Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
2007. jún. 3. 17:15

Szia!

Hát, kb 15 kg-ot az már így a koromhoz ideális lenne. De semmiképp nem szeretném ősz előtt. (egyébként a fogyás is csak erre az időpontra esedékes max.)Látom, hogy lóg a hasam, és talán a belső szerveket sem tartja, lehetséges ez? Azt hallottam, hogy az oep is támogatja? HA nem akkor is megcsináltatom. HA csak annyira fáj mint a császárok voltak, akkor kibírható. Egy ismerősöm is megműtette magát telkibe, de neki nagyon fájt, és azt mondta, hogy még egyszer nem csinálná. Azért látom,már el is felejtette az egészet:)

284. 58f68708d1 (válaszként erre: 283. - Erikpipi)
2007. jún. 3. 16:32

Szia.-)

igen altatásban végzik.voltál már valahol konziliumon?ha szükséged van nagyon jó dokira csak szólj.mennyit kellene fogynod?írhatod privibe is:-))este még benézek.

283. erikpipi (válaszként erre: 272. - 58f68708d1)
2007. jún. 3. 14:35

Szia!

ezeket a hasműtéteket altatásban végzik ugye? Tudom, hülye kérdés, de sajnos nekem is szükségem lesz rá ha lefogytam, mert a sok terhességtől nagyon laza lett a hasfalam, és úgy nézek ki mint egy 6 hónapos terhes. Lóg a hasam rendesen..:(

282. 58f68708d1 (válaszként erre: 281. - Nicky25)
2007. jún. 3. 14:21

Szia))

nem volt gépem pár napig((

remélem jól vagy és rendben zajlott minden!!!!!!nagyon drukkoltam ám.-))írjál amint tudsz!!!!

281. nicky25
2007. máj. 30. 10:46

Na hali:)

Még nem vagdostak össze. Jönnék én ha nem lenne főnököm, otthon nincs net:( úgyhogy ha túl vagyok rajta is csak akkor tudok jelentkezni, ha már munkaképes vagyok...

Már csak pár nap...egyre inkább kezdek izgulni:)De sebaj majd végigalszom:dd

Hy

Azért még előtte bizti írok valamit:)

280. 58f68708d1 (válaszként erre: 274. - Nicky25)
2007. máj. 29. 14:32

Na hali.-)))

merre jársz?-azt írtad jössz ma...

de jó neked,már mindjárt kés alatt lehetsz.-DDD.-oo

majd szurkolunk ám neked csajé.-))

na este gyere ám!

puxa

279. 58f68708d1 (válaszként erre: 278. - Barbi200)
2007. máj. 26. 22:04

Szia Barbi.-)

már azt hittem megijedtél a nagyságomtól.-oo)))))))) és azért nem írsz.

most a jó ismerősöm-szinte már haverom.-))aki az első hasplasztikám után epére műtött.aztán sérvre,aztán vakbélre...-DDD,a páromnak a fülét,a lányomnak a lábujját meg anyajegyet)))

jó kis sorozat mi?))-na ő időközben plasztikai sebész lett és emellett én mindennel hozzá megyek.akit ő ajánl más nem sebészi dolgok miatt,ahhoz megyünk.nem bízom másba.Gyetván János a Szt.Istvánba.

278. barbi200 (válaszként erre: 277. - 58f68708d1)
2007. máj. 26. 21:13

Szia Pöfi!


Ki csinálja most??? Nem értettem..


Barbi

277. 58f68708d1 (válaszként erre: 276. - Moncsika 35)
2007. máj. 26. 20:27

Szia Moncsika.-)

nahát akkor Te ugyanúgy vagy mint én,nekem is az egész szét van csúszva.-pp

ez az ár szerintem jó!-a lényeg h a munka is jó legyen))-így van,nagyon szépet lehet belőle kihozni.-))))majd meglátod!

nekem az elsőt Csuha csinálta,most ismim csinálja.

2007. máj. 26. 17:42

Szia Pöfi!


Köszi a válaszokat. Nos tegnap voltam a dokinál és azt mondta, hogy hasfali sérvem van és teljesen szét vannak csúszva a hasizmaim. De nagyon szépet lehet csinálni belőle. Azt is mondta, hogy akkor már érdemes egy kis zsírszívást is csinálni az úszógumikból. Nos így lenne mindennel együtt 450.000,-Ft.Szerinted ez milyen ár? Neked ki csinálta? Üdv Moncsika

275. barbi200 (válaszként erre: 274. - Nicky25)
2007. máj. 25. 15:46

Szia!


ÉN is szorítok Neked:)) Remélem jól sikerül....:)) és nagyon szép leszel:)


ui: én még az orvos kiválasztási fázisban vagyok:)))


szia


Barbi

274. nicky25 (válaszként erre: 271. - 58f68708d1)
2007. máj. 25. 14:04

Hy:)

A kicsi csaj 4, a nagy pasi 5 :) és ha minden a terv szerint alakul, 1 hét múlva (jún.2)

Igyexem majd figyelni magamra:) és tök kiváncsi vagyok milyen lesz :)

Kellemes hétvégét mindenkinek .

Kedden jövök:)

273. 58f68708d1 (válaszként erre: 269. - Moncsika 35)
2007. máj. 25. 13:12
Ja,írj mi volt a dokinál!!
272. 58f68708d1 (válaszként erre: 269. - Moncsika 35)
2007. máj. 25. 13:11

Szia újonc.-)))

H kilókban lesz-e eltérés az attól függ mekkora darabot vesznek ki,és nem azonnal érzékelhető mivel helyette ödéma lesz ami ugye súlyként jelentkezik.

centiben már az elején megvan a látvány,de az igazi látványosság az a műtéti beavatkozás mikéntjétől függően 3-6 hónap,még a teljes gyógyi 1 év.

kórháza válogatja meddig kell bent lenned és a postoperatív szak.műtét után.ált.ban 2-5 nap.

271. 58f68708d1 (válaszként erre: 270. - Nicky25)
2007. máj. 25. 13:04

Szia.-))

Mennyi idősek a gyerkőceid?

Mikor is mész?

Ne hüléskedj már-hogyne élnéd túl tee!.-DD

csak tényleg nem szabad emelgetni stb.ezt elmondja a doki is,fogadd meg,mert elcs.xheted az egéxet ha nem tartod be amit mondanak.jó tanácsként írom.

270. nicky25 (válaszként erre: 267. - 58f68708d1)
2007. máj. 25. 12:28

Hali:)

Hát a háztartás ráér :), az megvár :( A gyerkőceimmel viszont nem tudok mit tenni.... na mindegy lehet, hogy nehéz lesz de muszály lesz túlélni!

Ha sokáig nem jelentkezek nem éltem túl:)))

2007. máj. 25. 10:18

Sziasztok!


Én is most készülök hasplasztikára, épp ma megyek konzira Dr. Ashrin-hoz az Erzsébet kórházba. Ha valakinek van tapasztalata vele kapcsolatban, akkor légyszi osszátok meg velem. Olvasom a hozzászólásoka és eléggé félek, mert nekem nagyon alacsony a fájdalomtűrő képességem, de viszont a helyzet számomra tarthatatlan.

Lenne pár kérdésem. Kilókban is meglátszik a műtét után a fogyás vagy csak centikben? Kb mekkora a méretcsökkenés 1 vagy 2 méret? Dolgozni meddig nem lehet menni? (Ülő munkát végzek irodában) Ülni tudok majd? Meddig kell a kórházban lenni? Kérlek benneteket aki tud segítsen.

Üdv

268. 58f68708d1 (válaszként erre: 267. - 58f68708d1)
2007. máj. 23. 11:30
Perzse ha vigyázol magadra!!!
267. 58f68708d1 (válaszként erre: 266. - Nicky25)
2007. máj. 23. 11:30

Hali))

nekem is szabják-varrják majd az izmokat is((-arra készülj,h nem tudsz és nem is lehet emelgetned!!!legyen segítséged feltétlen!-aki ellátja a gyerekeket és a háztartást,másképp ne fogj bele.csak jó tanács!-én tom már milyen.

műtét után szedjél homeos gyógyit mindenképp ami segíti és gyorsítja a sebgyógyit!-ezügyben is tudok segíteni ha gondolod,járatos vok homeoba.

persze h túléled tee.-))és szebb leszel mint újkorodban!

266. nicky25 (válaszként erre: 263. - 58f68708d1)
2007. máj. 22. 11:35

Szió!

Szolnokon műtenek, Dr Stuhl Sándor. Elég jó véleményeket hallottam eddig róla, remélem az én tapasztalatom is jó lesz :)

Az mondta, hogy izmokat is varrni kell:( remélem lábra tudom majd állni, 2 gyerek mellett elég rossz nem tudni mozogni...

Sajna nem tudtam hűvösebb időre tenni, mert szabit csak most tudok kivenni, és most is csak indokoltan:(((

Remélem túlélem:)

265. 58f68708d1 (válaszként erre: 264. - Barbi200)
2007. máj. 21. 23:13

Na szia))

nem nem lehetett,nem is bírtam se ki,se fel.-)))de valóban nem szabad.egyébként akkor neked nem sok nyúlás van hálisten,nekem anno a köldököm beleesett teljes egészében a kivágandó részbe!!-átrakták nyoma sem mardt a réginek.most is kiesik akkorát vesznek ki és ismét költözik a köldököm.-DD-ahogy a doki mta kb 3-4 számmal vok nagyobb bőrű mint kéne,olyan vok mint a bőrkutya.-oo,csak húzod meg húzod és még mindig csak bőr...pfúújj.-pp

nekem is bikinivágásban csinálták,most is ott csak kimetszik a 11 éves vágást is!viszont már izmokon is doliznija kell a dokimnak most amit az elsőnél még nem kellett.jó húzós lesz,de az eredményért megéri megkínlódni!alig várom,bár tartok is tőle kicsit,mivel én má tom mi vár rám.-ss

szerencséd van,h neked jók az izmok az enyémeknek most a mazsival annyi lett((teljesen szétcsúszott-laza-kinyúlt.magyarul semmi...

264. barbi200 (válaszként erre: 263. - 58f68708d1)
2007. máj. 21. 22:08

Sziasztok!

Ma voltam konzin az Esteticanál, és egy Rodrigo nevezetű dokinál voltam. Elég szimpi volt..Azt mondta kb 6 cm-t kell kivágni, felpreparálja teljesen, és lehúzza a bőrt, csinál új köldököt..Az izmok állítólag rendben vannak.Viszont azt mondta, hogy állítólag 3 hétig nem szabad kiegyenesednem, mert akkor szétnyílik a seb, ugyanis addíg tapad vissza a bőr....



Ez így elég brutálul hangzik, ...ki lehet ezt egyáltalán bírni...Pöfi Neked sem lehetett kiegyenesedni??


Amúgy nála is 500 a tarifa...50 ezer előleg kell, én val.szeg szeptemberben megyek...Még egy orvoshoz elmegyek konzira, mielőtt döntök...


Azt mondta bikini vágásban csinálja....

Meg valami olyat magyarázott ha a köldökömet áthelyezi a régit lehúzza, és a helyét összevarja de az elég lennt lesz már...


Nagyon remélem hogy ezután nem csak bundabugyit hordhatok....szeretem a kötős fürdőrucikat, remélem azért még felvehetek valami hasonlót:))



Pöfi Neked is ott vágta???

263. 58f68708d1 (válaszként erre: 260. - Nicky25)
2007. máj. 21. 21:50

Ja még ez lemaradt!

tanácsosabb lett volna hűvösebb időszakra időzíteni a műtétet a sebgyógyulás miatt is,meg a haskötő miatt is ami marha kényelmetlen viselet alapból is,főleg az elején.

hol műtenek és ki?-ha szabad érdeklődni.

262. 58f68708d1 (válaszként erre: 260. - Nicky25)
2007. máj. 21. 21:48

Szia))

-de jó Neked,h már ott tartasz:-)

nekem ajánlotta a doki,mivel sokkal szebb eredményt tud kihozni az anyagból))illetve könnyebben is dolgozik rajta a Te érdekedben.mindez akkor értendő ha van túlsúlyod.ha csak a kinyúlt lógós bőr van és nem rendelkezel jelentős túlsúllyal,akkor nem kell fogyizni.

műtét után nem kell feküdni,sőt kell mozogni,de nem tudsz huzamosabb ideig talpon maradni az elején az biztos.-sőt felegyenesedni sem fogsz tudni...

261. 58f68708d1 (válaszként erre: 259. - Tinendo)
2007. máj. 21. 21:43

Szia.

remélem nem kötekedési szándékkal érdeklődsz.-)

nekem az első 200 volt 11éve,az augusztusi 500 lesz.-oo

260. nicky25
2007. máj. 21. 16:03

Sziasztok!

Ha minden igaz én 2 hét múlva megyek műtétre.(360.000).

olyan kérdésem lenne azokhoz, akik már túl vannak rajta, hogy érdemes-e előtte fogyizni, vagy a végeredményben ez nem tükröződik?

Illetve, hogy a műtét után szigorúan feküdni kell majd, vagy lehet ülni is?:) Jó kérdések tudom, de remélem valaki válaszol:)

KÖszi

259. tinendo
2007. máj. 21. 14:26

Sziasztok!

Én arra lennék kíváncsi, hogy ki mennyiért plasztikáztatta magát. :))

Köszi a válaszokat.

258. 58f68708d1 (válaszként erre: 256. - Barbi200)
2007. máj. 19. 21:59

Csak azzal törődj ami neked jó,amit te akarsz és ahogy te érzed!a többi az nem fontos Barbi.


sajna nincs képem az utcsó terhességem előttről sem a hasamról((

majd ha odaérünk csinálok a mostaniról h nézek ki,meg majd műtét utánit.sajnálom.

ha a műtét mellett döntesz,az bizti h ami most ott lötyög utána nem fog.-)))

257. 58f68708d1 (válaszként erre: 256. - Barbi200)
2007. máj. 19. 21:55

Szia Barbi))

szívesen))-a műtétre gondoltam,most meg azon töprengek h is fogalmazzam meg...ne gondolj amúgy semmi rosszra))ha kitaláltam hogy fogalmazhatom meg akkor leírom.

én a mellemet nem akarom dehogy,1.örülük ha a hasamat rendbe tetethetem még1x,meg amúgy is a mellem az nem érdekel-nem zavar.nem lóg-nem szép-nem is formás,olyan semilyen.-)))-de az jó így.

a hasamat 500 ért csinálják ismim(csinál nekem szép derekat is meg leszedi a zsírt felsőbordáívig)ebben az összegben.

2007. máj. 19. 15:32

Szia Pöfi!


köszi a válaszokat...:

)) mit értesz az alatt hogy nem leszel a régi??? a szülés vagy a műtét miatt???


Te a melledet is meg akarod csináltatni?? Neked mennyiért csinálják a hasad??? Te tényleg nagyon bátor vagy?? Az előző hasadról (mármint műtét után uccsó szülés előttiről sincs fotód??


A kompressziós gatya az elég szar lehetett...Én a csaszi után hordtam valami hasonlót...tényleg elég érdekes volt elhagyni..


Minden vágyam hogy nekem is szép hasam legyen.. legalább egy kicsit hasonlítson a régihez...:)Az ismerőseim akik nem szültek mind azt mondják hogy hülye vagyok, tök jól nézek (ahhoz képest hogy már van egy gyerekem...-ez milyen alázó nem?), meghát ruhában nem látszik semmi..Ez tényleg így van...de ha leülök, akkor olyan plötty vagyok... pedig hetente 4 szer is tornázomm....de ez úgy látszik nem segít..:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook