb, amit neked kellene hasznalnod! :)

2009. febr. 25. 18:28
köszönöm, akkor majd ott megpróbálom
2009. febr. 25. 18:24

Szia,


Talan hennaval probald meg szinezni, de sajnos mas otletem nincs. Esetleg ha bemesz egy nagyobb gyogyszertarba ott lehet hogy tudnak vmi otletet adni!

Amugy drogeriakban lehet szinezo sampont kapni, vagyis ez inkabb olyan tasakos kinezetu cucc, amit assszem vizes/nedves hajra kell rarakni, es rajtahagyni (de van rajta pontos utasitas, sajnos nagyon regen hasznaltam szinezot!)

2009. febr. 25. 18:14
senkinek semmi?:(
2009. febr. 25. 18:02

az eredeti hajamat szeretném visszakapni, de majdnem derékig érő a hajam, ha leszívatatattom a feketét akkor azt mondták minimum a felét le kell vágni és tönkremegy, ami igaz is, tudom

de nagyon szép és egészséges a hajam amit nem akarok tönkretenni

csupán azt szeretném, ha a most fekete hajamat valamivel be tudnám színezni, hogy amíg kopik nézzek ki valahogy...

van erre ötletetek? hogy van olyan színező sampon, ami fekete? vagy legalább nem lesz ennyire eltérő mint most, mert az eredeti hajam barna, világos barna, a festett pedig fekete

5. e8e68503db (válaszként erre: 1. - Db5af5da17)
2009. febr. 25. 17:59

Szia!


Milyen színűre szeretnéd színezni?

2009. febr. 25. 17:59
Szia:)Szerintem a fekete hajadat nem fogja be a szinező.Nekem is sötét hajam van és csak a hajfesték vált be
2009. febr. 25. 17:58

hello

milyen színű hajat szeretnél?

2009. febr. 25. 17:57
hát én nem tudom mi ezzel a baj, talán egyszerűen mindenkinek megvannak a barátnői, barátai, de én nem vagyok egy olyan haj de felkapott valaki, nem is tudok az lenni, se társaságba beleilleni, azthiszem egyszerűen törölnöm kell a regim, hisz ez is mutatja, h semmi értelme h ide írkálok, lehet pesszimista vagyok és gyorsan akarok választ.... de a gondolat attól még megmaradt és a kérdés is fennáll
2009. febr. 25. 17:49

Sziasztok.

Használt már valaki színező sampont? Nekem fekete a hajam, a neten böngésztem, hogy mit is találhatnék, de nem igazán jutottam sokra. Nem igazán szeretném már festetetni a hajam, de kiszívatni sem akarnám, mert az nagyon megártana a hajamnak, ami már majdnem a derekam alá ér :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook