Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hajszínváltás után, mi lett a ruhatáraddal? fórum

Hajszínváltás után, mi lett a ruhatáraddal? (tudásbázis kérdés)

27. michelle.r (válaszként erre: 22. - Hajnalfény73)
2012. okt. 18. 15:06
Ahogy elnézem néhány ember öltözködési stílusát az utcán, nem bánnám, ha több ember fejében merülnének fel az ilyen "nevetséges" gondolatok, hogy mihez mi illik :/.
26. Sylvia81 (válaszként erre: 22. - Hajnalfény73)
2012. okt. 18. 15:00

"Aki kibeszél a hátam mögött, az pont jó helyen van ahhoz, hogy kiny@lja a s_ggem." ;)


Remélem, érted, hogy nem neked szánom! :)

25. michelle.r (válaszként erre: 4. - Jéghegy)
2012. okt. 18. 14:57

A rózsaszín és szürke cuccokat tessék szépen nekem ajándékozni, a többi mehet a Vörös Keresztnek ;)


Szerintem szánj rá egy kis időt, próbálgasd, hogy érzed magad bennük és az alapján szelektálj. Meg fogsz lepődni, nem nagy a változás, ha a bőröd és a szemed színe maradt a régi.


A barna egyébként is remekül passzol a rózsaszín legtöbb árnyalatával, vegyél több kiegészítőt.

24. bd55e3f068 (válaszként erre: 4. - Jéghegy)
2012. okt. 18. 14:48

Valamelyik árnyalat a rózsaszínből meg a sárgából lehet, hogy nem passzol, de a szürkével meg a feketéve mi a baj? :o

Ha nem végleges még a hajszíned, akkor meg kár még ezen gondolkodni.

23. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Jéghegy)
2012. okt. 18. 14:45
A ruhatáram nem nagyon cseréltem, max. egy-két fölső lett leselejtezve idővel, meg pár dolgot máshogy párosítottam. A megtöbbet a smink színeken változtattam.
22. hajnalfény73 (válaszként erre: 5. - Jéghegy)
2012. okt. 18. 14:24

Én a helyedben kidobnék mindent, elég ciki lenne ha a ruháid nem mennek az új hajszínedhez.

Biztos az utcán megnéznének és a hátad mögött egész nap rólad csámcsognának!

21. Sylvia81 (válaszként erre: 16. - Dd874e511d)
2012. okt. 18. 13:46

Hűűű, meséld el, mit csinálnak a hajjal, hogy eltűnjön belőle a festett szín. :)

Ha tetszik az eljárás, lehet, hogy mégsem lenövesztem, hanem rászánom a pénzt és megcsináltatom...

20. Sylvia81 (válaszként erre: 4. - Jéghegy)
2012. okt. 18. 13:42

Figyi, ha a piroshoz fel lehet venni a kéket és a zöldet (ami régen már papagálynak számított), akkor szerintem nyugodtan hordd tovább a ruháidat! Lehet, hogy kicsit másképp kell kombinálni őket, vagy épp enyhíteni a hatást egy kiegészítővel, de maradhat az összes. :)

Annyira azért talán figyelj, hogy csak egy feltűnő színű ruhadarab legyen rajtad egyszerre, a többi legyen semleges színű.


Kiröhögni senki nem fog, max. új stílusirányzatot teremtesz. ;)

19. agis
2012. okt. 18. 13:37
Szokebol lettem barna (a szoke az eredeti-vilagos mogyorobarnara lett festve) eddig is olyan szineket hordtam ami ehhez a szinhez is jol all.
18. agis
2012. okt. 18. 13:36
Minden ugyanugy maradt...:)
17. 74740b7c7c (válaszként erre: 16. - Dd874e511d)
2012. okt. 18. 13:33

Akkor mit csinál?


Nekem fekete volt, voltam 'radíroztatni', nem 1x, nem kétszer, a hajam vastag, és ellenálló, alig látszott valami.

Ilyenkor mi van?:))) Csak a szőkítő por marad, nem?:)

16. dd874e511d (válaszként erre: 12. - 74740b7c7c)
2012. okt. 18. 13:31

Egy magára is valamit adó fodrász 2012ben nem s"szivat hajat".


:))))

2012. okt. 18. 13:29
Hát egy új hajszín miatt kevesen tudják a ruhatárat lecserélni. Esetleg egy sállal segíthetsz a dolgon ami megy a hajadhoz és a ruhádhoz is.
14. Pen80 (válaszként erre: 5. - Jéghegy)
2012. okt. 18. 13:28
A lila ruhák iktatásra kerültek a családsegítőbe. Már amúgy sem éreztem bennük jól magam. Barna haj - nekem eredetileg az volt és a homokszín pl nagyon hülyén állt, mert a bőrömhöz nem passzolt. Egyébként maga a barna hajszín önmagában szerintem nem üt semmilyen színt.
2012. okt. 18. 13:21

Engem aztán nem érdekel milyen színű a hajam, én mindent felveszek, ami tetszik :)))

amúgy voltam már vörös, piros, barna, fekete. Jelenleg szőke és ez is maradok.

2012. okt. 18. 13:19

Na, a rosszindulat ismét dübörög!

Valaki feltesz egy kérdést, mások meg egyből betámadják.


Te kis okos flower.-hajleszívás után festenek, de elsőre nem lesz tökéletes a szín, mert újra vissza kell építeni a hajszálakba.

Ennek ellenére nem értem, hogy jössz a ahhoz, hogy valakinek a haját lerondázod, úgy, hogy nem is láttad?!?!?!

Szép!

11. Jéghegy (válaszként erre: 7. - Dd874e511d)
2012. okt. 18. 13:16
Most ezt honnan vetted, hogy ronda színű a hajam?
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Jéghegy)
2012. okt. 18. 13:13

Nézd ha megengedheted magadnak dobd ki, bár én elajándékoznám, annak aki nem teheti meg még azt sem, hogy vegyen egy normális göncöt magának, nemhogy azon agyaljon mi megy a hajához.

Igazad van tényleg nem mindegy milyen hajhoz milyen színű ruhát veszel sok esetben, de sokan mondhatják, de jó, hogy ennyi a problémád.

Tégy ahogy érzed! Nem tudom mit tennék, nekem csupán természetes színű colt még a hajam.

2012. okt. 18. 13:13
Nem a barna hajhoz megy jól a zöld szín szerintem, hanem vkinek az egyéniségéhez...ha már mindenképpen hajszínhez kell akkor inkább a v9r9s és annak az árnyalataihoz...
8. c6973617d3 (válaszként erre: 4. - Jéghegy)
2012. okt. 18. 13:12
Így igaz, a zöld a barna a bordó a rézvörös ezekből válogass, de jó a homokszín, lila néhány árnyalata.
2012. okt. 18. 13:11

A fekete miért nem jó???


Szivatortt ronada szinű hajhoz nem megy a sárga és a rózsaszin de a fekete????? Ilyet még nem hallottam.

Amugy meg ha feketéből lettél barna az gyakorlatilag semmilyen változást nem kellene eredményezzen a ruhatáradon.



Amugy meg ha a kinaiból öltözködsz nem tök mindegy???


Ezt csak arra alapozom, hogy olyan lett a hajad amilyen, szóval nem nagy pénzt forditottál a fodrászra sem :)

2012. okt. 18. 13:09
Semmi.Van pár darab amit nem szivesen veszek fel, ezek helyett beszereztem pár újat de alapvetően nem nagyon kellett cserélgetni pedig feketéből lettem szőke 10.10es szőke
2012. okt. 18. 13:08
Ne cikizzetek már, bár tudtam, hogy ez lesz, de nem arra gondoltam, hogy akkor most dobjunk ki mindent, de azért csak nem én vagyok az első ezen a bolygón, aki a hajszínéhez már vásárolt ruhát!
2012. okt. 18. 13:07

Eddig fekete voltam, most barna. (igaz, hogy ez még nem az igazi, mert le lett szívva a hajam, és be lett festve, de tetszik ez a szín)

Szóval, világosbarna a hajam, olyan rezes beütéssel.

Eddig a fekete hajamhoz jól ment a rózsaszín, szürke, sárga, fekete, de most ehhez a színhez nem igazán.

Vagy ez csak nekem furcsa?

igaz, hogy a barna hajhoz, a föld színek mennek jól?

2012. okt. 18. 13:07
kidobtam mindent és újra vásároltam a ruhatáramat, lehetetlen élni haj-ruha szín összeférhetetlenséggel................természetesen SEMMIT nem csináltam a ruhatárammal :)
2012. okt. 18. 13:06

Megmaradt.

Nem a hajamhoz öltözködöm , hanem a személyiségemhez és az alkatomhoz.:D

2012. okt. 18. 13:05
Hajszínváltás után, mi lett a ruhatáraddal?:))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook