Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hajnali gondolatok fórum

Hajnali gondolatok (beszélgetős fórum)


24. gilingalang (válaszként erre: 1. - Hajnali madar)
2018. szept. 25. 20:07

Sok sikert!


Jó lenne,ha a változtatás olyan egyszerű lenne!

A rutin nem annyira rossz!Megadja a napjaink vázát!

A közte lévő tettekkel lehet egy kicst színezni rajta!

Gyerekem azt javasolta, hogy legyen valami hobbim!

Még dolgozom rajta😁

23. gilingalang (válaszként erre: 5. - C55209c4be)
2018. szept. 25. 19:59

Szorítok!

Azt mondják csak akarni kell!

Közhely!!!

Szerintem minden változáshoz valami löket kell! Jó vagy rossz dolog, de csak úgy nem tud változni az ember!

22. Hajnali madar (válaszként erre: 20. - Fincsi5)
2018. szept. 25. 19:02

Au!

Egy kicsit mellétrafáltál!

No de ez legyen a legnagyobb tévedésed!

:D

21. 124637ff9b (válaszként erre: 12. - Hajnali madar)
2018. szept. 25. 18:59

Ha nem csak halogatsz vagy nem csak egy álomvilágban élsz, hogy mi hogy lenne jó, akkor még lehet nagyon jó! De csak akkor, ha teszel érte, megteszed azokat a lépéseket. Azt nem ígéri senki, hogy könnyű lesz. De a siker lehetősége benne van.

Sok sikert! :)

20. fincsi5 (válaszként erre: 19. - Fincsi5)
2018. szept. 25. 18:52
Most nézlek, ...azt hittem egy huszonéves lány. DD
19. fincsi5 (válaszként erre: 11. - Hajnali madar)
2018. szept. 25. 18:46

Úgy legyen:))

bocsi, én konkrétan a reggeli rutinra gondoltam. D

18. Hajnali madar (válaszként erre: 13. - Amaunet)
2018. szept. 25. 18:42

Köszi a jó kivánságaid!

Így fogok tenni!

Több pihenés, még érdekesebb - és élvezetesebb - munka, amit persze magamnak fogok generálni.

17. Hajnali madar (válaszként erre: 2. - Ildi)
2018. szept. 25. 18:39

Igen, azt hiszem a szabadnapjaim számát a mostani 0-ról egy kissé feljebb kellene tornáznom!

:D

16. Hajnali madar (válaszként erre: 4. - 12d083b51b)
2018. szept. 25. 18:37

Akkor biztos valamit nagyon elrontottam az eddigi életemben, mert - úgy érzem - én mindig is többet adtam, mint amit kaptam.

Persze ezt nem lehet patikamérlegen méricskélni és azt hiszem az a mondás, hogy...

Minden szentnek maga felé hajlik a keze!

... esetleg rám is vonatkozik.

Bár egy szóval sem állítom, hogy szent lennék.

15. Hajnali madar (válaszként erre: 5. - C55209c4be)
2018. szept. 25. 18:31

Előbb-utóbb el fogod tudni határozni magad.

Csak nehogy kiégj addigra és a minden mindegy elv kerekedjen felül.

14. Hajnali madar (válaszként erre: 6. - Imisz)
2018. szept. 25. 18:29
Drukkolok, hogy jól süljön el a változtatásotok!
13. Amaunet (válaszként erre: 11. - Hajnali madar)
2018. szept. 25. 18:29

Nem szeretem az utolsó mondataidat.:(


Ha elképzeled magad néhány év múlva, akkor hogyan látod?

Mi az, ami ebben akadályt jelenthet?

Mit tudsz tenni, hogy az akadályokat legyőzd?


Éld azt az életet, amit szeretnél, elterveztél magadnak!

Sok sikert!

12. Hajnali madar (válaszként erre: 7. - 124637ff9b)
2018. szept. 25. 18:28

Így van, egyetértek veled!

Ha fontos - vagy ha muszáj, mert nem akarsz belefásulni az egész életedbe - akkor dönts és cselekedj!

11. Hajnali madar (válaszként erre: 8. - Fincsi5)
2018. szept. 25. 18:21

Mert úgy érzem, egy mókuskerékben futkározok körbe, körbe.

Vannak terveim amit szeretnék még elérni, illetve megvalósítani, de a mostani körülményeim miatt ezek nem megoldhatók.

Így marad a váltás.

A társas magányból a valós magányba.

Szerintem jobb lesz.

10. fincsi5 (válaszként erre: 9. - Globus)
2018. szept. 25. 18:15

Mert érdekes a munkád, nincs két egyforma nap.

Ez a jó az emberekkel kapcsolatos munkákban.:))

2018. szept. 25. 18:06
Fene tudja... még nem volt időm beleunni, valahogy minden nap más. Klasszikusan szólva, "az ember sohase tudhassa", hogy mi vár ma rá. Ettől olyan érdekes.
2018. szept. 25. 15:25

Miért akarsz változtatni? Már olyan a net, mintha a reggeli újságot olvasnád el. De te tudod.:))

Én ha felkelek, első a kávé, 2 cigivel. Utána (kézmosás) kiviszem az ágyneműket a teraszra.

Aztán még 2 kávé, vagy tea, ez másfél óra, közben Hoxa, és tévéműsor átnézése.

Aztán behordom az ágyneműket, elrakom, és iráyn a fürdőszoba, utána reggeli, kb. 10-kor.


Minden őszi-téli reggelen tudom, hogy 10-ig nem mozog rendesen a derekam, lábam, karom,( addig nem is érdemes hozzám szólni) de azt is tudom, hogy utána igen.:))

2018. szept. 25. 14:42

A hajnali okos, tetterős, más célok felé vivő gondolatok sokszor elsikkadnak a napi rutin közben, mikor az ember beáll újra és újra ugyan abba a mókuskerékbe, teszi a dolgát, estére elfárad, majd reggel újra eldönti, hogy márpedig változtatni kell. Aztán a nap újra halad tovább ..

Semmi értelme a halogatásnak, bele kell vágni (ha fontos)


[link]

2018. szept. 25. 09:02
Reggeli rutin szinte ugyanez. Annyi, hogy most a kv közbeni gép helyett telefon. Mert a változtatás közepén vagyok, vagyunk. Eladtuk a házat, másikat vettünk azt újítjuk, hogy egyáltalán lakható legyen. 28 évet hagytunk a hátunk mögött: új hely, új emberek, minden új. Nagy a kíváncsiság bennem a kevéske félelem mellett, hogy jól döntöttünk-e? Majd kiderül. Szóval a változás megvan/meglesz.
2018. szept. 25. 08:42
Változtatni kellene, igen. Az forog az agyamban éjjel, reggel, napközben, este. Még nem szedtem össze magamat annyira. De meglesz. Megcsinálom.
2018. szept. 25. 07:32

- Hajnal: 1/2 6; 6 óra. Ágyból ki, fürdőszoba be. Kávét fel, ágyat szét, erkély ajtó ki.

- Gondolatok: kávét kavar, halványan dereng, hogy mit is terveztem mára. Gondolat sehol, ne rágódj rajta, majd kialakul.

Ágyat össze, gépet be, nézzünk szét a világban (Startlap) meg a Hoxán: agy ébredezik.

- Magány? Nincs. Van család, vannak barátok, vannak jó emberek és vannak kevésbé jók. Nincs vita, nincs hangos szó, nincs veszekedés.

- Szeretet hiány? Nincs.

A szeretet olyan kincs, melyből minél többet adsz, annál többet kapsz!

2. Ildi (válaszként erre: 1. - Hajnali madar)
2018. szept. 25. 06:47
Morning. Mindenkinek van reggeli rutinja. Nekem melónapon: techno start, kivánszorgok kvt késziteni, majd kv+cigi, merengés nincs, káromkodás van. Aztán adok a macskáknak kaját, majd kezdek merengeni tengernyi göncömön h melyiket vegyem fel, majd megint kv, utána ránézek facera jött -e üzi, közben gépen Hoxa, eszembe jut h készülödni is kellene, tus ,öltözés, hatalmas sóhajokkal ábrándozni a hétvégéröl..ez igy eltelik 9 -ig aztán irány meló. Nah ott aztán monotonság megszünik,,,majd itthon hazaérve házimeló, szunya, film, whatsapp, hoxa..mikor mihhez van kedvem. Változtatni? Frankó lenne több szabadnap,mert amolyan szabad lélek vagyok, és mindent utálok ami kötelezö.Nekem elég volna annyi , h ne kelljen kiharcolni a szabadnapot, mert nincs ki helyettesitsen.
2. Ildi (válaszként erre: 1. - Hajnali madar)
2018. szept. 25. 06:47
Morning. Mindenkinek van reggeli rutinja. Nekem melónapon: techno start, kivánszorgok kvt késziteni, majd kv+cigi, merengés nincs, káromkodás van. Aztán adok a macskáknak kaját, majd kezdek merengeni tengernyi göncömön h melyiket vegyem fel, majd megint kv, utána ránézek facera jött -e üzi, közben gépen Hoxa, eszembe jut h készülödni is kellene, tus ,öltözés, hatalmas sóhajokkal ábrándozni a hétvégéröl..ez igy eltelik 9 -ig aztán irány meló. Nah ott aztán monotonság megszünik,,,majd itthon hazaérve házimeló, szunya, film, whatsapp, hoxa..mikor mihhez van kedvem. Változtatni? Frankó lenne több szabadnap,mert amolyan szabad lélek vagyok, és mindent utálok ami kötelezö.Nekem elég volna annyi , h ne kelljen kiharcolni a szabadnapot, mert nincs ki helyettesitsen.
2018. szept. 25. 06:30

Minden hajnalom napi rutinnal telik:

4~5 között kipattan a szemem - meg én is az ágyból - és bekapcs a számítógép és amíg feláll a rendszer, főzök/melegítek egy kávét.

Körbenézek az FB-n, - most már - bekukkulok ide a Hoxára és közben elmerengek a világ és a saját dolgaimon.

És igazából csak azt látom/érzem, muszáj változtatnom!

Szinte mindenben, amit eddigi életemben tettem/teszek.

Azt hiszem ez a bejegyzés lesz a változtatás előszele.

Olvasó, ha Te is érzed a szorító kényszert, hogy változtass életeden - akkor oszd meg velem/többi olvasóval is gondolataid.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook