Hajtrükkök (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2007. okt. 14. 12:33
Tud valaki valamit a jégvaxról? Hol lehet beszerezni meg hasonlók....én semmit sem találtam a neten róla:(
2007. okt. 5. 12:42

Sziasztok!

Nekem iszonyatosan hullik a hajam.

Kb másfél hete vettem Biovanne kapszulát, és ..bár a hullás nem múlt el(ez belső probléma nálam)de annyi baba hajam nőtt ezalatt a másfél 7 alatt,hogy ha picit megfúj a szél,olyan a fejem mint 1 szénaboglya!

Úgyhogy mindenkinek ajánlom!

5. Baba84 (válaszként erre: 2. - Hihihaha)
2007. aug. 17. 15:59
Nekem a Forcapiltöl teljesen elmult a hajtöredezésem,az összes hajszálam vége egészséges lett,nem kellett ollo, mostmár szép dus és egésszéges a hajam!csak ajánalni tudom!körmökre is remek!sztem Revalid is hasonlo jo,hatoanyagok szinte ugyanazok(bár én azt nem probáltam)
4. zolko96 (válaszként erre: 2. - Hihihaha)
2007. márc. 26. 19:14
A töredezést le kell vágni akár minden hónapban,használj melegpakolást a hajadra,nekem a sóginőm fodrász ő ajánlotta.
3. figarina (válaszként erre: 2. - Hihihaha)
2007. márc. 20. 16:32
Nem,a törött részt az olló fogja elmulasztani!!!:)
2007. márc. 20. 15:13

Én most kezdtem el a revalid kúrát, és abban írnak hajregenálódást is és hajhullás ellen, egyben köröm javulást is!

Ez a revalid jó a töredezett hajra is akkor, 2-3 hónap múlva elmúlasztja a töredezést?

2006. okt. 1. 02:51
Alig akad olyan ember, akinek a haja mindenféle segítség nélkül is éppen olyan, amilyet szeretne. Az emberek 90 százaléka panaszkodik korpás, zsíros vagy egyéb módon károsodott hajára, amelyben rendszerint nincs semmi tartás. Ám minden problémára van megoldás.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook