Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen hajnövesztő tippeitek vannak? fórum

Milyen hajnövesztő tippeitek vannak? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 6. 17:03

Szia!


Férjemnek a Varga hajcsepp és a revalid tabletta ( 3 * 2 dd naponta) nagyon bevált, szerintem érdemes kipróbálni

11. Luna91
2013. jan. 4. 15:07
biztos sok az ideje :) és igen sajnos nekem vannak ennél nagyobb gondjaim de kinek nincsen ? :) :/ de hát ilyenek a mai emberek :)
2013. jan. 4. 15:00
Nincs mit :) Nem is értem minek ír ide olyan, akit ez a téma nem érdekel ;)
2013. jan. 4. 13:50
Köszönöm az értelmes válaszokat :) hát várok és várok hátha meglesz a kellő eredménye :)
2013. jan. 4. 13:06

hello!

Szerintem valami hajszesz, illetve multivitamin szedése segíthet. Olyan nincs, hogy nem nő a haj, maximum törik a vége és nem lesz hosszabb. Szóval hajmosás előtt, éjszakára én olajos pakolást szoktam rátenni. Kókuszolaj+mandulaolaj, plusz olívaolajat megmelegítek, rákenem az alsó 1/3adára a hajamnak, így alszok és reggel alaposan megmosom, plusz balzsamozom.

7. 9f98008a3b (válaszként erre: 6. - Bertaerzs)
2013. jan. 4. 13:05

:DDD


Na de kivel!???? :)

2013. jan. 4. 13:05
örülj neki, hogy e miatt vagy kétségbe esve! Esetleg emeltesd fel a cicidet, és mindjárt hosszabb lesz a hajad...
2013. jan. 4. 13:05
Ja és a bánfi hajszesz, sampon, ami még nagyon jó! :)
2013. jan. 4. 13:03
Ez a kérdés engem is állandóan foglalkoztat, én a ricinust csinálom, nekem nőtt tőle, meg fodrászkellékesbe kapható 1L-es tejes hajpakolást használok, 1000ft és fél évig elég, minden hajmosásnál használom, jó sokat teszek a hajamra és attól és nagyon szép lesz, ápolja a hajvégeket, meg szedtek időnként revalidot, most éppen superwell beautis tablettát, és veszem észre hogy nől, szépen lassan... :) a ricinushoz pedig valóban kitartás kell! :)
2013. jan. 4. 13:00
Gyúródeszka + sodrófa.
2013. jan. 4. 12:52
türelem...
2013. jan. 4. 12:52
SZiasztok csajok . Szeretném tőletek kérdezni ,hogy kinek melyik hajnövesztő módszer jöt be a legjobban hallottam a ricinusról..nekem 3 hónapig volt kitartásom rá de nem nőt tőle ..:( túl hamar hagytam abba ? hallottam az E vitamin szedéséről is ..az jó rá ? :) :O segítsetek csajok :) Most cicim főlé ér a hajam májusig elszeretném érni hogy cicim aljáig érjen..lehetséges ez ? vagy majd cska később ? Az igaz ,hogy van akinek megáll a haj növekedése egy idő után és nem nő tovább ? Bocsi a sok kérdésért :) de kétségbe vagyok esve :( SEGÍTSETEK :) előre is köszönöm csajok ♥

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook