Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
2007. máj. 19. 14:38

Szia Barbi))már látlak.-DD

olvasol?

2007. máj. 18. 21:54

na még a fájdalomról annyit,h nem mind1 az sem,kinek min dolgoznak.úgy értem csak bőrön,vagy már hasfalon is.(izmokon,sérv stb.)

most már hasfalon belül is dolgoznak nem csak bőrön nálam,mivel szétcsúszott az egész.-pp

nincs tartása.

2007. máj. 18. 21:39
mek zuhizni)))
252. 58f68708d1 (válaszként erre: 249. - Barbi200)
2007. máj. 18. 21:36

most mért csak 3 részben lehet leírni amit akarok???na mind1.-//

még azt akartam,hozzátenni,h ez én vagyok,nem törvényszerű,h mindenkinél legyenek ilyen dolgok mint nálam))-amit viszont megmond az orvos is ha normális és mindenre kiterjedő egyenes felvilágosítást nyújt az az,h soha többet nem leszel

a régi úgymond,sem külsőleg sem belsőleg.

-nem olyan lesz mint szülés előtt,de ha jó a doki akkor jobb is lehet.-DD-nekem csak jobb lett!!!

251. 58f68708d1 (válaszként erre: 249. - Barbi200)
2007. máj. 18. 21:29

-viszont a mai napig van néha fantom fájdalom ami tompa,van h szinte fel sem tűnik,csak ha épp odanyúlok valamiért akkor ugrik úgymond be,h jéé..

nekem a heg körüli terület teljesen érzéketlen lett,de van 1 pont olyan 20ftos nagyságú a jobb oldalamon amit ha netán megütök v valami,volt rá példa h majdnem elájultam.talán bevarrtak 1 ideget v nem tudom mért van ez.nagyon hülye érzés ha csak hozzáérek is.-ss

sportolni lehet a teljes gyógyulás után ugyan úgy mint műtét előtt,már azzal az intenzitással.a gyógyulási szakaszban ha jól emlékszem 3 hónap után lehet kisebb nem megerőltető dolgokat elkezdeni,ezt megmondja a doki a kontrollokon.

250. 58f68708d1 (válaszként erre: 249. - Barbi200)
2007. máj. 18. 21:22

Szia Barbi))-te jó ég.-oo)))semmi baj kérdezz csak.na lássuk.-))

-nem kerül lejjebb a melled))lógós sem lesz tőle,ugyanis addig nem preparálják fel a bőrt-csak alsóbordaívig-egyes esetekben a felsőig.

-draineznek műtét után persze,de azt kiveszik 2-3 nap múlva amikor már letisztul ill.minimális anyag érkezik bele.ettől függetlenül van ödéma a feljebb eső szövetek alatt.

-igen egyenletesen tapad meg a bőr,ha betartod az utasítást miszerint v haskötőt,v kompressziósnadrágot,v fűzőt hordasz éjjel-nappal az orvos által előírt ideig.-nekem 3 hóig komp.naci volt.másfél hóig éjjel-nappal hordanom kellett,utána még másfél hóig csak nappal úgy,h fokozatosan szoktattam az éjszakai levéthez is a testem.megjegyzem,sokáig nem tudtam meglenni nélküle-olyan érzésem volt,mintha egy nagy üres lyuk tátongna a hasam helyén és nem éreztem biztonságba magam nélküle-míg az elején viszont marha kényelmetlen volt.

-a fájdalomról:maga a műtét utáni ugynevezett amputációs fájdalom az elején erős,majd fokozatosan csökken.folyt...

2007. máj. 18. 20:00

szia Pöfi!


Lehet hogy egy hülyét kérdezek..:(( A hasplasztikával nem lesz lógósabb a mell..már arra gondoltam, hogy ha lehúzzák a bőrt, akkor a mell is lejjebb kerül....


A savó az magától felszívódik??? Amúgy a drain műtét után nem arra szolgál hogy elvezesse a folyadékot..


A másik kérdésem.. a bőr után egyenletesen tapad vissza?? Tényleg olyan lesz az ember hasa mint szülés előtt??


A fájdalom meg a rossz érzés teljesen elmúlik??? Sportolni is lehet utána ugyanúgy??


szia és köszi a kimerítő válaszokat:))))

2007. máj. 18. 17:21
este jövök 9 körül))sziasztok.
247. 58f68708d1 (válaszként erre: 246. - 58f68708d1)
2007. máj. 18. 17:20

Ja,azért a legnagyobb odafigyelés ellenére is kialakulhat bármelyik nem kívánt mellékhatás,de azért nem ez a jellemző.viszont benne van a pakliban.hegesedés lehet még,hegkiszélesedés ha valaki hajlamos rá-nem jut eszembe a neve.


ami viszont mindenkinél kivétel nélkül van hosszabb-rövidebb ideig az az ödéma a műtéti területen.még másfél hónap múlva is lehet akár 1 cm vizenyő alatta ami feszít.

nem 1 leányálom na ez az igazság,de ki lehet bírni és a tudat h szexi hasad lesz-az mennyei érzés))))és sok erőt ad!!

246. 58f68708d1 (válaszként erre: 242. - Barbi200)
2007. máj. 18. 17:14

))1en már túlestem,augusztusban lesz a 2.műtétem.-oo

a vágás bikinivonalban van,tehát takarja igen ha normál méretű.az enyém nem az((kicsit kilátszik a fürdőruci alól.

azt hiszem,h Neked ua. a gondod mint most nekem(((szétcsúsztak a hasizmok a nagy teher miatt,ezért van egybederekad(((ezt is korrigálják igen,lefejtik róla a zsírréteget és meghúzzák lefele a bőrt,illetve a hasizmokat funkciójuknak megfelelően helyreállítják,hálózzák a hasfalat ha szükséges.nálam az((

vékonyodik a derék műtét után ezáltal igen.

mint minden műtétnek ennek is van kockázata,trombózis veszély és embólia.-de azért erre odafigyelnek,előtte vizsgálat trombocytára vérből,műtét előtt fáslizzák a lábakat,műtét után az egész műtéti területet jó szorosan ill.véralvadásgátlót kapsz szuriba-h a fene vigye aki ilyen csípősre találta ki.-ss jujj))

írtam privit is)))

245. 58f68708d1 (válaszként erre: 241. - 98b468bba8)
2007. máj. 18. 17:04

Szia))

erről már én is hallottam,igen az alsó két lengőbordát.-ss

2007. máj. 18. 15:44

Ja és van valakinek képe a "szép" hasáról?))


Barbi

2007. máj. 18. 15:44

Ja és van valakinek képe a "szép" hasáról?))


Barbi

242. barbi200 (válaszként erre: 238. - 58f68708d1)
2007. máj. 18. 15:43

szia pöfi!


Azt szeretném még kérdezni, hogy a vágást eltakarja a bikini?? Meghogy nekem az is a bajom, ha eszem egy kicsit olyan mintha terhes lennék. Szabályszerűen gyomrom van...Ezt eltünteti a hasplasztika???


Meg ugye a derekad is vékonyabb lett utána..? Ugyan nem sokat híztam terhességkor, és utána nem is maradt feleslegem, még is olyan egybederekam van szülés után..szörnyű!!


A másik kérdés,hogy egészségügyileg tényleg olyan kockázatos műtét??


Elnézést a sok kérdésért, de örülök, hogy végre találtam egy ilyen fórumot, ahol beszélhetek olyanokkal akik már túlestek rajta..


szia


Barbi

2007. máj. 18. 15:04
Az igaz, hogy a tinisztárok a képernyűkön azért ilyen vékonyak, mert valami bordaszerűséget kivetetnek? :S
2007. máj. 18. 14:14
De örülök h írtatok csajok)))másik portál topicjába írtam párszor,de sikertelenül(((még csak szóra sem méltattak.-oo
239. 58f68708d1 (válaszként erre: 236. - Linn)
2007. máj. 18. 14:12

Szia))olv.az alább írtakat))

h meddig kell bent maradni a khban ez kh v klinika függő.Csuhánál 3 napot voltam benn,az Istvánba (mert ott műtenek maszek alapon)2 nap 1 éjszaka elvileg,de minden attól függ minden rendben van-e műtét után.

238. 58f68708d1 (válaszként erre: 237. - 4e7c752558)
2007. máj. 18. 14:07

Szia))

annó 200ba volt,most 500 lesz.-ss

a kinyúlt bőrre az ember sajna hiába tornázik-tapasztalat.nekem az első műtétem előtt elszarusodott a farkcsontom a sok felüléstől,már megszállottként csináltam naponta több százat és semmi változás nem történt a bőrt illetően,vagyis annyi igen,h megerősödött a hasizmom ezáltal még ocsmányabbul lógott a bőröm.-PP

nekem több mint 3 órás v a műtét.sokat,nagy területet kellett felpreparálni h jól letudja húzni a doki az amputálandó részt.csípőlapáttól-csípőlapátig még kicsit tovább is vagyok vágva,a köldököm is új helyre került,mivel az a terület is beleesett a kivágandó részbe.ezáltal eltűntek a striák is)))zsírtalanítják a területet és oda többet nem hízik az ember azt mondják))-nekem így van én nem híztam dekát sem a felpreparált részre)))

a fájdalomról a saját tapasztalat az h iszonyat utána jó 1 hétig!-nagyon sz.r még 2 hétig,aztán könnyebb fokozatosan.a falat tudtam volna kaparni az első héten...

ha kicsik a gyerkők és nincs segítséged akkor nem ajánlom,mert nem tudsz az égvilágon semmit csinálni egyedül jó ideig.emelni nem szabad 6 hétig.még mosakodni sem tudtam 1dül.felegyenesedni teljesen a 3hónapban pl.addig hordtam a kompressziós nadrágot ami tartotta a hasam meg minden.nagyon szép lett,megérte megkínlódni vele)))a műtéti hegem kb 1 év múltán halványult el.ennek a plasztikai beavatkozásnak egyéntől függően 1-1,5 év a teljes gyógyulási ideje.-oo

hát nagyjából ennyi,de kérdezz konkrétan -lehet ki is hagytam dolgokat,de van még itt olyan akinek volt és remélhetőleg besegít)))

237. 4e7c752558 (válaszként erre: 234. - 58f68708d1)
2007. máj. 18. 13:08

Szióka!

Ha megtudod tenni megmondod mennyibe kerül? Én 3 gyereket szültem 1 lányt és 2 fiú akik ikrek. Sajna a bőrőm nagyon csúnya akármennyit fogytam/tornáztam az mindig látszik (szó szerint lóg) a striákról nem is beszélve.

A menetét is leírnád vagy, hogy mennyire volt fájdalmas. Köszike

236. Linn
2007. máj. 18. 13:03

Sziasztok!

Nekem mindig volt egy kis pocim, de most két gyerek után már sajnos nem pici ez a poci. :( Én is elgondolkoztam a hasplasztikán. Viszont sok dolog befolyásolja, hogy bevállalom e. Pl.: mennyi idejig tart a felépülés, mennyire fájdalmas utána, mikor lehet hazajönni, és persze az sem utolsó, hogy mennyibe kerül kb.

Előre is köszi a segítséget!

2007. máj. 18. 12:53

Hű de jó lenne ha beindulna végre ez a topic))

barbi,nekem az a véleményem,h fölösleges a legfelkapottabb és 1ben legdrágább helyre menned.vannak itt peseten is uo.jó és felkészült dokik mint ott lenn,jóval olcsóbban.nem beszélve a kontrollokról amire járni kell,nem 1 leányálom ám a műtét utáni időszak...és a zötykölődés-utazás sem kellemes.

234. 58f68708d1 (válaszként erre: 230. - Barbi200)
2007. máj. 18. 12:47

Szia))

az elsőt Csuha doki csinálta és nagyon szép lettem))))-most Gyetván fogja,mert szültem még 1 babót a 4.et)))és iszonyat nézek ki.-pp

nem is a hasam inkább a köztes terület,mell alattig.eltűnt a derekem is.-oo

233. 58f68708d1 (válaszként erre: 229. - Koda32)
2007. máj. 18. 12:44

Szia))

nekem az első 11 éve volt és nálam is az összképen kapta a hangsúlyt,bár megjegyzem közel 6 kilós darabot vettek ki.

most készülök a 2.hasplasztikámra aug.ban lesz.már alig várom!!!

232. koda32
2007. máj. 18. 08:20
és Csorba Éva.Nekem ott csinálták.
231. koda32
2007. máj. 18. 08:18
Bethesda Gyermekkórházban müködik plasztikai sebészet.Felnőtteket is mütenek.Két jó orvos is van Bene Ruzena és Csosináltákrba Éva.Nekem ott c
2007. máj. 17. 22:10

sziasztok.


én új vagyok itt...most gondolkodom a hasplasztikán...császárral szültem 1,5 éve. Nem nagyon tágult ki a bőröm, de hát nem olyan mint a régi...hiába edzek rá, ha leülök kibuggyan egy hurka mindíg, ami szülés előtt nem volt. meghát csúnyán letapadta a bőr a köldököm alatt, és olyan mintha egy gödör lenne ott....régen mindig szépe feszes hasam volt. szóval nem nagyon tudok ezzel megbékélni...


aki már megcsináltatta, kérem nyilatkozzon, ...szép lett? feszes lett a bőr???

érdemes lett megcsináltatni...


Hallottam, hogy kaposváron a seffer klinikában, csinálnak hasplasztikát endoszkópos zsírleszívással...lehet, hogy oda megyek..Valaki volt már ott? Vagy esetleg Pesten kit tudtok ajánlani, aki nagyon jó hasplasztikában..?

229. koda32
2007. máj. 17. 13:11
Nekem tavaly januárban volt hasplasztikám.Füzőt hordtam hat hétig.Ki lehetett birni.A súlyom nem lett kevesebb,de az összkép lényegesen jobb lett.
2007. ápr. 22. 14:38
sziasztok.ez a topic meghalt(((igazából nem is élt...
227. skorpio.74 (válaszként erre: 226. - 58f68708d1)
2007. márc. 20. 13:36
privátra üzentem
226. 58f68708d1 (válaszként erre: 225. - Skorpio.74)
2007. márc. 20. 13:32
mert mi a baj??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook