Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Halló, Édes! fórum

Halló, Édes! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Halló, Édes!

1 2 3 4 5 6
2012. dec. 16. 20:34
Lehetséges az is, hogy így szerette volna tapintatosan lerázni a nőt!:)
29. Donna Juanna (válaszként erre: 27. - 8b7e22b4a7)
2012. dec. 16. 20:23
Jobban értékeljük, amiért megharcolunk. :)
28. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 25. - Donna Juanna)
2012. dec. 16. 19:50
Nagyon szívesen!Őszintén így gondolom!
27. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 23. - Donna Juanna)
2012. dec. 16. 19:48
Igen :).Minden így szép és mindennek így kellett történnie:).A miénk sem pottyant az ölünke:).
26. Donna Juanna (válaszként erre: 24. - Névtelenutazó)
2012. dec. 16. 19:43
Én nem minősíteném, beszélnek helyette a tettei. :)
25. Donna Juanna (válaszként erre: 18. - 8b7e22b4a7)
2012. dec. 16. 19:43
Köszönöm! :)
2012. dec. 16. 19:43
Ritka nagy böszme lehetett a cikkbéli pasi.
23. Donna Juanna (válaszként erre: 20. - 8b7e22b4a7)
2012. dec. 16. 19:42
A mi kapcsolatunk sem volt mindig ideális, megharcoltuk, összeforrtunk, és így három év után már nagyjából annak mondhatom, de ha nem is tökéletes, és ha ő csak egy kalóz és nem egy szőke herceg, nekem akkor is ő a minden és semmiért nem adnám oda a szerelmünket. Mert valakire érdemes várni, s ma már szerintem ő is tudja, hogy én vagyok az egyetlen, akire számíthat, s ez mindent megér, azokat a hónapokat is, amikor kicsit szenvedtem miatta, mert én sem tudtam mindig, hogy hányadán állunk. De sosem kérdeztem, hogy találkozunk-e még, mert tudtam, hogy az idő az mindent megold, s neki idő kell, hogy olyan közel kerülhessek hozzá, mint ahogy most vagyok. S lám. Szerintem a mi kapcsolatunk a nehéz kezdetek miatt jobb most.
22. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 21. - Donna Juanna)
2012. dec. 16. 19:41
Lehet:).
21. Donna Juanna (válaszként erre: 19. - 8b7e22b4a7)
2012. dec. 16. 19:38
A te történeted is regénybe illő, s tanulságul kéne leírni az embereknek, hogy miért ne hazudjunk magunkról és hogy miért és hogyan mondjunk nemet, akkor is, ha "olyat" kell mondani. :)
20. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 17. - Donna Juanna)
2012. dec. 16. 19:37
Én is ennyire imádom a párom :),ha mese is akkor is gyönyörű és lehet mi sem létezünk:D!
19. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 17. - Donna Juanna)
2012. dec. 16. 19:33

:).

Nekem is volt tini koromban ilyen vak randim :D.

Mire képes egy bimbózó kislány fantáziája.Sms-eztünk és elképzeltem egy helyes édes pasit,majd amit kaptam :D:S.

Annyira jókat írt magáról.

Nem is tudom ez a pali hol van ehhez képest :D.

Gondold el, ?írta milyen az ideálom, leírtam az alapokat, köztük egy számomra fontos dolgot az üde leheletet:),hát fiatal voltam még sosem jártam senkivel, valahonnan kiderítette a telefonszámom,de én nem ismertem,és kedvesen írt.

Majd mire találkoztunk nem elég,hogy a külső padlóra vágott,borzalmas csalódás,de ehhez rettenet önimádat,úgy ment a járda közepén,hogy én szandálban nyakig a homokba mellette,magát istenítette,diszkréten akartam közölni vele a valóságot..egy parkba mentünk,és gondold el elkezdett rám lehelni,hogy ugye tiszta a lehelletem:D:D, akkor ott kaptam agyvérzést,mint akit jeges vízzel borítottak le.Köpni-nyelni nem tudtam,azt mondtam magamban ez elmebeteg.Azt válaszoltam,nem a rágótól lesz az,hanem a fogmosástól,és ne haragudj nekem haza kell mennem,mire rácsapott a combomra és azt kérdezte szűz vagyok -e,ne piruljak stb.Nem esett le neki semmi,különben is ilyet.Életemben ekkora állattal addig én sem találkoztam.Ronda is volt,hülye is.

A Balatont is át úsztam volna a menekülésért.

Azonnal haza jöttem,erre sms-ekkel zaklatott, szintén mikor találkozunk stb, mire írtam neki olyat,hogy soha többé nem írt.

Az ilyennek muszáj volt nem diszkréten megmondani,mert nem értette.

18. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 4. - Fairytalentum)
2012. dec. 16. 19:14

Nem utolsó sorban annyira utálom az ilyen kellemetlen leheletű beszólásokat,aki ennyire felszívja a kebleit azon,hogy valakinek herceg jutott fehér lovon.

Juthat neked is!

Miért irritál egy normális ép eszű embert ez ennyire?

Miért zavar az bárkit,ha valaki szerelemmel szereti a párját és csak gyönyörűen tud róla írni, mert boldog és minden emlék róla egy valóra vált álom!?

Ezért kell tudni kimondani a nemet egy rossz kapcsolatban és esélye lesz egy ilyen csodálatosra.Mindenki maga érzi milyen a tökéletes neki.Egy igazi normális kapcsolatban, így kell ,hogy érezzenek egymás iránt a párok!

Az irigység a legnagyobb büntetés,de az maga az irigy ember hibája.

A megoldás mindenkinek ott van a szájában és nem másokat kell lehurrogni,aki elég okos ahhoz,hogy szerelemmel válasszon.

17. Donna Juanna (válaszként erre: 11. - 8b7e22b4a7)
2012. dec. 16. 19:04

Igazad van!


Talán azért érintett meg engem is a férfi telefonálása, mert nekem is volt valamikor egy hasonló randim. Beleéltem magam és meg kellett írni. Talán az is végződhetett volna barátsággal, ha nem könyörög. De nem úgy végződött, és talán nem is véletlenül kerüljük egymást azóta. Szóval a helyzet nem egyedi és megismételhetetlen, hanem talán mindennapos. Nálam a dolog ott bukik el, hogy egy ilyen könyörgés után végképp elveszíti a férfi a tiszteletemet, és anélkül halott a dolog. Nem lehet szeretni, akit nem tisztelsz. Nekem legalábbis nem ment.


Most boldog vagyok. Hogy a halottas ágyamon is az leszek-e? Ha a rátarti teáskannára gondolok, akkor igen, mert tele leszek szép emlékekkel, amik mindig az enyémek lesznek. ;-)


De lehet, hogy ez az egész csak egy mese, és én sem létezem. :)

16. Donna Juanna (válaszként erre: 9. - Kristo_f)
2012. dec. 16. 18:54

Köszi!

Az van, hogy ami háromévesen cuki, az ötven felett szánalmas. Nem hinném, hogy bennem van a hiba, hogy nem bírom a "selypítő" felnőtteket. Egy férfiben amúgy is legyen méltóság, különben ott ette meg a fene. Az egoizmus sem sokkal vonzóbb, de egy egészséges egoizmus ezerszer jobb, mint egy ilyen önmagában is bizonytalan személyiség.

15. Donna Juanna (válaszként erre: 4. - Fairytalentum)
2012. dec. 16. 18:52

Hogy mit akarok közölni? sajnálom, ha neked nem jött át, itt alant páran már igen jól megfejtették.


Van egy kedves író ismerősöm, aki eképpen foglalja össze:


"Aki Kurv@'n@k áll, ne csodálkozzon, ha megb@ssz@'k!"


Ez elég csúnyán hangzik, de gondolom, hogy nem kell lefordítanom, hogy aki kiteszi a magánéletét úgy ötven ember elé, az ne csodálkozzon rajta, ha némelyek ihletet merítenek belőle, a "hogyan ne" viselkedjünk első randi után alapvető szabályaihoz.


Örülök, hogy nem hagytalak hidegen, remélem nem vetted személyesnek, elvégre nem írtam ki az ötvenes "hellókittys" stílusú pasi nevét. :)

14. Donna Juanna (válaszként erre: 5. - Szabokisandi)
2012. dec. 16. 18:39

Nálad a pont!


"Nekem elsőre csak azt mondja, hogy nem kéne senkinek sem a magánéletét mások füle hallatára élni. Másodikra azt is mondja, hogy egy ötvenes férfi legyen önmagához méltó, a korához, a stílusához a beszédében is.

Harmadikra pedig azt, hogy ennyi idősen legyen annyi büszkeség benne, hogy ha lekoppintották, akkor azt vegye tudomásul és ne alázza magát tovább."

13. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 8. - Krisz42)
2012. dec. 16. 18:29
Így van!
12. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 6. - Fairytalentum)
2012. dec. 16. 18:27
Akkor neked sem itt kellene lenned, mert te is ezt teszed a hozzászólásaiddal.
11. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 4. - Fairytalentum)
2012. dec. 16. 18:25

A cikk író csak le írta milyen egy vakrandi,nem pedig egy életre szóló kapcsolat részleteit.Leírta,hogy milyen lehet és milyen lehetett volna az övé is amilyen szerencsére nem lett.

A kapcsolatok mértéke egyébként sem az, hogy ha egy 30 éves házaspárt megkérdezek arról,hogy boldogok vagytok-e és azt mondják igen,arra majd foghegyről rá válaszolom :várd ki a végét.Nehogy már csak azoknak higgyük el,hogy boldogok és szerelmesek akiket a halottas ágyukon faggatunk.Könyörgök!Ezt érzi az ember.Ha valamikor nem is úgy végződne akkor is egy boldog emlék, mint az iskolás évek is, már akinek boldog volt.

10. andi6020 (válaszként erre: 3. - Syria)
2012. dec. 16. 16:58
Ezt most komolyan mondod? :)
2012. dec. 16. 11:28

Egy jó ötvenes, ha a tinik szókincsét használja, máris szánalmas

Nem hinném , bárkinek is bejöbbe az édi-bédi hellokittis duma ilyen korban

8. Krisz42 (válaszként erre: 6. - Fairytalentum)
2012. dec. 16. 11:22
Nekem meg azt,h úgy látszik,vmi nem jött össze,ezért belekötsz mindenbe.Mindenki más,de vannak dolgok,amiket tiszteletben tartunk,vannak viselkedésminták,amiket követünk,mert nem egyedül vunk a világban,tehát alkalmazkodnunk kell.Viszont az illető úgy képzelte,mindenki és minden őérte van és ha ő mindenki előtt rendezi a magánéletét,akkor had lehessen másnak erről negatív véleménye.
2012. dec. 16. 11:10
Ne itélj,hogy ne itéltess! :)
2012. dec. 16. 09:46
Nekem meg azt,hogy van sok felfújt hólyag aki jobban tenné ha inkább magát vizslatná...
2012. dec. 16. 09:37

Nekem elsőre csak azt mondja, hogy nem kéne senkinek sem a magánéletét mások füle hallatára élni. Másodikra azt is mondja, hogy egy ötvenes férfi legyen önmagához méltó, a korához, a stílusához a beszédében is.

Harmadikra pedig azt, hogy ennyi idősen legyen annyi büszkeség benne, hogy ha lekoppintották, akkor azt vegye tudomásul és ne alázza magát tovább.

2012. dec. 16. 09:24

Ezzel most mit akartál közölni?Hogy vannak szerencsétlen flótások is nem csak a herceg fehér lovon akit neked szerencsédre sikerült kifogni? :D

Fura mértékkel mérsz,de a dolog akkor válik el,amikor majd az út legvégéről tekintessz vissza

záróakkordként.

2012. dec. 16. 09:18

Ez egy nagyon jól sikerült cikk. Élveztem minden mondatát. :)


Sajnos, vannak ilyen szerencsétlenek. És nem is kevesen. :( Férfiban, és nőben is.

2012. dec. 16. 09:11
Szegény pasi..... :D
2012. dec. 16. 09:08
A szerelmemhez utaztam a hétvégén. Mondhatni vakrandi volt a miénk is, anno... milyen rég is volt már az első...

A buszsofőr az egyik állomáson kimondta a jelszót:

- Tíz percet várakozunk!

Nosza kaptam magam és elszáguldottam a toalettre. Visszafelé jövet a busz ajtajánál állt egy férfi és egy nő, és a férfi így beszélt a nőhöz:

- Félsz tőlem? Ne félj tőlem! Megbántottalak? Most félsz tőlem? Na, léccccciiii....

A nő válaszát nem hallhattam, mert visszaszálltam a buszra.

Ugrás a teljes írásra: Halló, Édes!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook