Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hajhullás téma.....Néhány hete elkezdett hullani a hajam. fórum

Hajhullás téma.....Néhány hete elkezdett hullani a hajam. (tudásbázis kérdés)

2010. jan. 6. 15:01

Sziasztok!

Mindenképp el kell menni orvoshoz! vérkép, fogdoki...stb...

Nekem minden rendben volt, a fogaim egy vagyonba kerültek.

Remélem most találtam egy olyan tonikot és sampont, ami hatásos. Októberben kezdtem el és már eredményeket érek el vele. Csak gyógynövény összetevőkből áll.

2009. dec. 30. 09:11
köszike nem kell válaszolni:)
2009. dec. 30. 08:55

sziaszok.

Tudna nekem valaki segíteni hogy mit tegyek mert iszonyatosan hullik a hajam és egyre jobban!?

11. mmirci
2009. okt. 14. 12:35
elkezdtem vasat szedni , talán jó lesz
2009. okt. 12. 10:36

Sziasztok!


Én is arra tippelek, mint amit Anonima ír.


A Hair clinic kivételével az összes lentebb felsorolt szert kipróbáltam már az évek során, amit lehetett, azt egyszerre is alkalmaztam. (pl. sampon, Varga cseppek meg egy szájon át szedhető).

Ami viszont igazán gyorsan és látványosan bevált az a Forcapil kapsula volt.

(Nekem később kiderült, hogy Candida gomba okozza a hajhullásos tüneteket, ezért ezek a külsőleg alkalmazandó szerek csak addig hatottak, amíg használtam azokat.)



szóval, ahogy lentebb is írták, érdemes egy kivizsgálást kérni.

2009. okt. 12. 10:36
Ja még csak annyit,ha hormonális fogamzágátlás miatt,vagy szedés elkezdése vagy abbahagyás miatt hullik akkor azt csak az idő gyógyítja semmi szer nem segít:(
2009. okt. 12. 10:25
Bocsi a mellégépelések miatt.
2009. okt. 12. 10:25

Szia:)

ősszel kicsit jobban hullik,mint általában.

Ha napi több száz szál,akkor felkeresni egy bőrgyógyászt,aki elküld a kővetkezőkre.

vérvétel:vasakötő kapacitást néznek és a hormonszintet,autóimunt,Pcos-t.Menszes első napján kell menni,majd pont félidőben.

Nőgyógyászati ultrahang,fogászat,gégészet,nőgyógyászat,a vérvételi eredményekkel endrokinológia.

Ha nem talélnak semmit akkor valószínű időszakos hajhullásod van.

a legejobb a Hair clinic egyébként,nekem az összrs csodabogyóból csak ez vélt be,ezt napi fél szem Elevittel szedem a bőrgyógyász javaslatára.

2009. okt. 12. 08:18
Szia! A Bánfi sampon nekem nagyon jót tett,csak nekem egy hátránya volt,hogy kicsit jobban zsírosodott tőle a hajam. Van belőle hajszesz is,azt nem próbáltam.
2009. okt. 12. 08:16

Én most "Kalcium-kovaföld" kapszulát szedtem.

a 60 db-os kúra után,amit tegnap fejeztem be,mintha csökkent volna a hajhullásom.

4. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 2. - Ec33c24929)
2009. okt. 12. 08:14

Szia!

Páromnak nagyon bevált a Varga hajcsepp. Én is szeretném majd kipróbálni, mivel neki nagyon hatásos volt.

De vannak időszakok, amikor kissé jobban hullik az ember haja!

Rita

3. 362f32914c (válaszként erre: 2. - Ec33c24929)
2009. okt. 12. 08:14
Kérj egy beutalót vérvételre.Lehet hogy vashiány okozza.
2009. okt. 12. 08:12
Sajnos nem csökken, hanem még erősebben hullik. Már alig merek fésülködni. Tudotok valami jó szert ami segítene? Régebben a Revalidot szedtem, de az nagyon lassan hat.....
2009. okt. 12. 08:11
Hajhullás téma.....Néhány hete elkezdett hullani a hajam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook