Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hasonmások fórum

Hasonmások (beszélgetős fórum)


10. 5f1ff47d76 (válaszként erre: 9. - 438047860c)
2018. jan. 15. 15:14

Igeen ❤❤❤lesz egy találkozó is a Tinistáknak😊illetve meghívtak egy szülinapi buliba hogy játszam el Violettát.. 😁

Neked van hasonmásod?

9. 438047860c (válaszként erre: 8. - 5f1ff47d76)
2018. jan. 3. 12:20

"Martina Stoessel argentin színésznő, énekesnő, táncos és modell, aki ismertségét a Disney Channel Violetta című sorozatában Violetta Castillo szerepének eljátszásával szerezte meg." (wiki)

Fú de jó neked

2017. jan. 10. 22:46
Nekem Martina Stoessel kiköpött hasonmásom! XD
2012. jan. 15. 20:34
Nekem is van egy hasonmásom. De nem is annyira az arcunk miatt, hanem a hasonló alkat, fekete haj., világos szem és hasonló frizura miatt kevernek bennünket. 2 év köztünk a korkülönbség, ja és akit zavar - erre figyeljen , hasonló sportos az öltözködési stilusunk mindakettőnknek és ráadásul hasonló fekete bőrkabátunk is van. ( igy tavasszal és ősszel jobban kevernek ) Én már " élvezem" mert egy rendes normális nő, még a férje ill. a fiam szerint is hasonlitunk- szerintem azért nem annyira. Én jogász vagyok Ő tanárnő, és bizpny meg - megszólitanak bennünket az utcán, engem, a szülők, Őt az ügyfelek. ( még a volt pasijaink is kevernek )
2010. aug. 31. 18:27
De jó nektek, hogy ti már láttátok a hasonmásotokat.. nem tudom, nekem van-e, még nem szóltak.:) Az a legrosszabb,hogyha van is, soha nem találkozom vele (lehet).:(
2007. okt. 27. 12:48
Ma az egyik üzletben megmutatták ki az akiröl azt hitték az ikertestvérem,de csak mig nem voltunk ott egyszerre.Remélem nem hasonlitunk.
2007. okt. 7. 21:17

Furi, valószínűleg olyanok a génjeim, amiből sok hasonló van...


Vagy ki tudja?

3. Audrey40 (válaszként erre: 2. - Ec63a7fc29)
2007. okt. 7. 11:15
Ez annyira fura, nem??? és vannak emberek, akiket soha tévesztenek össze senkivel sem.
2. ec63a7fc29 (válaszként erre: 1. - Audrey40)
2007. okt. 6. 08:58

Fogalmam sincs miért, de eddig minden városban ahol laktam volt legalább egy alterego-m.

Édes helyzeteket okozott: Emberek jöttek oda hozzám, beszéltek velem olyan dolgokról, amikről tudnom kellett volna...


Mintha agyátültetésem lett volna.

2007. okt. 6. 08:44

Vannak olyan isemrőseim,akik a megszólalásig (vagy még azon is túl) hasonlítanak egymásra, pedig semmi közük a másikhoz. Sőt, engem is gyakran kevernek valaki mással.

Hogy lehet, hogy ennyire hasonlítsanak egymásra az emberek??!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook