Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha visszapörgethetnéd az idő kerekét, Te mit csinálnál másképp az életedben? fórum

Ha visszapörgethetnéd az idő kerekét, Te mit csinálnál másképp az életedben? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2010. máj. 26. 11:35

Semmit.

Ez már így jó, ahogy van.

2010. márc. 2. 23:13

Semmit.


Igaz,nem egyszerű úton jutottam el idáig,de szeretem "a mostani önmagamat".

De lessz ez még jobb is.

A fejlődés útja végtelen.

2010. febr. 23. 05:11
Azt hiszem semmit.
100. Náíma
2010. febr. 23. 00:36
Mindent úgy csinálnék ,mint eddig.Csak egyet bántam meg,hogy ott hagytam a hazámat!Fel adtam mindent a szeretett férfiért!De ennek már 23 éve!Ez van ,ezt kell szeretni!
99. matheszabi (válaszként erre: 27. - E16386a4e9)
2010. febr. 22. 23:34

Idetévedtem erre az oldalra, mert döntenem kell valamikben és szeretném látni, hogy más mit szúrt el, mit bán. Gondoljam csak át azokat a tipiks "hibákat"


Ez a hozzászólás nagyon tetszik. Egyet is értek vele. Több olyan válasz látok, hogy nem menne férjhez, nem túl korán. Hát legyen egy ellenpélda is: - csak a hecc kedvéjért is


Én megnősültem volna 12 évesen, és nem nem húztam volna az időt még 19 évet ( úgyis őt vettem el) :)


Nem hegesztettem volna 2 teljes munkanap villannyal védőszemüveg nélkül... mert teljesen vak lehettem volna:)


Nem ugrálnék le a negyedik emeletről, fogócskázás közben, csak azért hogy nehogy én legyek a fogó...mert lehet, hogy az egyik homokbucka nemcsak a landolóhelyem lett volna:)


Ha a rendőr a folyónál, ha hív és meg akar büntetni, mert igen veszélyes helyen ( örvények + sodrás) fürdőzünk, akkor nem mondanám, hogy szökjön be, ha meg akar fogni...nem szép dolog kihasználni a tudást+képességet+helyzetet szegény rendőrbácsi ellen, aki meg szeretne óvni :)


Még azt a kevés kötelező házi olvasmányt sem olvastam volna el, amit megtettem! Viszont már elemibe kiolvastam volna Robert T. Kiyosaki Gazdag Papa, szegény papa -t és egyéb hasonló könyveket ( [link] Nemhogy több egyetemre is járjak, még le se érettségiztem volna(Az említett könyvben leírja, hogy mennyi haszna van). Már akkor elkezdtem volna Forexezni, (ha volt akkor). Én lettem volna a 4 osztállyal rendelkező milliomos (lennék) amire 18 éves lesz.


Ezeket a döntéseket módosítva, természetesen más lenne a jelen és más múltbeli döntéseket szeretnék megváltoztatni. A profi azért profi, mert az összes lehetséges hibát már elkövette, és tanult belőle.


Ezeket leírva csapok a fejemhez! Hát nem mesteri kell nekem, hanem más! Ajjj de rég olvastam a célkitűzések című könyvet, és hogy elfelejtettem, hogy a célokat le kell írni és nem elég fejben tartani! Ha le lett volna írva, akkor nem keresgélnék itt.


Ha valaki szeret olvasni és valamit is szeretne javítani a jelenlegi helyzetén, akkor már ajánltam 2 kötelez olvasmányt. Talán több hasznát veszi azoknak a könyveknek, mint azoknak, ahol beszámolnak a költő összes szeretőjéről, vagy ahol leírják, hogy miként kell tehet vonat alá ugrani, netán egy pszichopata Édes Anna élete stb... Ja persze: ez irodalom és kultúra meg kötelező olvasmány...állami oktatás...hajrá "jómukásember". Még jó, hogy nem nevel az állam vállalkozókat, befektetőket, csak nem akar kitolni magával :)

2010. jan. 12. 10:53
Önző módon csak magamra és az "önérvényesítére" koncentrálnék!
2009. máj. 31. 12:36
Bizonyos dolgokat jobban megtanulnék, beosztanám az időmet.
2009. máj. 31. 12:07
Rengeteg mindent.Ugy a párkapcsolatban, mint a szakma vállasztásban.Nem mintha most nem volnék elégedett az életemmel,de eddig rögös volt az út.
2009. máj. 26. 10:15
Más szakmát választanék.
94. reni79
2009. máj. 26. 10:01
pár embert messziről elkerülnék
2009. máj. 26. 09:35

Hát nem is tudom,hol kezdjem?Azt hiszem A NAGY ŐT NEM ENGEDNÉM EL!eLHINNÉM AMIT AKKOR MONDOTT,HOGY CSAK ÉN VAGYOK NEKI A FONTOS,ÉS CSAK VELEM AKAR ÉLNI.Néha az eszembe jut,és olyankor még magam sem hiszem el.....

Hogy az ember milyen bután tud viselkedni,ha nincs elég önbizalma...

Nála jobb pasit még sosem láttam!Na de ez a vonat már elment.De jött helyette másik :)

92. 78826dc958 (válaszként erre: 91. - Annagabriella)
2009. máj. 25. 15:48
Ez jó!A szerelmet semmi nem helyettesitheti vagy pótolhatja!
91. annagabriella (válaszként erre: 90. - 78826dc958)
2009. máj. 25. 15:25
igen az évek során nagyon megszerettem,mindenem megvan,ami csak kell,de szeretnék már dolgozni,én is.a férjem agrármérnök saját vállalkozását csinálja már az egyetem óta töretlenül.
90. 78826dc958 (válaszként erre: 89. - Annagabriella)
2009. máj. 25. 15:17

Hát ez nem semmi!Nem irigyellek!Én ezt nem tudnám elviselni!Tisztellek hogy ennyire tűrsz de valahol bolondnak is tartalak mert nem állsz a sarkadra!Egy nő nem gyerekszülő gépezet!Érző emberi lény akinek jogai is vannak nem csak kötelességei!Mi az hogy nem mehetsz dolgozni????Arról nem beszélve,hogy olyan fiatalon belehajszoltak egy házasságba??Nem egy tárgy vagy akinek az a dolga hogy szüljön és tűrjön!

Legalább szereted a férjedet??

2009. máj. 25. 15:11
sziasztok!végre valahol én is elmondhatom a problémámat.hát nem is tudom hol kezdjem.szép gyerekkorom volt ,16 éves koromig,akkor a szüleim férjhez adtak a legjobb barátjukhoz aki akkor volt 35 éves,azzal a szándékkal hogy jó életem lessz,mindenem meglessz.17 évesen megszületett a lányunk amanda, majd levelezön leérettségiztem.szerettem volna dolgozni.a férjem nem engedte,gyerekeket akart ,nagy családot.igy otthon maradtam és jöttek a gyerekek.19 évesen szültem a második lányomat,vanesszát,majd 23 évesen ikreket ,nellit és noémit.26 évesen dorinát,és akkor föllázadtam hogy szeretnék levelezön diplomát szerezni,nagynehezen sikerült és levelezön elvégeztem a föiskolát.30 voltam mikor megszületett hatodiknak dominik,és 31 mikor hanna.nagyon szeretem a gyerekeimet,de a férjem nem engedi hogy dolgozzak,nem tudom meggyözni,pedig lehetöségem is volna rá.most vagyok a hetedik honapban,julius-14-re vagyok kiirva.
2009. máj. 25. 14:36
Befejezném az egyetemet, nem mennék hozzá az első férjemhez......és életem nagy szerelmét nem hagynám elmenni szó nélkül, inkább én kezdeményeznék. 20 éve időnként fellángol köztünk valami, jól megégetjük egymást, aztán vége.Na, ezt nem hagynám!
2009. máj. 25. 14:26

Jobban tanulnék a suliban,nem annak adnám oda a szüzességemet aki kapta,nem mennék hozzá a férjemhez,kimennék külföldre dolgozni,és előbb ismerkednék meg a mostani párommal,igy elkerülnénk nagyon sok gondot.

Ami a legfontosabb,hogy az anyukámnak minden nap elmondanám mennyire szeretem és tisztelem őt!!!

Dehát ez jutott és abból kell kihoznom a maximumot ami van!

2009. máj. 25. 14:25
jelentkeznék óvónőnek, ha nem is nappalin de levelezőn mindenképp jelentkeznék...És fogok is, de kicsit késöbb:-)...
2009. máj. 25. 14:20
nem kezdeném el a főiskolát, hogy utolsó évben abbahagyhassam, mire rájövök, hogy teljesen felesleges...És talán előbb vágok bele kockázatosabb dolgokba.
2009. máj. 25. 14:11
nem rágódnék ennyit a múlton, mert már úgy is tökmindegy...
2009. máj. 25. 13:59
nem mennék férjhez 20évesen, viszont külföldre mennék dolgozni..., és nem dolgoznék más helyett...
2009. márc. 21. 21:36

Most, hogy elolvastam a fórumot nem is tudom.


Ezen én is sokat elgondolkoztam. Mit tennék, ha újból kamasz lennék? Mert nekem minden akkor kezdődőtt.

Talán később szülnék?

Vagy lehet nem is szülnék?

Ez lehet rosszul hallatszik, de nem. Nem bántam meg a gyerekeimet, mert őket szeretem a világon a legjobban.

2009. febr. 15. 22:40
akkor hazajöttem volna!!! soha nem bocsájtom meg magamnak!!
2009. febr. 15. 22:20
Mindent.
2009. febr. 15. 22:20
Középiskola után elkeztem dolgozni, onnantól kezdve szinte mindent másképp csinálnék:(
2009. febr. 15. 22:14
tovább tanulnék az biztos és kihagynám azt a másfél évet amit a férjem nélkül éltem.ja és nem válnék el tőle soha.De szerencsére az új esküvőnk óta is már eltelt több mint 10 év.
2009. jan. 24. 18:41
Az ovi még elment.Onnantól kezdve mindent.
76. Ildenc
2009. jan. 9. 20:07
Tartanám a számat!
75. 656f03db60 (válaszként erre: 72. - D57f965cbe)
2009. jan. 9. 20:04
Csak tudod, az ő részéről szerelemmé vált a dolog, és úgy érzem a mai napig üldöz vele. Mindig, mindenhol ott van, és mindig, mindenről tudni akar...próbálom ezt kizárni az életemből, de nehéz.
2009. jan. 9. 11:56
Elmennék fogszabályozásra... :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook