Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajmosás, hajápolás fórum

Hajmosás, hajápolás (beszélgetős fórum)


15. VendrinerPiroska (válaszként erre: 5. - Charlize)
2021. febr. 4. 21:08
Szerintem itt az igazság. A fodrászom is az üzletben dolgozó többi fodrásszal csináltatja meg a haját hetente - saját bevallása szerint nem esik neki kézre a magáé.
14. liliom10 (válaszként erre: 6. - Juci0424)
2021. febr. 4. 20:21

Ezek a Redken termékek nagyon drágák. A haj minősége, mennyisége függ a genetikától is, a táplálkozástól is, a kortól is, az évszakoktól, stb.

A napi hajmosás gyakori. Én átlag heti 1X mosok hajat, ami elég hosszú, váll alá ér, elég dús, egészséges, soha nem tört a vége.

2021. febr. 4. 18:40

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

Puszi🤍

12. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 4. 18:06
Tartós egyenesítés
2021. febr. 4. 17:54
Ja, es nem festem a hajam se. Bar mar nem ártana mert egyre tobb benne az ősz hajszál. 😞
2021. febr. 4. 17:53
Az enyém festés után olyan, imádom. Az a baj, hogy rövid ideig
9. a97b9a4e4e (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 4. 17:52
Szerintem az egeszseges haj az fenylik magatol is. En hetente mosok hajat, semmi extrat nem hasznalok, csak sampon meg balzsam, oszt olyan fénye van hogy ihajj. Ha vki belenéz meglátja magát benne :D
8. a97b9a4e4e (válaszként erre: 6. - Juci0424)
2021. febr. 4. 17:45
Naponta miért kell hajat mosni? Az olyan mintha a bugyimat 5 percenként mosnám :)
7. simple (válaszként erre: 6. - Juci0424)
2021. febr. 4. 16:01
A fodrászod mit szól a napi hajmosáshoz? Nekem egy hajmosás szárítással együtt másfél óra. Bele is őrülnék a napi szintű hajmosásba.
2021. febr. 4. 15:51
Redken termékeket használok. Imádom. Naponta mosok hajat, múltkor a fodrászom megjegyezte, hogy rengeteg új hajam van. Szerintem az ápolóktól. Próbáljátok ki!
5. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 4. 14:50

A fodrász formázza, beszárítja a hajadat. Azt kevesen tudják otthon úgy megcsinálni saját maguknak. A fodrászok is járnak ám fodrászhoz! 😋

Nem a trutyikon múlik a végeredmény, amit rákensz, hanem a technikán.

2021. febr. 4. 14:44
A neten lehet rendelni sok mindent. Alfaparf termékeket és társait használnak szerintem általában a fodrászok. Legalábbis az "egyszerűbbek". Hiper-szuper szalonban még sose voltam.
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 4. 12:24

Most voltam fodrászkellékesben, csalódtam mert amit ajánlgattak azt bármely drogériában megvehetem.


Még annyit ,ahogy a fodrász a spéci kefével kiformázza a hajadat az verhetetlen!Ettől lesz igazán szép :) Persze a nyilván a cucc is amit rátesz!

2. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 4. 12:12
Kérdezd meg a fodrászod! Általában szívesen elmondják milyen termékeket használnak, fodrászkellékesben pedig megtudod venni.
2021. febr. 4. 11:49
Ugye mindannyiunknak megvan az érzés ,amikor a fodrász szalonból egyenes, ragyogó ,csodaszép hajjal lépünk ki. Kutatok egy ideje a megfelelő termékekért ,de nem találok rájuk. Sampon ,spray...semmit nem találok. Nektek van infótok mivel tudnék olyan hatást elérni? Van ami nektek bevált ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook