Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Haj szőkítése otthon fórum

Haj szőkítése otthon (beszélgetős fórum)


2014. ápr. 8. 09:54
Egy tincsért hozzá se nyúlnék a hajamhoz. Mivel festve van a hajad, inkább bízd fodrászra szerintem... Ha a természetes hajszíned volna az alap, akkor javallanám a garnier color naturals 111 extravilágos hamvasszőkét, szépen világosít.
2014. ápr. 6. 20:31
egy tincs nem a világ, nyugodtan csináld otthon.
12. moonlight13 (válaszként erre: 1. - D_dalma)
2014. ápr. 6. 16:42
Amúgy nem szoktál fodrászhoz járni? Mert pár száz forintért melíroznak be egy-egy tincset. Én nem kockáztatnék otthon!
11. 9bbc382386 (válaszként erre: 10. - Vivvv)
2014. ápr. 6. 14:10

Az üzletekben kapott garnier naturell colors hajfestkekkel ugyan nem égeti el a haját...

A professzionális blansokkal,szőkítőkkel,amiket fodrászkellékesnél árulnak,na azokkal lehet megkopaszodni akár.

10. Vivvv (válaszként erre: 8. - D_dalma)
2014. ápr. 6. 12:00
Nem szeretnék tolakodó lenni, csak eszembe jutott egy eset. Amikor kollégista voltam, minden évben tartottak egy kolesz napot. Jöttek fodrászok is. Az egyik csajszinak egy szőke tincse volt amit ő házilag gyártott le magának és a fodrászok épp akkor bosszankodtak amikor én is sorra kerültem, mert teljesen elégette azt a tincset. Használhatatlan volt a haja azon a részen. Pont tanúja voltam. Én a helyedben nagyon vigyáznék. Persze egy tincs tényleg nem a világ. :)
2014. ápr. 6. 11:55
Köszönöm szépen MINDENKINEK a választ,de szerintem megpróbálkozok vele itthon. :)
8. d_dalma (válaszként erre: 7. - 9bbc382386)
2014. ápr. 6. 11:53

Én sem szeretnék egy tincs miatt fodrászhoz menni,többet pedig véletlenül sem tennék a hajamba,a sötét az én színem,de kell egy kis élet belé. :)

Pont a 11eset néztem ki magamnak,anyukám azzal festi a haját.

Köszi a választ 

2014. ápr. 5. 20:11

Ha csak egy tincs akkor ahhoz nem kell fodrász.

GARNIER-nek van a szőkitőpora 00-ás azzal bekened,majd kensz rá egy 111 kódot és kész.Egy tincs nem a világ....

2014. ápr. 5. 18:57
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Mindenképp fodrászhoz menj, ha már szőkítés. Nekem még úgy is tönkrevágta anno a hajamat, hogy fodrásszal csináltattam.
2014. ápr. 5. 18:48
Szerintem ez azon kevés dolgok egyike,amit inkább tényleg jobb,ha szakemberre bízol...Csúnya dolgokat tud művelni egy apró hiba...:(
2014. ápr. 5. 18:41
Azt tedd szerintem, hogy menj el fodrászhoz.
2014. ápr. 5. 18:32
2. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - D_dalma)
2014. ápr. 5. 18:31
Nemvok fodri, de a szoketes sztem eleg necces kategoria, bizd szakemberre, mert leeghet a hajad...
2014. ápr. 5. 18:03

Sziasztok!

Szeretném egy hajtincsemet kiszőkíteni itthon. Jelenleg sötétbarnára van festve.

Tudnátok nekem tanácsokat adni,mit tegyek és mit ne a szőkítés alatt?

Köszönöm szépen előre is ! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook