Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hasmenés, hányás gyomorrontás nélkül, előzmények nélkül. Tud valaki valamilyen fertőzésről? fórum

Hasmenés, hányás gyomorrontás nélkül, előzmények nélkül. Tud valaki valamilyen fertőzésről? (tudásbázis kérdés)


1 2
8. kathlee (válaszként erre: 4. - Rozsazsa)
2010. márc. 1. 16:56

Szia!


Szerintem felesleges dokihoz menni! Úgy is csak azt fogja mondani, hogy át kell mennie rajtad a vírusnak.

Az én lányom is elkapta a bölcsiben, közel egy hónapja már... Lehet, hogy hülyén hangzik, de igyál colát, keverd ki belőle a szénsavat. A hgányingert csillapítja.

JObbulást!

7. 90b84d226e (válaszként erre: 4. - Rozsazsa)
2010. márc. 1. 16:52

Kérj időpontot! Akkor nem kell annyit várnod.

Mi már megyünk kifele belőle. Egy hétig hányás, hasmenés, már elég volt. :(

6. rozsazsa (válaszként erre: 3. - Panna77)
2010. márc. 1. 16:50
Ezt teszem, köszönöm a választ neked is. Annyira kedvelem a Hoxás lányokat, mert hihetetlenül segitőkészek vagytok. Köszönöm az ezután jövő válaszokat is, mindenkinek.
2010. márc. 1. 16:49

Épp ma volt hasmenésem, otthon is maradtam. Az egész családon végigment ma, szóval valószínűleg én egy legyengített változatot kaptam meg, mert el is múlt.

Koplalj és pótold a folyadékot.

4. rozsazsa (válaszként erre: 2. - 3952bcd4e7)
2010. márc. 1. 16:48
Köszi a választ, tudom otthon kurálni magam, vagy kell orvoshoz menni vele? A rendelőben még több mindent kaphatok.
2010. márc. 1. 16:47

Mi múlt héten estünk bele.

Két napig tartott nálam, a kislányomnál háromig. Hányni csak az első nap hánytunk (igaz, akkor közel 10x másfél óra alatt), aztán már csak hasmenésünk volt és a gyomrunk fájt.


Inni kell, lassan, kortyonként, hogy ki ne száradj!

2010. márc. 1. 16:44
Igen,most ilyen virus tombol.Ez van most sajnos és elég csúnyán kikésziti az embert:(((((
2010. márc. 1. 16:43
Hasmenés, hányás gyomorrontás nélkül, előzmények nélkül. Tud valaki valamilyen fertőzésről?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook