Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Revalid szedését abbahagytam, utána újra elkezdett hullani a hajam fórum

A Revalid szedését abbahagytam, utána újra elkezdett hullani a hajam (beszélgetős fórum)


2012. jún. 19. 21:17

Akkor jól értem, hogy egy multivitamin is megteszi majd?Gondolom a Revalidot sem szabad 2-3 havonta szedni:((

Nem próbáltam az alga készitményt

2012. jún. 19. 20:39
Ha kifogsz egy kedvesebb gyógyszertárast, akkor kérheted hogy állítson neked össze pár fajta vitamint, ami ugyanazokat tartalmazza mint a revalid, és lehet hogy sokkal olcsóbban jössz ki.
5. Ditta67 (válaszként erre: 1. - 7144101303)
2012. jún. 19. 20:18

A fejben van a szervezet ásványianyag raktára! Ezért ha hiányzik valahonnan,innen ürül először.

Szedj valamilyen komplex vitamint,ásványi anyagokat.Nem feltétlenül az agyonreklámozott a legjobb.Olcsóbbak közül is választhatsz.

Ha szeded és nem áll meg a hajhullásod, -más gond van!Az okot kell megkeresni!

2012. jún. 19. 20:08
Próbáltad már az algakészítményeket? A chlorella és a spirulina nagyon hatásos, de csak nagyobb dózisban érdemes szedni.
2012. jún. 19. 19:49

így van

vagy ezt szeded örökké, vagy tartalmas komplex multivitamint

2012. jún. 19. 19:44
Mert azokat a vitaminokat, ásványi anyagokat, nyomelemeket tartalmazza amikre nagy szüksége van a hajadnak. Most mindezt megvonod a szervezetedtől, persze hogy visszaáll az eredeti állapot.
2012. jún. 19. 19:40
2 hónapja hagytam abba és újra marék számra hullik:((Már vizsgáltak mindenhol sehol semmi a vérképem is jó.Évek óta hullik a hajam

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook