Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Harapásemelő miatt nem ér össze a két fogsor, ez fog változni? fórum

Harapásemelő miatt nem ér össze a két fogsor, ez fog változni? (tudásbázis kérdés)


2022. aug. 13. 20:12

Nekem nem ez a fajta van, hanem a rágófogakra ragasztott cement, de azzal is pont ilyen problémám akadt.

Fog javulni, még nem maradt miatta éhen senki. Ahogyan halad előre a fogszabályozás, úgy fog újra összeérni a két fogsor.

Próbálkozzatok olyan kajákkal, mint tarhonya, puhára főzött, valamilyen szaftos tészta, gyümölcspüré stb. Olyan ételekkel, amelyeket szopogatva is el lehet aprítani a szájban. Tésztából lehetőleg ne spagettit, mert az meg tud akadni.


/egy másfél éve fogszabis

2022. aug. 13. 16:12
Sziasztok, tapasztalatokat szeretnék kérni harapásemelő-ügyben. A lányom pár napja kapott fogszabályzót, mellé a szájpadlására egy fix harapásemelőt is (mélyharapása van, melytől "leharapná" a breketteket),melytől nem ér össze a két fogsora, így rágni sem tud :( Ha pici falatokat próbál enni, utána fáj a gyomra, mert ugye, nem tud rágni. Maradt a pépes kaja, de nem tudom, fog-e ez változni, el vagyok keseredve... :( Ki mikor tudott ezzel normálisabban enni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook