Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha van postai dolgozó itt, aki segítene, visszatarthatják a pénzt csalás esetén? fórum

Ha van postai dolgozó itt, aki segítene, visszatarthatják a pénzt csalás esetén? (tudásbázis kérdés)


2022. szept. 18. 11:32
Nem hivatalos kereskedő oldalról eleve nem veszek semmit. Ha magánszemély, csak személyes átvétel
9. levarosbukta (válaszként erre: 2. - Semleges)
2022. szept. 18. 11:25
Még ha benne is van a vásárolt cucc, mi a biztosíték arra hogy jó is? Soha nem vásárolok párezer forintnál nagyobb értékű cuccost neten.
2022. szept. 18. 10:18

Furcsa a történet. Úgy gondolom, hogy ilyen nagy értéknél (bár tudom, csak akkor bonthatja fel a kapott csomagot, amikor kifizette), a futár előtt kicsomagolnám, és meggyőződnék róla, hogy az van-e benne, amit rendeltem. Mert, ha nem, akkor jegyzőkönyvet kell felvetetni. Én nem tudtam volna várni, azonnal a rendőrségre mentem volna feljelentést tenni, ismeretlen tettes ellen, és nem várni a posta nyitására.

Vásároltam már én is interneten, de miután kifizettem, azonnal felbontottam a csomagot a szállító jelenlétében.

2022. szept. 18. 10:00

Egyszer vettem értékes porcelánkészletet igy. Jött a futár, kértem várjon fél percet, megnézem mert ahhoz drága, hogy törött legyen. Megvárta, csak picit morgott:)

Épnek látszott mind. Átvettem, kifizettem. Aztán elment a futár és én szép lassan kicsomagoltam. Az alján volt egy db törött tál.

Gondolom a szállitásnál dobálták. Az eladó nagyon körültekintően becsomagolta, kitámasztotta, mégis egy apróra törött.

Felhivtam az eladót, nagyon sajnálta, igérte ha tudja pótolni elküldi. Persze nem küldte.

Örülök és szeretem azt a garnitúrát de többet nem rendelek ilyen dolgokat látatlanban. Az értéke nem lett kevesebb, de én tudom, hogy egy tál hiányzik a készletből:)

6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 18. 09:07
Melyik oldalon vetted, vagy hirdetői felületen? Ott is lehet reklamálni, a regisztráció általában hitelesítéshez, azonosításhoz kötött.
5. Channa* (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 18. 08:54

Holnap reggel posta és ott kérdezd meg!

Mikor fizetted ki?

2022. szept. 18. 07:00
Én úgy tudom le lehet állítani a kifizetést, de ne hétfőn jelentsd fel, hanem mielőbb. Rendőrség van hétvégén is.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Semleges)
2022. szept. 18. 06:44
utánvétellel vettem át
2022. szept. 18. 02:00
Már elutaltad? Magánszemélytől vetted? Nem is értem. Látatlanban ennyi pénzt kiadni.
2022. szept. 17. 23:23
Csálás áldozata lettem egy Huawei p50 prot vettem meg 270 ezer ftért, viszont a telefon helyett egy csoki volt benne, feljelentést hétfőn tehetek. Kérdésem az meg elehet állítani a pénzt, vagy hogy az illető ne kapja meg a pénzt,ha fel jelentem vissza kapom a pénzem? vagy hogy működik

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook