Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Használ valaki mobilszolgáltató által forgalmazott internetet? Szeretném tudni a véleményeket. Milyen sebességű, és mennyire használható?! fórum

Használ valaki mobilszolgáltató által forgalmazott internetet? Szeretném tudni a véleményeket. Milyen sebességű, és mennyire használható?! (tudásbázis kérdés)


19. Zor@ (válaszként erre: 18. - Apamacska)
2009. jan. 13. 09:51
Ez most a Pannonra vonatkozik? Nekem tapasztalatom csak a Vodafone-nal van, ami szerintem megfelelő, meg egyszer kipróbáltam a T-Mobile-t, ami nagyon nem volt az, ezért írtam, hogy annál a Pannon is csak jobb lehet.
18. apamacska (válaszként erre: 17. - Zor@)
2009. jan. 12. 15:59
Én semi jót vagy képernyőt türőt nem akarok irni de 3G beálitás melet 15kb s önmagáért beszél senkinek nem ajánlom nagy átverés méghogy korlátlan szégyen ég veled panon!!!!!!
17. Zor@ (válaszként erre: 6. - ***Katuska***)
2008. máj. 3. 12:57
Én mellette vagyok. Árban is és gyorsaságban is. Összehasonlítani csak a T-Mobile szolgáltatóéval tudom, ami az egyik ismerősömnél van, de annál biztosan jobb (szerintem még a Pannon is, de arról nincs biztos infóm). Vodafone-nál csak a lefedettésggel kell vigyázni, előtte meg kell kérdezni az üzletben, meg tudják nézni.
2008. ápr. 29. 19:49
Nekem T-mobile netem van,maximálisan meg vagyok elégedve vele.Gyors,mindig elérhető és bárhova magammal vihetem.Ja és előnyös a szerződés,4 hónapig nem kell semmit fizetni.Korlátozott,de küldenek értesítést a felénél és ha elérted a végét.Így nem tudsz kicsúszni.
2008. ápr. 29. 15:51
Sziasztok, nekem vodafone van és szerintem ez a legbarátibb árban.Meg vagyunk vele elégedve.
14. lufi
2008. ápr. 29. 09:48
Előbb járj utána a lefedettségnek. A sógorom is vodafone-t szeretett volna, de lefedettség hiányában nem tudta megvenni. Nekünk pannon van és eddig még nem csalódtam benne. Gyors és mindig bejön nem befolyásolja az időjárás sem. Kicsit belassul, ha csúcsforgalom van a hálózaton, de nem vészes. Tőlünk 25 km-re lévő faluban is jól működött.
13. katic
2008. ápr. 28. 22:50
Nekünk is az van, hol ilyen, hol oylan. Attól is függ, hogy mennyire foglalt/terhelt a hálózat. Meg a területi lefedettség is nagyon fontos.
12. 298dc77b34 (válaszként erre: 8. - ***Katuska***)
2008. jan. 15. 11:13
Ha nincs szélessáv, szerintem felejtsd el. De a mobilszolgáltatók úgyis elmondják, h. milyet érdemes venned. Alapfeltétel a területi lefedettség!
11. ALLICS
2008. jan. 15. 11:04

Szia!

Nekünk a Pannontól van 3G 3000 Ft fél évig utána 6000 Ft.Elég gyors,de van amikor semmi nem akar bejönni(általában amikor esik vagy esik a hó)

10. KIKY
2008. jan. 15. 10:34
Attól függ, h hol vagy. Van ahol egyáltalán nem is működik. Sztem a legjobb a vodás ajánlat, 5ezerért teljesen korlátlan és vállalják az árgaranciát is.
2008. jan. 15. 10:28
ja, és nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát!
2008. jan. 15. 10:28
Azt nem tudja valaki, hogy akkor milyen a net, ha a lakhelyem nem szerepel a széles sávot biztosító hálózati helyekbe? tehát a GPRS hálózaton érkező net milyen?
2008. jan. 15. 10:20
Tesomnak van Pannon internet. Picit lassu, de ez azert van, mert kulteruleten elunk a lovak miatt es ott nem elerheto a nagyobb sebessegu internet. Ettol fuggetlenul megbizhato, nem dobal le, es tenyleg korlatlan a letoltes. Tesom rendszeresen tolt le videokat, zeneket meg egy csomo mindent, de meg sose kellett az alapdijnal tobbet fizetnie.
6. ***Katuska*** (válaszként erre: 3. - A4cf17146e)
2008. jan. 15. 09:59

Igen, ebben igazad van. Én is leginkább a Vodafone felé húzok, mert most havi 5000 Ft-os csomagot kínál. De tudni kellene, hogy milyen a sebessége. Mert azt írod, hogy a leglassabb, is elfogadható. De kérdés, hogy ki mit tekint elfogadhatónak.


Még valaki a vodafone mellett????

2008. jan. 15. 08:57

Nekünk is mobilinternetünk van, a Pannontól.

3,6 mbyte/s a letöltés, nekünk szuper jól megy. Akcióban vettük, fél évig 3000 Ft, korlátlan letöltés. Azt mondták akor, h. olyan nagy a verseny, h. mindig olcsóbb lesz.

2008. jan. 15. 08:40
nekem a tmobiltol volt egy 1024 es sebességü mobil internetem,amit szerettem,néha volt vele pici gond,néha ledobott,de nem vészes.nem korlátlan,de az én csomagommal soha nem sikerült túlhaladnom és ha túllépek is minimális a plusszdíj.a legolcsó csomagjuk kb 1600 ft/hó,az enyém, 9900ft/hó volt tehát nem a legolcsóbb,de megveszed hazaviszed összedugod,feltelepíti magát és kész....szóval jó...most cseréltem le,de csak egy új,nem mobilos,jobb lehetőség miatt.
2008. jan. 15. 08:38
Igen és szuper! És nem is drága már! a sebesség eltérő, attól függ hol tartózkodsz, de a leglassabb üzemmód is elfogadható. Nekem ha mobil szolgáltató, akkor csakis a VODAFONE.
2008. jan. 15. 08:34
Az érdekelne leginkább, hogy melyik az a szolgáltató, amelyik szerintetek a legjobb internetet biztosítja elérhető áron. Gyors letöltés és akadozásmentesség szempont.
2008. jan. 15. 08:33
Használ valaki mobilszolgáltató által forgalmazott internetet? Szeretném tudni a véleményeket. Milyen sebességű, és mennyire használható?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook