Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használ valaki Vichy Normadermet, vagy Vichy termékeket? Tapasztalatok, érdemes annyit költeni rá? fórum

Használ valaki Vichy Normadermet, vagy Vichy termékeket? Tapasztalatok, érdemes annyit költeni rá? (beszélgetős fórum)


1 2
16. Vigyorex6 (válaszként erre: 11. - Borsa)
2011. dec. 14. 12:54
A csalánról jutott eszembe, hogy, ha még még mindig gánya volna a bőröm, akkor kipróbálnám simán, hogy csalánlevelet forrázok le, és a jó tömény főzetet viszem fel vattával.
2011. dec. 14. 12:54

Ha már gyógyszertári, akkor én inkább a La Roche Posayt ( így kell írni? ) ajánlanám. Régen, mikor problámás volt a böröm, használtam mindkettöt, a Vichy egyáltalán nem jött be, söt ! Nem lett kevesebb pattanásom, de nagyon szárított.

A Normaderm alapozó mindent elfed, viszont hihetetlenül maszkszerü.


A Clinique még jobb, de türelmesnek kell lenni, mert kb. három hónap, mire szépülni kezd a bör.

A legjobb a Kanebo, de az többszörösébe kerül a Vichynek.

14. Vigyorex6 (válaszként erre: 8. - Csirivirir)
2011. dec. 14. 12:50

Én nem jártam még olyan kozmetikusnál, aki ne használna Ilcsit, és mindegyik kozmetikus kolléganőm/volt kolléganőm dolgozik vele.

Mivel nekik ez a szakmájuk, megállapítva a bőrtípust, tudják is mondani azonnal, hogy mi a ami megfelelő.

Én itthon csak a fekete szappant használtam rendszerességgel, de az kombinált bőrömre hatásos a csipkebogyó tonik, kezelés után mindig ichtiolos pakolást kapok, de sokféle radírja létezik.

Nem is merek mondjuk kísérletezni, mert a drága "reklámkrémekért" csak a pénzt dobtam ki, a bőrgyógyász meg jó pénzért szó szerint megégette az arcom valami éjszakai krémmel, és a bőr nem felejt. :S

13. Starlit (válaszként erre: 2. - Csirivirir)
2011. dec. 14. 12:49
Próbálj meg patikában mintát kérni. Először nekem szép volt, aztán pár nap múlva nagyon elkezdett szárítani és csípni, pedig csak a mintákat használtam el.Elég érzékeny a bőröm az is igaz...
12. Lilibeth59 (válaszként erre: 6. - Vigyorex6)
2011. dec. 14. 12:47

Egyszer, már elég régen, áldoztam rá, gondoltam, kipróbálom. Eredmény nulla. Nem lett jobb a bőröm.

Az Ilcsiről annyit hallottam, hogy már nem a régi megszokott tisztaságúak, van persze, ami még mindig kifogástalan, de van, hogy kevernek már ahhoz is káros anyagokat.. Szóval, meg kell nézni az összetevőit, ez a legbiztosabb!

11. Borsa
2011. dec. 14. 12:46
A Normaderm nekem sem használt semmit. Nálam a csalán tartalmú cuccok váltak be pattanások ellen.
10. Anname
2011. dec. 14. 12:46

Szerintem a Normaderm csodakat muvel.Es nem kell folyton azt hasznalnod.Nekem ronda volt a borom szulesek utan,1-1 tubussal elhasznaltam,es szep egyenletes lett.Eltuntek meg a sotetebb foltok is amik a regi pattik helyen maradtak.

Szerintem megeri az arat!

9. Csirivirir (válaszként erre: 7. - Panni58)
2011. dec. 14. 12:43

És csúnyán problémás volt a bőre?


Milyen gyakran használja? És mivel párosítva?


Nekem a miteszerek okoznak gondot, meg a tág pólusok, nagyon kell vigyáznom vele.


Én esténként arcradírt használok, sokat segít, főleg, hogy így télen rettenetesen zsíros a bőröm. Olyan a homlokom arcmosás után 3-4 órával, mint aki izzad, vizes hatása van a homlokomnak, ezért gyakran törölgetem ezzel a Clean & Clear törlővel, de zavar, mert állandóan figyelnem kell rá.

8. Csirivirir (válaszként erre: 6. - Vigyorex6)
2011. dec. 14. 12:40
Csak sokaknak bevállt. Mit használsz az Ilcsitől? Nem ismerem. Hallottam róla, sok kozmetikus használja, de soha nem próbáltam még.
7. Panni58 (válaszként erre: 2. - Csirivirir)
2011. dec. 14. 12:39

Lányom hasonló okok miatt használja, már több éve. Neki bejött, már alig fordul elő pattanása, és ráadásul teljesen megszépült a bőre.

Két dolog azonban fontos: nem szabad nyomkodni, és minden este le kell pucolni a bőrt valamilyen mélytisztítóval.

6. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Csirivirir)
2011. dec. 14. 12:37

A reklámot fizeted meg. Én Vichy-t használtam.

Amennyit ér, az nagyjából a nullával egyenlő.

Én az Ilcsit mondanám.

5. Csirivirir (válaszként erre: 3. - Simple)
2011. dec. 14. 12:36

Akkor érdemes úgy alkalmazni, hogy pl 2 havonta használni csak.


És milyen hatása volt? Elmúltak a pattanások, miteszerek, a pólusokat összehúzta szépen?


Mennyi idő alatt szépült meg az arcod?

2011. dec. 14. 12:35
Bocsi az elírásért!
3. simple (válaszként erre: 1. - Csirivirir)
2011. dec. 14. 12:35
Én használtam a normaderm arckrémet. Kb. egy hónapig jó volt, hatott, szép volt tőle a bőröm, aztán ugyanolyan lett mint volt, és hiába használtam továbbra is, már nem használt. Ezért abbahagytam.
2011. dec. 14. 12:34

Én a pattanásaim és a nyitott pólusok miatt szeretnék kipróbálni a Normadermet, állítólag nagyon hamar sokat szépül tőle a bőr.

És az alapozókról tud valaki mesélni?

2011. dec. 14. 12:33
Használ valaki Vichy Normadermet, vagy Vichy termékeket? Tapasztalatok, érdemes annyit költeni rá?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook