Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajnövesztés gyorsan házilag fórum

Hajnövesztés gyorsan házilag (beszélgetős fórum)


16. gotoau
2013. ápr. 8. 19:14

Ez alkatfüggő. Nem dicsekedésből, de nekem rengeteg hajam van ráadásul vastag szálú, és festem is kb 10 éve, 5 éve szőkére. Kb 4 havonta kell vágatnom mert megnő a derekam aljáig :O

Anyukám és apukám haja ezzel szemben kevés és vékony szálú. A nagyimnak volt ilyen haja, mint nekem. A fodrászom nem győzi dicsérni :)

Egyébként én imádom az olajbogyót és sokat is eszem belőle, és azt hiszem az is jó rá ;)

15. fanni29 (válaszként erre: 14. - 526d586c57)
2013. ápr. 8. 18:55
szia neked mennyit nőtt a hajad a ricicnustól?
2012. jan. 29. 21:37
Ricinusolaj !
13. Zoemma
2012. jan. 24. 19:31
Most aztán tudok miből válogatni! :) Köszönöm szépen a segítséget, aranyosak vagytok! :)
2012. jan. 24. 19:10

Ricinus-, kókusz-, jojobaolaj hajpakolás.

SLS mentes sampon, bio vagy inkább otthon készített almaecetes öblítés, vagy citrom kifacsart leve az utolsó öblítővízbe.

Henna, vagy ha nem akarod színezni a hajad, a színtelen henna. Erősíti, dúsítja, növeszti a hajat, megszünteti a hajhullást.

Csalán és/vagy dió kivonat (tea)

Sok minden van, a kőolaj-származékos termékeket kerüld és a szintetikus vitaminokat is.

2012. jan. 24. 17:58
Hélia D hajszesz, eléggé jónak tűnik
2012. jan. 24. 11:06
Hairclinic szerintem nagyon jó vitamin.
2012. jan. 24. 11:06
Köszike! Ma meg is nézem hogy milyen a felhozatal! :) Akinek van más házilag bevált ötlete azt is szívesen várom. :)
8. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 7. - Zoemma)
2012. jan. 24. 11:04
Nem.Egy drogáriába találsz több félét is.Én is szedem :)
2012. jan. 24. 10:58
Sok mindent kipróbáltam, Revalid, Biovanne (tönkrement a gyomrom tőle, nem bírtam enni mert egész nap marta)Egyedül a Béres szépségvitamin nem tette tönkre. Sok teljes kiőrlésű dolgot eszem, de gondolom ehhez is idő kell míg elkezd hatni ahogy azt kell. Elég türelmetlen vagyok ebből a szempontból. :) Nekem sokan a hajszeszt ajánlották, kipróbáltam de semmit nem ért. lehet megpróbálom a sörélesztőt. Ebből több fajta van? Gyógyszertárba tudom csak beszerezni?
2012. jan. 24. 10:55
sziasztok........nemkem festett szőke közepes hosszuságú hajam van szeretném minnél gyorsabban megnöveszteni,de inden gyógyszer meg ilyenek nélkül...tudnátok nekem segíteni????
2012. jan. 24. 10:52

argán olaj, jojoba olaj, és honeywald tanácsa:belülről táplálni...


vannak nagyon jó dolgok, mint a sörélesztő tabletta,de ha árpát, barnarizst, kölest, stb eszel, az is sokat segít:)))

2012. jan. 24. 10:51
én szedtem vitamint, az nagyon jót tett neki, béta karotin, e vitamin és szelén volt benne, ezenkívül egy fodrászom a sörélesztőt javasolta, az is működött, mikor próbáltam
2012. jan. 24. 10:51
Megfelelően táplálkozom, épp fogyózom így csak egészséges ételeket eszem. Semmi hatása nincs a hajamra nézve.:(
2. honeywald (válaszként erre: 1. - Zoemma)
2012. jan. 24. 10:49
hajhagymákat kell ápolni....táplálni..azt pedig csak megfelelő táplálkozással lehet!!!
2012. jan. 24. 10:48

Sziasztok!


Nagyon régóta próbálom növeszteni a hajam, de nem igazán szeretne nőni. Göndör illetve hullámos hajam van, természetes barna. Megpróbálom minél kevesebbszer vasalni, de nem igazán akar nőni sajnos. Hajvégápoló olajat is minden hajmosáskor használok és hajpakolást is. Nagyon szép selymes lesz ezektől de valahogy még így sem nő. Tudtatok valamit ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook