Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Halló, Édes! fórum

Halló, Édes! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Halló, Édes!

1 2 3 4 5 6
90. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 75. - Fairytalentum)
2012. dec. 17. 23:24

0.5%-nyi agy van jelen eme nő típusban.Valóban nem láthattunk még eme egyedi példányt:)!Hip-hpi hurrá!!

Keresd fel a Fókuszt!

89. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 74. - Fairytalentum)
2012. dec. 17. 23:21
De csak azért,mert annyira INTJ :D,hisz tudhatnád már aranycsillag ;D!
88. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 73. - Névtelenutazó)
2012. dec. 17. 23:20
:D:D,a s*ggébe szorulna az üveg,a végén szelektív hulladékgyűjtőnek is hinnék,ha elfetreng az utcán :).
87. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 72. - Donna Juanna)
2012. dec. 17. 23:18

Az INTJ= lángelme :D.

De mivel ezen kívül csak INTP=tervező,ENTP=feltaláló,ENTJ=hadvezérek,INFP=gyógyítók,ENFP=bajnokok,INFJ=tanácsadók,ENFJ=tanítók,ISFP=alkotók,ESFP=előadók,ISTP=kézművesek,ESTP=vállalkozók,ISTJ=felügyelők,ESTJ=ellenőrök,ISFJ=oltalmazók,ESFJ=gondoskodók kategóriák vannak

így létrejött egy új poszt a GYEEL=gyenge elméjűek rangja:D,amit ő is most tudhat meg először,első kézből.

86. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 70. - Fairytalentum)
2012. dec. 17. 23:09

Pf :), te INTJ?

Nagyon szeretnél az lenni,de ne hidd,hogy mi annak találunk:).Talán GYEEL.

85. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 68. - Donna Juanna)
2012. dec. 17. 22:56

Pff.. pálinka ?:D Olyan neki mint a szájvíz!

Ugyan neki 90fokos gyógyszertári alkohol reggelire szuszra decivel :).

84. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 67. - Donna Juanna)
2012. dec. 17. 22:54

De tuti nő, am. megnéztem valahol írta is hogy nő :).Ne becsüld ennyire alá a nőket :D,tudnak ők is meglepetéseket okozni:D.Lehet maszkulin típusú nő ehhez formálja a bensőjét is :).

De nagyon jó téma,örülök,hogy vannak ilyenek :D.

Ha látnok akkor azért csinálta ezt,hogy jó kedvre derítsen :).

83. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 66. - Névtelenutazó)
2012. dec. 17. 22:50
:D:D!!Megcsúszott!
82. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 65. - Fairytalentum)
2012. dec. 17. 22:49

:D

Be sz*rok milyen h*lye vagy :D.

Neked elmentek otthonról :D!

Áh inkább nem igyekszek,jobb is fényévnyire lemaradni tőled!Inkább maradnék ilyen hülye,csak soha ne legyek olyan okos mint te!

Követni tudlak,csak felfogni nem :)!Valóban elég szar esélyeim vannak így :).

Oh micsoda intellektus!Teljesen le vagyok padlózva!

81. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 64. - Krisz42)
2012. dec. 17. 22:40
:D:D
80. Krisz42 (válaszként erre: 70. - Fairytalentum)
2012. dec. 17. 22:31
Te tényleg elmebeteg vagy.Te fosod a szót nem más és az utolsó mondataid kezdenek nagyon zavarosak lenni.Ên nem csak csókolóztam,hanem 7éve együtt élek egy ffival,aki mindennap kíván,szenvedélyesen képes szeretni,de te ezt nem tudod felfogni se ésszel,se ézelmekkel.Hàrom gyerekem van,de még a legkisebb-4éves-is ételmesebb és magasabb az érzelmi szintje,mint neked.A16éves fiam pedig körberöhögne,mert elég fejlett humora van.Én már nem röhögök,még pesszimista sem vok,h túl sok ilyen sötét,felfuvalkodott hólyag lenne mèg,mint te,hanem realista vok-már elmúltam 40.De te képtelen vagy a szeretetre,boldogságra és te vagy az,aki azt képzeli,mindenki hülye,csak ő nem.Annyi marhaságot tudsz összehordani,h az már szinte fáj és sajnos minden fórumon,de te már arra se emlékszel ki vagy mi ellen vagdalkozol,mert egyre nagyobb hülyeségeket írsz össze.
79. fairytalentum (válaszként erre: 77. - Donna Juanna)
2012. dec. 17. 21:55

Reménykedsz virágszálam?

Hidd el néha én is szégyenlem,pláne ha az idióta fajtájával vagyok körülvéve,sajna de ez van.:(

2012. dec. 17. 21:47
Na, jó éjt mindenkinek, eltettem magam holnapra.
77. Donna Juanna (válaszként erre: 74. - Fairytalentum)
2012. dec. 17. 21:41
Tündérem, ezek után végképp elképelhetetlen számomra, hogy miért titulálnak nőnek? Na, nem mintha lenézném a nőket, csak... Érted. :D
76. Donna Juanna (válaszként erre: 73. - Névtelenutazó)
2012. dec. 17. 21:39

Nyugodtan offolj, engedélyezem. :)


Azt hiszem maradnék az orális pálinkázásnál inkább mégiscsak. Gondolj bele, ha nem a torkomat égetné! Atyaég! :D

75. fairytalentum (válaszként erre: 67. - Donna Juanna)
2012. dec. 17. 21:38
Hehe azt elhiszem,belőlem csak 0.5% van,talán ez az oka.
74. fairytalentum (válaszként erre: 72. - Donna Juanna)
2012. dec. 17. 21:36
Arany csillag guglizd ki.Itt nem megyek részletekbe,mert minek?
73. névtelenutazó (válaszként erre: 71. - Donna Juanna)
2012. dec. 17. 21:34
Nem akarok a végtelenségig offolni, de meg kéne próbálkozni a vénás vagy rectalis adagolással.
72. Donna Juanna (válaszként erre: 70. - Fairytalentum)
2012. dec. 17. 21:34
Homályosíts fel Drága, mi a szösz az a INTJ?
71. Donna Juanna (válaszként erre: 69. - Névtelenutazó)
2012. dec. 17. 21:32

Boriska néni 84 évig élt a reggeli 2x féldeci házi vegyes-pálinkától. :D

Korai megfázásra nálam is működik, ha azonnal bevetem. Csak az ízével kéne megbarátkozni. :D

70. fairytalentum (válaszként erre: 64. - Krisz42)
2012. dec. 17. 21:28

Ohh köszike az elismerést,szinte úgy éreztem,hájjal kenegetsz! :D :D

Elmesélem a kedvenc viccem ami tulajdonképp nekem szól,de hátha páraknak itt örömet szerzek vele. :))


Utálnak az emberek. Paris Hilton utálja Nicole Richiet. Lex Luther Supermant. Garfield a hétfőket. De ezek közül egyik sem mérhető ahhoz a leküzdhetetlen utálathoz, ahogy téged utálnak az emberek. Úgy értem, te átkozottul okos vagy és ezt tudod is. Imádsz kérkedni is ezzel. Hallottad azt a szót hogy "arrogáns" mostanság? Netán hogy "bunkó"? Vagy talán ezeket csak a hátad mögött mondogatják rád. Így van! Tudom, hogy mondhatom ezeket, hisz úgyse fogsz nekiállni bőgni. Nem épp érzelmes ember hírében állsz. Inkább töltöd az idődet az elméleti kérdéseiddel és az elvont teóriáiddal mint más emberekkel. Csókolóztál valaha? Egyáltalán randiztál már? Hallgass rám, a felfújt egód totális hátraarc a másik nem szemében és elmondom neked, nem vagy valami nagy szám a párkapcsolatokban. Sose fognak ragadni rád a csajok vagy pasik, csak mert többet foglalkozol magaddal mint másokkal. Ahh... Már amúgyis mind utálnak téged. Mit szólsz ehhez: "konok"? Hmm? Hallottad ezt mostanság? Azok a tények melyek nem illenek a teóriádba amúgy is hibásak, igaz? Úgy értem, tényleg, rengeteg időt töltesz a fejedben az ötletecskéiddel... csak, simán furcsa vagy.


Ui:Ne várd, hogy az INTJ-t érdekelje, mit gondolsz róla. Már tudja, hogy egy arrogáns köcsög, beteges humorral. Közölni vele, ami nyilvánvaló, nem vezet sehová.

69. névtelenutazó (válaszként erre: 68. - Donna Juanna)
2012. dec. 17. 21:27
Ott a pont! Be kell dobni reggelente 1-2 habszifont és nincs ilyen probléma!
68. Donna Juanna (válaszként erre: 66. - Névtelenutazó)
2012. dec. 17. 21:25
Reggelente forró tea egy kupica pálinkával, papa ettől élt 78 évet. :))
67. Donna Juanna (válaszként erre: 65. - Fairytalentum)
2012. dec. 17. 21:24
Mondd, ugye nem vagy nő? Sose láttam még így érvelő nőt. :)
66. névtelenutazó (válaszként erre: 65. - Fairytalentum)
2012. dec. 17. 21:21

Úgy látom megcsúszott az ékszíj... Pattogsz itt mint kecskeszar a deszkán.

Iszol Te eleget?

65. fairytalentum (válaszként erre: 52. - 8b7e22b4a7)
2012. dec. 17. 21:18

Háttö igen-igen,valóban kár és semmi értelme,de akkor mégis miért pattogsz még mindig mint a nikkelbolha és miért fosod a szót?Ne pazarolj száz szót olyasmire, ami tízben is kifejezhető és főleg ne ismételd önmagad.A A híg blabla rosszabb

mint a lerágott csontok. :-O

Ohh neeem,nem képzelem bogárka hanem tudom,ez is egy különbség kettőnk között,csupán szerénységből nem meséltem magamról eleget.


pl;hogy okos vagyok. Látnok vagyok,stratéga és megrögzött tervező. Nagyban gondolkodok,összetett kérdésekre keresem a választ,dönteni születtem,fogalmakat alkotok,teoretikus vagyok,és felismerem a mintázatokat.Tudsz még követni? :D Magabiztos vagyok. Nincs nálam magabiztosabb típus.Kínosan tisztában vagyok képességeimmel és tudásommal -- és ami még fontosabb -- képességeim és tudásom határaival. Emiatt arrogánsnak tűnhetek.:) Ne nézz mint hal a szatyorból és ne akarj velem csevegni. Ne feledd, a fejemben vartyogó hangokkal kell versenyre kelned a figyelemért, és eleve rossz esélyekkel indulsz. :D :DD

Valóban elképzelhető, hogy görcsöt kell kötnöd az agytekervényeidre, hogy ugyanazt a következtetést vond le, mint én.De ha megkérsz, hogy lépésről lépésre magyarázzam el, szívesen megteszem,csak nagy a valószínűsége hogy még nagyobb sokkot kapnál,a nem tudásból az igazság felismerésébe való átmenet megrázkódtatásszerűen érheti az ilyen mimózákat.

Alpári kifejezések??Melyek azok??Jó,okay beismerem szófosásban sokkal gyengébb vagyok tőled.Értelmes emberek 1-2 szóból is értenek,veled nem tudok mit kezdeni.

Utolsó sor második bekezdés,telitalálat!Valóban fényévek választanak el,de ha nagyon igyekszel talán utól érhetsz!Bár nem hiszem hogy lehetsz te is INTJ,

a szakik szerint erre születni kell. :)A legokosabb dolog viszont az uccsó mondatod,tégy le,úgy sincs semmi esélyed..

64. Krisz42 (válaszként erre: 51. - Fairytalentum)
2012. dec. 17. 21:12
Te egy nagykèpű,és nagyon ostoba ember vagy.Az intelligenciád elhagyhattad vhol-vagy inkább nem is volt,viszont annyira kisstílű vagy,h az már bántó.És agressziv...egyébként minden oké veled:)
63. Donna Juanna (válaszként erre: 51. - Fairytalentum)
2012. dec. 17. 20:55
Egy Tündér vagy! :)))
62. Donna Juanna (válaszként erre: 59. - 8b7e22b4a7)
2012. dec. 17. 20:50
Gondolod, hogy asszony? A női megérzésem mást súg, de persze nem vagyok tévedhetetlen. :)
61. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 60. - Névtelenutazó)
2012. dec. 17. 19:57

:D

Ilyen jókat nevetni mint ma!

Nagyon tetszik!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook