Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajvasaló vs. csavaró? fórum

Hajvasaló vs. csavaró? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 9. 14:13
A hajcsavarókkal nekem csak az a bajom, hogy nem tudok aludni velük...az ilyen puha hajcsavarótól meg nem szép hullámos lesz az ember haja...szóval én is a vitaminpótlásra, hajbalzsamra, hajpakolásokra szavazok a hajvasaló mellett. Mert sokkal egyszerűbb és gyorsabb.
2011. márc. 9. 14:01
Hajcsavaró! Megmosod a hajad, törölközővel kicsit megszárítod, bekened zselével és becsavarod. Ha este csinálod, akkor reggelre így nagyon szépen megszárad és nem kell hozzá még külön hajszárító. Reggel csak vizes fésűvel átfésülni, formára igazítani. Finom hajlakkal esetleg még fixálni. Ennyi. Semmi hő...
2011. márc. 9. 13:58
Egyértelműen bongyorításra szavazok:) Sztem az nagyon helyes tud lenni. Amúgy meg, ha félsz, hogy töredezni fog a hajvasalástól vagy a hajcsavarótól a hajad, akkor ajánlom a Revalidot, én azt szedem, és teljesen egészséges a hajam, pedig festem is meg vasalom is :P
7. szöszi71 (válaszként erre: 6. - Alkeszosz)
2011. márc. 1. 15:27

Szívesen!:)


Rendben, kíváncsian várom a képet:)

6. Alkeszosz (válaszként erre: 5. - Szöszi71)
2011. márc. 1. 15:08

köszi!


Kipróbálom, és ha visszajöttem mint Bond, akkor feltöltök egy képet. :):)

5. szöszi71 (válaszként erre: 4. - Alkeszosz)
2011. márc. 1. 15:04
Én a Te esetedben inkább a bondosításra voksolnék:) Az kíméli a hajat:)
2011. márc. 1. 15:03

Kéthetente leszoktam nyírni a hajamat , különben úgy néznék ki mint a napocska, vagy mint Lolka Bolkája.


Ha nem nyírnám le, akkor mit ajánlanátok?

Bongyorítsam, vagy vasaljam? :)

3. szöszi71 (válaszként erre: 2. - 536ab70ad9)
2011. márc. 1. 15:00

Nekem is csavaróra szokta a fodrászom tenni a hajamat mikor megyek hozzá és alkalomra kell frizura. Szerinte is ez a jobb megoldás.

Én fél évente szoktam egy laza dauert csináltatni, ami kímáli a hajat és nem teszi tönkre (gyümölcssavas dauer). :)

2011. márc. 1. 14:56
Ez engem is érdekelne! Nagyon rossz minőségű a hajam... És szöszi71, szerinted a hajcsavarótól nem törnek meg a hajszálak?
2011. márc. 1. 12:03

Szia!


Véleményem szerint a hajvasaló roncsolja a hajat, így jobb a hajcsavaró:) Igaz babrásabb művelet, de ha nem akarod tönkretenni a hajad akkor inkább ezt a módját válaszd.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook