Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Halló, Édes! fórum

Halló, Édes! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Halló, Édes!

1 2 3 4 5 6
60. névtelenutazó (válaszként erre: 51. - Fairytalentum)
2012. dec. 17. 19:53
A Te állapotodban nincs semmi rendkívüli abban, hogy nem látsz magad körül normális embereket. Ez természetes. Kezeltesd magad, szedd a gyógyszert rendesen, és számodra is eljön a megvilágosodás pillanata.
59. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 48. - Donna Juanna)
2012. dec. 17. 19:19

Ez annyira tetszik :D!Lájk :D!

Erre a nagy brillírozó megjegyzés:D!Fájt,hogy ezt nem neki sikerült így tálalni:).Nagyon próbál nagy asszonynak tűnni.

Ha ennyire puffogva ésszerűtlenül égeti magát ezen a fórumon,pusztán olyan dolgokban kritikát látva amiket ő ilyen alpári stílusban művel!

Mindenki torkának ugorva, mert rossz helyen libbentette be a mindenkit leoltok nagyságos asszonyt,mert én vagyok a tuti.Ennyire átlátszó módon lejáratva magát,hogy azt írja más fejére olvasva amiket ő művel olyan szintre süllyedve,hogy ennyire obszcén szavakat használ:D..komolyan :D!!Ilyenkor az agyam eldobom!El tudom képzelni a telefonálós dolgot.Szerintem nem esett le neki.

Ez is amit írt,hogy kinek hány hetet kell aludni a reakcióra....most mondjam azt,hogy mindenki magából indul ki?Hogy lehet otthon agyon nyálazza az idegenszavak szótárát,hogy puffogjon valamivel.

Rá nem aludni kell!

2012. dec. 17. 18:30
Ki tudja :).
57. Miss Sárika (válaszként erre: 39. - Donna Juanna)
2012. dec. 17. 18:29
:)
56. Miss Sárika (válaszként erre: 41. - 8b7e22b4a7)
2012. dec. 17. 18:27
Ó! Nem is hinnéd, hány olyan férfi és nő létezik, aki nem szeretne belegázolni a másik lelkivilágába, és így próbálja leszerelni a potenciális áldozatát..:)
55. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 51. - Fairytalentum)
2012. dec. 17. 18:27

Ilyet!!

Logikád elől nem menekül semmi??!!Hol itt a logika?!!Mert én csak a mindenbe bele fantáziáló élénk képzelőerőt látom.Te már olyan tulajdonságokkal is felruházol embereket,amiket csak te látsz.

Annyira igaz,hogy a bölcs ember nem fitoktatja a bölcsességét.

Te viszont annyira erőltetetten írod milyen okos vagy,csűröd csavarod a szavakat,mint valami megmérettetésen,írod az agyament gondolataidat.Neked kellene még nagyon sokat tanulnod.Nem vagy százas.

54. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 49. - Fairytalentum)
2012. dec. 17. 18:18

Okosnak jól áll a hülyéskedés,de hülyének nem áll jól az okoskodás..szokták mondani.

Nagyon nagy viharban vagy!

Mert te azt hiszed akkorákat brillírozol itt a fórumon?Miféle méltóságodon aluli?!Miről írsz te?

Vissza olvastad már magad,amid van minden csak nem méltóság.Kezeltetned kellene magad.

53. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 48. - Donna Juanna)
2012. dec. 17. 18:13
:D:D!!
52. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 47. - Fairytalentum)
2012. dec. 17. 17:51

Hát veled valami tényleg nincs rendben!De tudod kár is veled piti vitákba bele merülni.

1.aki elolvas úgyis levonja a konzekvenciát.

2.H....ne vitatkozz,mert legyőz a rutinjával:).

Amiket képzelsz magadról..Ez még engem is sokkolt.Van akinél semmi értelme,annyira nem látja a fától az erdőt.

Abban igazad volt,hogy magamra ismertem,mert én is csak dicsérni tudom a párom és szerelemmel szeretem.

Mégis volt rám pazarolt időd,azt hiszed az utolsó szó mánia egyenlő az igazsággal.Szerelmesnek lenni nem egyenlő a gyengeséggel.Mimóza pedig akkor volnék,ha hatással lenne rám amiket írsz, bármilyen téren is.Az alpári kifejezések,nem erős emberre vallanak,hanem másra.

Te pedig, hát komolyan nem lehet rád mit mondani.Semmi értelme,más dimenziókban vagy.Le is teszek róla.

51. fairytalentum (válaszként erre: 50. - Donna Juanna)
2012. dec. 17. 17:04

Tudom. :D

Mindig kedves vagyok,csak félre értik a mimóza lelkűek.Gyilkolok?? :D Hm... kritikusan gondolkodom, érvelek és a logikám elől nem menekül semmi. Ezért gyakran összerúgom a port azokkal, akik az érzéseikre hallgatnak.

Na de most ne várd tőlem hogy doromboljak is,nem az a fajta vagyok.:DD

Készséges vagy a tanulásra,ez felettébb dícséretes.Mondom én,nem kétséges hogy még valamire viszed!Sok szerencsét,csá! ;)

50. Donna Juanna (válaszként erre: 49. - Fairytalentum)
2012. dec. 17. 16:04

De drága vagy és okos is! Látod, tudsz te kedves is lenni, ha akarsz. :)

Nem is értem, hogy minek gyilkolod itt a népet.

Na cső! Kösz, hogy benéztél, tanulságos voltál! :)

49. fairytalentum (válaszként erre: 48. - Donna Juanna)
2012. dec. 17. 14:45

Komolyan úgy látod hogy harcolok és stresszes vagyok? :D :DD Inkább vicceket próbálj írni,ahhoz nagyobb tehetséged van. :D

Ha ez szatíra akar lenni,akkor elég ramatyra sikeredett.Egy igazi szatíra groteszk vagy abszurd,arról lehet felismerni.Te viszont egy egyszerű hétköznapi szitut vázoltál fel egy teljesen általános szerencsétlen flótás figurával.

Asszem Jonathan Swifttől még eléggé messze állsz.

Eme történettel sajna de nem brillíroztál,de ha kitartóan pedálozol,talán egyszer sikerül. :D

Ja!A többi melléfogásodat inkább nem fejteném ki,mert irreleváns és méltóságomon alúlinak ítélem meg.Nem kérek bocsánatot amiért nem tűnt fel számomra hogy a történeted csak fiktív,tudod annyi pancser fiktív történetbe botlik az ember itt,hogy eleve nehéz különbséget tenni.További ktartó pallérozást kívánok,nem vagy menthetetlen eset! :) ;)

48. Donna Juanna (válaszként erre: 47. - Fairytalentum)
2012. dec. 17. 13:11
Helló Édes! Oly hévvel harcolsz, hogy a gipszeszemmel még a végén azt fogom hinni, hogy rólad szól a történet. Vagy pontosan erről van szó? Te is szoktál atomerővel üvöltve telefonálni? Nyugi, mégsem lesz Világvége, nem itt kell levezetni a stresszt. Simán megírhattad volna, hogy a cikk sz@r úgy ahogy van, mert magadra vetted. Amúgy sűrűn vakrandizol? Csak úgy érdeklődöm. Szerintem itt senki nem bántott senkit, kivéve persze téged. És mi van, ha fiktív a történet? Hm? Szatíráról és effélékről hallottál már? Na, most jöhet a visszavágód. Csüngök szavaidom, mint gyümölcs a fán. ;-)
47. fairytalentum (válaszként erre: 45. - 8b7e22b4a7)
2012. dec. 17. 12:08

De igen,cseszegetni akartál engem hülye érvekkel magad ellen beszélve

ha tudnál. :D

Amiért kitüntetve érezheted magad,hogy nem estél

ki a látómezőmből az csak annyi hogy kedvem van fórumozni.Egyébként tudd,hogy

az ilyen nívóval rendelkező personákra nem pazarlom a drága időmet.Nagyon buta volt már az előző beszólásod is,de ez még azt is felűlmúlja.Ha lenne egy kis érzéked,nem jönnél azzal egy határozott véleményre hogy agressziv te kis mimóza.

Egyébként néha tényleg arrogánsnak tűnhetek de ez nem az én,hanem a te hibád, mivel a hibás észlelést nem én követem el.


Van egy olyan érzésem,hogy a fórumindítónak címzett eszmefuttatásom téged valahol

telibe talált,rajta keresztül akartad megvédeni magad azért jössz itt nekem a homályos deixiseiddel aranyom.Ne az alapján ítélkezz hogy tetszik vagy nem teccik

valami,ott kezdődik a hozzám való felnövésed.Addig is ha lenne valami újabb ötleted, aludj rá egyet. Meg még vagy hetet. Ha még mindig jónak tűnik az az ötlet, tedd el még egy hétre. Ha még mindig jó, akkor érdemes előhozakodnod vele. Nem árt, ha vannak észérveid is...



Ui:Utálom a hülye, idióta, beképzelt, elfogult és szűk látókörű embereket. Ha ilyennek érzed magad, ne is próbálkozz. :)

2012. dec. 17. 10:29

Te mindig csak magadról beszélsz ezek szerint?

Mert ez a kompenzáció,amit írtál, akkora elvet állít fel előtted is, hogy akkor ezek szerint senki másról soha az életben nem szabad beszélni,mert onnantól másra asszociálva kompenzál valamit, ami nagyon de nagyon csúnya és ilyet soha senki!

45. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 44. - Fairytalentum)
2012. dec. 17. 10:24

Szeretsz mindenkinek agresszíven nekiugrani,saját magad észre sem veszed.

De van egy hozzászólásod ami nagyon igaz.

77. hozzászólásod, az iskolai B.romlott kaja...(nem írom ki a fórum címét,te tudni fogod.)Ebből gondolnám,hogy egy két lábbal a földön álló anyuka,reálisan látja a dolgokat, ej de jó tökösen kiállt az elvei mellett..,ha a többi hozzászólásod nem húzná át egy kicsit másabb irányba. A magán életben is így ki mersz állni az elveidért?Vagy ott azért inkább megbújva próbálsz tetszelegni,mert tudod egy két dolgod miatt már mindenki hátat fordítana neked..,milyen téren élsz ekkora elnyomásban,hogy ennyire ki kell törj?Hol csesztetnek ennyit téged?

A cinizmussal nálam semmire nem mész :).

Mit kompenzál nálam:)?

Nem cseszegtettem senkit hülye érvekkel,magam ellen beszélve.

Úgy vágtad az első követ a fórum indítónak,mint te a megtestesült tökéletesség.Minden válaszodban ott a hibád,a jellemed!

44. fairytalentum (válaszként erre: 43. - 8b7e22b4a7)
2012. dec. 17. 10:04

Csámcsogtam?Tényleg? :DD

Hehe Gödörből a lyuk megszólalt!

Neked ez mit kompenzál?

43. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 42. - Fairytalentum)
2012. dec. 17. 09:36

Neked ez mit kompenzál?Te miért csámcsogsz az ő "gipsztyúk" eszén?Gödörből a lyuk megszólalt!

Ha erre azt írod,hogy ő nyitotta meg ezt a fórumot, akkor ő sem volt alaptalan, mert a példában szereplő ember pedig szintén nyilvánosság elé teregette a magánéletét,viselkedését.

Ezekszerint?

42. fairytalentum (válaszként erre: 15. - Donna Juanna)
2012. dec. 17. 09:17

Az a bajod hogy annyi eszed sincs,mint egy kiszáradt gipsztyúknak.

Szerinted téged hány dolog miatt lehetne górcső alá tenni?Nekem nincs egy kedves író ismerősöm,sőt egy színész vagy egy elnök se,de ha lenne,leszarnám hogy mit mond,mert nekem az a fontos hogy én mit mondok és mit gondolok.

Azt gondolom hogy a mások szerencsétlenségén csámcsogni nem éppen előnyös dolog.Ebből topikot nyitni és együtt örömködni a csőcselékkel még attól is előnytelenebb érted?Miért fáj az neked ha valaki hülye?Szerinted van valami értelme egy ilyen fórumot nyitni?Leírhattad volna más formában is hogy boldog vagy a pasiddal és úgy érzed megfogtad az isten lábát,de ehhez miért kell a mások gyalázása?Úgy érzed e-nélkül nem lett volna eléggé érzékletes? \Tudod ilyen szitu bárkivel adódhat nap mint nap,de nem lényeges annyira hogy világgá kürtölje.Vajon mit kompenzálsz?Gondolkodj el rajta ms okoska!

41. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 32. - Miss Sárika)
2012. dec. 17. 08:58

ÁÁÁÁ ez kizárt :D!

Ez az illető elég defektes volt,ha valóban olyan okos férfi lett volna,mint amilyennek jelen pillanatban feltételezni próbáljátok,lett volna olyan kreatív,hogy okosabb eszközökhöz folyamodik:D.Kapásból nem a mamit hívja le édesemezve ilyen gázul,mivel a hölgyeménytől akar megszabadulni,ráadásul ezt a ciki beszélgetést akkor nem a buszon zavarja le,mert egy intelligens férfi tudja,hogy ez gáz rá tekintve.Ráadásul egy férfi ha le akar rázni egy nőt,nem folyamodik ilyen piti dolgokhoz, egyszerűen nem találkozik a lánnyal,fel sem hívja és fel sem veszi, hacsak nem ő is cikket ír mint az aktuális filmben :).

Egyszerűen vannak ilyen degenerált emberek is,aki chat majom,és ott veszi magára a zsargonokat,van egy torzulat az énképében.Ne legyen igazam,de had gondoljak amit én szeretnék, szerintem aki chatel, java része jobb esetben egyedül érzi magát és így próbál társra lelni..,másik része már társra lelt de akkor is horgászik tovább szánalmasan,legtöbbje pedig defektes,TISZTELET A KIVÉTELNEK és ezt kiemeltem.

Még annó az iskolában egyik barátnőm így chatelte össze magát valakivel és vitt magával a randira,hogy ne legyen egyedül, a srác is hozta egy barátját.Elég is volt.Ezért vagyok ilyen véleményen.



Gyerekről mi is beszéltünk néhány randi után,még az ismerkedés idején,mégsem hagytak el :).

Egyszerűen kíváncsi voltam néhány dologban milyen elvei vannak,akarjam e tovább folytatni vele.Ugye nem mindegy erről is,hogy beszél az ember :D.Ha kis hülye barbiként,mint aki már meg is szülte neki,az más:D.Azért jó ilyenkor,én így gondoltam,mert az elején míg nem elvakult a szerelemtől, jobban meg merik mondani,mert ők a tökös fickók és bennük van az az erős ego,hogy kicsit lenézzék a nőket,mármint nem úgy,hanem..hogy is írjam érthetően, akkor még nagyjából ugyan azok a nők vagyunk számukra, egy a sok közül, akinek a külseje ragadta még meg ezért van ott,kicsit hajlamosak butácskának feltételezni..,nem tudják meghazuttolni magukat.Nem bírják magukban tartani mit nem szeretnek egy nőben.

A későbbiekben pedig,ha csak akkor próbálja az ember a tudomásukra hozni mire vágyik..,de ők nem..tudnak úgy művészkedni, hogy édesen terelgetik a nőt a saját elveik felé,ha nem akkor nem is lesz,ha a nő nem elég okos ahhoz,hogy válaszút elé állítsa.

2012. dec. 16. 23:54

Picit elszaladtatok a témától. Én nem mondom azt, hogy egy ilyen randi alkalmával nem ismerhet meg valaki a maga számára értékes embert. Nem mondom,hogy nem lehet 20-ból egy, ami jól sikerül hosszú távon is. Azt viszont mondom, hogy felnőtt emberek lévén merjük kimondani, a nemet is. Hiszen nem ismerjük, nem csaptuk be, nem áltattuk, ha nem szimpatikus, akkor az ilyen nyihogós, kínlódós, mindkét fél számára kellemetlen telefonbeszélgetést el lehet kerülni. Meg kell mondani kerek-perec, ne haragudj, nem ilyennek képzeltelek, magasabbnak, alacsonyabbnak, lazábbnak, komolyabbnak, bármi... Ha nem akarunk találkozni vele többet, az a legegyenesebb, ha ezt meg is mondjuk neki.

Egy jó kapcsolatért meg kell küzdeni, össze kell érni, tolerálni kell ezt-azt, meg kell tanulni egymást... És amikor már meg van, nagyon szép lehet minden. Én 22 éve élek ugyanazzal az emberrel, jóban-rosszban együtt vagyunk, vitatkozunk, veszekszünk, aztán másnap minden megy tovább. Mindenkinek vannak jó és rossz tulajdonságai, elfogadtuk, szeretjük egymást :)

És a három gyerekünket is.

39. Donna Juanna (válaszként erre: 38. - Miss Sárika)
2012. dec. 16. 21:15

Bármeddig! :D


Sajnos mennem kell... puszi, köszi élveztem a csevejt! :D

38. Miss Sárika (válaszként erre: 37. - Donna Juanna)
2012. dec. 16. 21:00
...lehet fokozni is!:))
2012. dec. 16. 20:58
Esetleg azt is említhetné, hogy nem csípi, ha szanaszéjjel fogja hagyni maga után a büdös zokniját. :)
36. Miss Sárika (válaszként erre: 35. - Donna Juanna)
2012. dec. 16. 20:56
Tuti siker..!:)))
35. Donna Juanna (válaszként erre: 34. - Miss Sárika)
2012. dec. 16. 20:54
Szerintem esetleg azt is mondhatja, hogy hány gyereket akar és azt is, hogy a wc ülőkét milyen állapotban szereti. :)))
2012. dec. 16. 20:52
..Egy nőnek pedig csak annyit kell mondania az első randin, hogy vegyék feleségül. Bizton állíthatom, hogy a férfi egy ilyen kijelentés hallatán meg sem áll a világ végéig!..:)))
33. Donna Juanna (válaszként erre: 32. - Miss Sárika)
2012. dec. 16. 20:51
Így biztosan sikerült. :)))
32. Miss Sárika (válaszként erre: 31. - Donna Juanna)
2012. dec. 16. 20:40

A hitelesség kedvéért, lehet!:)


Hogyan veszítsünk el egy nőt az első vakrandi után...:)))

31. Donna Juanna (válaszként erre: 30. - Miss Sárika)
2012. dec. 16. 20:35
Sajnos nem úgy láttam, kb negyed órán keresztül? :)))
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook