Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hasmenés, hányás gyomorrontás nélkül, előzmények nélkül. Tud valaki valamilyen fertőzésről? fórum

Hasmenés, hányás gyomorrontás nélkül, előzmények nélkül. Tud valaki valamilyen fertőzésről? (tudásbázis kérdés)


1 2
38. bibity
2012. márc. 14. 21:06

Jobbulást kívánok én is! Akit ezután kap el: vigasztalásul, 2 nap volt (csak) nagyon car, de utána sokkal jobb lett, így 1 hét múlva már teljesen elmúlt..

Moncsy nem semmi, terhesen! :(

2012. márc. 12. 17:03
Én mostanra lettem kb annyira jól hogy tudok enni meg mozogni. Hát nem volt könnyű. Miután a hányás elmúlt még két napig nem bírtam csak feküdni és egy falat nem ment le a torkomon. Ja és folyton az az érzés mintha hasbarúgtak volna meg a hátam is fájt.Most megyek majd a háziorvoshoz hogy mi volt ez.
36. vargai54 (válaszként erre: 35. - C1be9e6e0c)
2012. márc. 11. 08:04
Mielőbbi gyógyulást kivánok!
2012. márc. 10. 12:03
Én is most esek át rajta ráadásul közel 5 hónapos terhesen. Borzasztó két napom volt nem bírtam se enni se inni mert minden kijött. Az ügyeletre bementem ott töltöttem egy éjszakát, de azt mondták semmi bajom nincs és hazaküldtek még gyógyszert se kaptam. Másnap délelőtt kb ugyanez. Sikerült vennem hányáscsillapítót az valamennyit segített ma már jobban vagyok. Mindenkinek jobbulást aki ebben benne van nekem először sikerült elkapni de nem kivánom senkinek.
34. tootsy (válaszként erre: 33. - Bibity)
2012. márc. 8. 11:08
Minden érintettnek jobbulást kívánok, ma, a harmadik napon kicsit már jobb, mondjuk olyan gyenge lettem, mint az őszi légy. Kitartást.
33. bibity
2012. márc. 7. 11:00

Látom, akkor másokat is elkapott:( Én annyira rosszul voltam, hogy végül az ügyelet adott hányáscsillapító szurit (B6+Cerucal). De tegnap egész nap fel sem bírtam kelni, kortyonként ittam DM-es sportitalt, amit ilyen porból kell keverni, szerintem az tartott életben:) Meg daedalont vettem be, és igyekeztem 1-2 órán keresztül bent tartani, az is hatott a hányásra. Orvos szerint a hasmenésre nem kell semmit szedni, anak ki kell ürülni. Ma reggel már jobb, csak alig merek enni (egy kis főtt rizst), mert több mint 1 napja nem ettem.

Vargai, a fejfájás is stimmel:( Probiotikumot én is fogok szedni, jó ötlet!

Tootsy, remélem, mára már jobban vagy te is!

32. tootsy
2012. márc. 6. 17:40
Bibity, engem ma reggel kapott el, egész napom az ágy és a fürdőszoba között telt. Borzasztó gyenge vagyok, görcsöl a gyomrom és fáj a fejem. Ennyire rosszul tán még sose voltam. Remélem, túlélem :)).
2012. márc. 6. 06:54
Múlt héten a fiamnál jelentkezett a vírus, erős fejfájással, ami 2 napig tartott folyamatosan,hányással párosítva.1000 mg nyújtott C vitamint, probiotikumot és fájdalomcsillapitót szedett. Hideg teát lehet kortyolgatni,de csak nagyon lassan.
2012. márc. 6. 05:24

Páromnak is ez van,nála januárban is és most is kijött.

rajta kívül senki nem beteg.

29. bibity
2012. márc. 6. 03:06
Na, az évszámot meg nem néztem! Akkor idén beteg más még rajtam kívül? A dokinő azt mondta, járvány van.
28. bibity
2012. márc. 6. 03:04

Sziasztok!

Én is itt ülök éjnek évadján, ma esti 6. hányás-hasmenés után. Az ügyelet azt mondta, vegyek be daedalont és b6 vitamint. most várom, hogy hat-e.

Jobbulást minden sorstársnak:)


Tudja valaki, hogy ez rota-e vagy más? Mert a kisfiam a rota ellen be van oltva, akor ő megúszhatná...

2011. febr. 3. 07:14

Sziasztok!


Elég csúnya ez a járvány. Nézegettem a beírások időpontjait. Április óta most estem át rajta harmadszor. Kicsit unom. Nem tud valaki valami "megelőzési" módszert rá?

2010. nov. 5. 07:39

engem tegnap ért el valami hasam fáj görcsöl, féloránként járok ki, hányinger fejfájás


volt igy valaki mostanában?

2010. ápr. 18. 21:40
Calici,Rotavírus,Norovírus...
2010. márc. 26. 06:05
Igen fertözés nekem 3 napig 2percenként kellett a vécére járni hányta is és hányingerem is volt
23. Alizee
2010. márc. 9. 14:32
Nem tudom. Az ANTSZ-hez vitt "leletem" csak jövő héten lesz meg.
22. Alizee
2010. márc. 9. 14:32
és hányingerem is van még :(
2010. márc. 9. 14:26
Calici?
20. Alizee
2010. márc. 9. 14:24

Sziasztok!

Nekem már kb. 3 hete nincs rendben a hasam, de múlt csüt. óta a párommal együtt erős gyomorfájás és vizes hasmenést produkálunk. Lázasak is voltunk rendesen 38-39 fok. A doki csak vonogatja a válát. Antibiotikumot akart adni, de nem fogadtam el. Van most valami vírus tényleg? mennyi idő múlva múlik el, mert nekem még mindig fáj a gyomrom és gyenge vagyok, valamint a hasam is megy még :(

2010. márc. 3. 09:51
Köszönöm a válaszokat, JOBBAN vagyok, hétfőn volt lázam, s a vérnyomásom is rendetlenkedett, kedden már nem volt hasmenés hányás csak nagyon gyenge voltam, ma már próbálok reggelizni és jó a közérzetem, csak gyenge vagyok még. Remélem más is aki megkapja ilyen gyorsan túl lesz rajta. Mindenkinek gyors felépülést kivánok.
18. Ekka
2010. márc. 2. 14:01
2 hete volt vírusos gyomorfertőzésem.. és a rendelőben rajtam kívül még 8 embernek..:(
17. 3952bcd4e7 (válaszként erre: 4. - Rozsazsa)
2010. márc. 2. 13:39
Bocs nem jártam erre most láttam a kérdésed.Felesleges dokihoz menni mert ő sem tud semmi mást csinálni mint amit te otthon tudnál.Ha láz is párosul hozzá mert nálunk a családban mindenkinek volt az is majdnem,arra lázcsillapitót veszel be.Magára a hányás-hasmenésre meg diétázni kell meg valami tablettát vehetsz be hasmenés ellen,esetleg utazási pirulát hányás ellen.Ennyi amit kapott a családom is.Három napig padlón voltak nagyon levoltak gyengülve és szinte egész napjukat a fürdőszobában töltötték de aztán jobb lett.Nagyon durva virus az már biztos.Jobbulást neked!
2010. márc. 2. 12:24

A kislányomon nem egész 24 óra alatt ment keresztül. Mondjuk mi nem etettünk vele semmit, csak rengeteg folyadékot ivott.

A párom viszont megszenvedett vele! Nála 3 napig tartott, de ebből egyet ágyban töltött, annyira le volt gyengülve. Neki láza is volt... Szóval, ez teljesen immunrendszer függő! Jobbulást!

2010. márc. 1. 17:41
Köszönöm, köszönöm mindenkinek. krumpli már megfőtt, a keserű tes sem olyan rossz, ez van itthon. Hány napig tartott nálatok, mire számitsak?
2010. márc. 1. 17:26

Sajnos, mi is beleestünk...

A gyógyszertárban hányirgerre B6 vitamint, hasmenésre pedig széntablettát javasoltak.

Bevettük és most kicsit jobb.

Mielőbbi gyógyulást!

2010. márc. 1. 17:24

egyél sós vízben főtt krumplit. Mást ne nagyon.

Folyadékot jó sokat igyál és a Normaflore (patikában végy) helyreállítja a bélflórát is.


Jobbulást!

12. viktóriaanyu (válaszként erre: 8. - Kathlee)
2010. márc. 1. 17:22
Ez igaz.Terhesség alatt is beválik.
11. rozsazsa (válaszként erre: 8. - Kathlee)
2010. márc. 1. 17:16
Köszönöm....
10. Binky (válaszként erre: 8. - Kathlee)
2010. márc. 1. 17:12
Egyátalán nem hülyeség, mi is azt szoktunk inni:) Meg gyömbért, mindkettő jó a hányingerre.
2010. márc. 1. 16:58
Az egyik ilyen a rota vírus.Pihenj és igyál sok folyadékot.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook