Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
2055. lombosfa (válaszként erre: 2053. - Klau11)
2008. márc. 29. 20:11
Szia Klau, jó hogy megint itt vagy köztünk, ez igazán gyoran ment. Sajnálom a nehézségeket, de te is tudod, hogy megéri, hiszen a végeredmény a fontos. Pihenj sokat és gondolj arra, hogy ha meglátod a cicieidet majd eláll a lélegzeted a látványtól. Na meg a párodé is!!!!
2054. ildiko1977 (válaszként erre: 2053. - Klau11)
2008. márc. 29. 19:05

Szia Klau!


Jó, hogy túl vagy a műtéten,és a kellemetlenségeken is.. most már csak gyógyulni kell! És majd az újjávarázsolt cicik kárpótolnak!

Pihenj sokat!

2053. Klau11
2008. márc. 29. 17:06

Sziasztok , megérkeztem:-)

Holnap kellett volna haza jönnöm, de mivel a palackokba nem ment semmi, ma délután kiszedték a csöveket és haza engedtek.

Jól érzem magam, csak ha változtatok pozíciót, akkor kicsit fájnak-feszülnek a cickók.

De az igaz, hogy a hasplaszika utáni fájdalmakkal össze sem lehet hasonlítani.Most még nem láttam a ciciket, mert a metszések le vannak ragaszgatva, és szorító melltartót kaptam.

Egy biztos, hogy lényegesen kisebbek lettek, ami az egyik legfontosabb dolog volt számomra.

3 hét múlva lessz varratszedés, feküdni csak háton szabad, úgyhogy megint fáj a hátam.:-(

Na de ezt már kibírom és részemről vége a szépítésnek.

Anesztes doki más volt mint múltkor, nem igazította meg a kanilt, így 2 órán keresztül az ajkam nyomódott a fogaimra, mikor felébredtem, úgy éreztem a szám szétdurran, úgy be volt-van dagadva.

Torkom is fájt, és hánytam is sokat sajnos, ez a hasplasztikánál nem volt.

Tegnap még a víz sem maradt meg bennem.:(

Most nem olvastalak Benneteket, remélem mindenki jól van.

2052. ágikám (válaszként erre: 2049. - Macsekcica)
2008. márc. 29. 14:01
Kíváncsi vagyok mit fognak mondani!!! Sok sikert hozzá!
2051. ágikám (válaszként erre: 2046. - Ruki)
2008. márc. 29. 13:58

Igen mi is akkor megyünk!! Pénteken fél 12-re mentünk, de pár perc alatt végeztünk. Gondolom te egy kicsit később értél oda.

Várom én is a képeidet! Le akartam fényképezni a hasam, de a gyerkőc elvitte a gépet itthonról. Én is csütörtökön kezdek dolgozni, de egyáltalán nincs hozzá kedvem....

2050. macsekcica (válaszként erre: 2045. - Ruki)
2008. márc. 29. 13:13

Szia Ruki!

Nagyon kiváncsi vagyok a Te pocakodra is.

Ezek szerint megért minden kínszenvedést!! :)

2049. macsekcica (válaszként erre: 2043. - Ágikám)
2008. márc. 29. 13:11

Ja, már értem!


Jövő héten megyek szintfelmérésre. Megmondják milyen kezelést javasolnak, és következő alkalommal kezdődik!!

2048. b1c727be4e (válaszként erre: 2047. - Ruki)
2008. márc. 29. 12:58

Szia Ruki!

Örülök, hogy már jól vagy! Én már teljes lendülettel dolgozom. Húsvét előtt jó nagy hajtás volt, de egész jól bírtam. Vigyázz nagyon, ne hajtsd túl magad! Csak óvatosan az elején! Napról-napra egyre többet fogsz bírni, majd meglátod. Azért jó ez a haskötő, nélküle biztosan nem bírtam volna ennyit talpalni. Pusza

2047. ruki
2008. márc. 29. 10:22
SZia Kelima! Mostmár én is egész jól vagyok remélem nem hajtod túl magad. Te most már minden nap dolgozol? Én is kezdek csütörtökön de csak keveset vállalok elöször, és majd fokozatosan egyre többet.
2046. ruki
2008. márc. 29. 10:17
SZiasztok lányok! Nekem is négy hét mulva mondta , hogy menjek csütörtökön fél kettöre. Nektek is akkor kell menni? Ági Tünde ti mikor voltatok varratszedésen pénteken mert nem láttalak titeket. Jövöhéten csütörtökön én is elkezdem a melot de csak finoman. Tünde te hogy birod ? AZért gondolom neked is fárasztó még. Nekem az a rossz, hogy egésznap állni kell.
2045. ruki
2008. márc. 29. 10:10
szIA ildikó! AZ elsöt mikor kihuzta az nem fájt az uttolsot mikor kihuzta az kicsit fájt mert elég nehezen jött ki . Mondta , hogy nagyon gyorsan gyogyul és igy jobban bele forrt a sebbe. Azt mondta, hogy nagyon szép lett majd estére rakok fel képet. Nekem is nagyon tetszik szerintem gyönyörű , és tényleg nagyon gyorsan gyogyul. A pörkök is szépen esnek le róla szebb lett mint lánykoromban.
2044. b1c727be4e (válaszként erre: 2040. - Anya01)
2008. márc. 29. 09:27

Szia Anya!

Miért nem csinálják meg neki Tb-re? Elvileg sérvvel együtt meg kellene! Nekem is úgy volt.

2043. ágikám (válaszként erre: 2042. - Macsekcica)
2008. márc. 29. 06:26

Köszi, hogy szóltál, de nem véletlen a dolog. Tünde hozott pendrive-ot a kórházba magával, én meg elfelejtettem. Azért tette fel, hogy le tudjam menteni magamnak, csak nem tudja letörölni, mert elment a net-je.

Voltál már kezelésen??

2008. márc. 28. 21:12

Drága Ágikám!


Gondoltam, szólok, hátha még nem vetted észre, hogy

Tünde képei közé keveredett Tieid közül néhány.

Megnéztem újra a képeiteket, és láss csodát!

Ez érdekes :)

2008. márc. 28. 21:02

Örülök, hogy mindenki sikeresen túl van a varratszedésen. Aztán remélem, ahogy szépen alakulgat a varratotok, illetve mostmár heg, tesztek fel újabb képeket!


Sziasztok!

2040. anya01 (válaszként erre: 2035. - Lombosfa)
2008. márc. 28. 19:41

Szia lomboska!

Nagyon szívesen! Nem kell meghálálni, örülök, ha segíthettem.

A barátnőmnek is odaigértem, de neki még nem mostanában lesz műtétje.

Azt remélte, hogy TB-re megcsinálják neki a sérvvel együtt, de beintettek Neki:(

Most gyűjti a rávalót.

Nyugodtan szűkitsd be, mert igazán nekem sem volt szoros, pedig vastagabb vagyok Nálad.

Hordjad egészséggel:)

2008. márc. 28. 19:28

Edit, Tünde!

Nektek hogy sikerült a varratszedés?


Jut eszembe, Edit!

A te új hasadat még nem is láttuk!!Nem mutatod meg?

2008. márc. 28. 19:26
Ok, beírom a naptáramba!:-))
2037. ágikám (válaszként erre: 2034. - Lombosfa)
2008. márc. 28. 18:53

Gondoltam, hogy nálad nem volt olyan fájdalommentes. Nekem komolyan nem fájt, még csodálkoztam is.

Megnézem azt az alakformálást, hallottam én is az ultrahangos zsírbontás hatásosságáról. Nekem már sokféle módon formálták az alakomat, az egyetlen ami mindig megmaradt, az a lógó hasam volt:)

2036. ágikám (válaszként erre: 2033. - Ildiko1977)
2008. márc. 28. 18:49

Szia Ildi! Hát én is éppen arra gondoltam, hogy akkor legalább összefuthatnánk! 24-én fél 2! Oké?

Én is éppen azon gondolkodtam, hogy mit is mondott a hasszorítóról? Azt kihangsúlyozta, hogy még 2 hétig legalább annyira le kell szorítani, mint ez a haskötő szorít. Utána emlékszem én is a szorítós bugyira, de onnan már nem tudtam követni a dolgot. Talán Tünde jobban emlékszik.:))

2035. lombosfa (válaszként erre: 2010. - Anya01)
2008. márc. 28. 18:44

Drága Anya, megkaptam, ezer hála és köszönet!!!!!!

Hát tényleg be kell vennem az oldalát mert így nem szorít igazán, de a varrás mentén megoldom. Nagyon csinos darab és igazán emberi megoldásnak tűnik erre az iőszakra. Hogy fogom én ezt neked meghálálni????????????

2034. lombosfa (válaszként erre: 2032. - Ágikám)
2008. márc. 28. 18:39

Istenem annyira örülök, hogy túl vagytok rajta! Most már elárulhatom, hogy nekem piszok kellemetlen volt amikor kihúzta a másfél méter varratot. A doki szerint azért, mert nekem a vágásnál már nem érzéketlen sehol a bőr és már eltelt 18 nap, tehát néhány helyen már be is varrasodott. De én tényleg majdnem lekapartam a doki kezéről a bőrt.

Ágikám! Mi az Aestheticánál kaptunk egy bónt (a műtét 10%-át) amit felhasználhatunk bármilyen kezelésre és ott nekem ajánlotta egy csaj az ultahangos alakformálást, aminek én utánanéztem és annyira meggyőző volt, hogy én májustól el is megyek. Ez a comb, csípő és fenék tájékáról távolítja el feleseleget. Írd be a google-ba az ultrahangos alakformálást és olvasd el amit ott találsz.

2033. ildiko1977 (válaszként erre: 2032. - Ágikám)
2008. márc. 28. 18:34

Szia Ági!

Örülök, hogy minden rendben van, és szépen gyógyul a sebed!

Én nem kaptam időpontot, csak azt mondta a doki, hogy ha kb. egy hónapos leszek "mutassam meg magam".

Úgy gondoltam, hogy megvárlak benneteket és majd akkor megyek amikor ti, így tudunk találkozni!:-)

Neked mit mondott, meddig kell hasszorítót hordani?

Nekem az rémlik,hogy még két hétig állandóan, utána lecserélhetem hasszorítós bugyira talán éjszakára, de nappalra még nem,vagy fordítva??

2032. ágikám (válaszként erre: 2030. - Ildiko1977)
2008. márc. 28. 18:15
Azt el is felejtettem mondani, hogy azóta tök kellemes érzés, hogy nem húz be oldalt a két varrat vége. Olyan "kényelmes" lett az egész seb. Négy hét múlva kell visszamennünk, csütörtökön fél kettőre. Neked is??
2031. ágikám
2008. márc. 28. 18:11

Sziasztok!

Most értem haza, de nem azért, mert gáz volt a varratszedésnél, hanem elmentem az farmert venni. Több mint 3 óra alatt vagy 30 nadrágot felpróbáltam, mire találtam egyet ami jó is meg tetszik is. Rájöttem mi a baj: túl vastag a combom, ezen csak egy zsírleszívás segíthet:)))))

A varratszedés egyáltalán nem volt gáz, én még azt sem mondom, hogy a kellemetlen volt. Szinte semmi. A sebem szépen begyógyult, még középen is egyben maradt:)) Két oldalt alig van rajta seb, meg a vágás is alig látszik:)))

2008. márc. 28. 13:35

Ági, Edit, Tünde!


Várom én is ám a varratszedéses beszámolóitokat!!

Mikor kell mennetek legközelebb?

2008. márc. 28. 10:21

Sziasztok Lányok!


Túl vagytok a varratszedésen? Milyen volt?

Gondoltam Rátok!

2028. lombosfa (válaszként erre: 2027. - Ágikám)
2008. márc. 27. 22:04
Na hát erre én is kiváncsi lennék, mert az én párom sem kívánja megnézni a vadonatúj pocimat. Szerinte most csak olyan állapotban lehet, amire ő nem vágyott soha. Hát persze a végeredmény az nagyon érdekli, csakhát az mikor lesz.....?????
2027. ágikám
2008. márc. 27. 20:59

Sziasztok!

Na örülök, hogy mindenki jól van!

Én úgy el vagyok lustulva, hogy az már gáz:))

Csak sétálgatok, olvasok, este meg már nyolckor álmos vagyok. Ilyen sem volt már ezer éve:)))

Az én férjem azt mondta, majd akkor nézi meg, ha kész lesz a hasam. Szerintetek mi számít késznek?:)))))

2026. Tünde41 (válaszként erre: 2023. - Ildiko1977)
2008. márc. 27. 20:45

Örülök hogy jelentkeztél, ezekszerint túlélted a varratszedést! JÓ NEKED!!!!!!

Én már teljes erőbedobással dolgozom, semminemű nehézséget nem érzek. Úgy vagyok mint az Ági amikor huzamosabb ideje ülök, majd felállok akkor egy kicsit kellemetlen, egyébként semmi:)))Sokat sétálok, azt is jól bírom.

A férjem csak távolból nézte még meg, de igazán nem akarja így látni. Egyébként amikor felöltözve lát az igen tetszik neki is!!!Ma tálálkoztam több ismerősömmel, és ők is azonnal észrevették!!!!!! Ennek baromira ÖRÜLÖK:-)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook