Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha valaki fogy, honnan lehet tudni, hogy zsírt, izmot, vagy csak vizet adott le? fórum

Ha valaki fogy, honnan lehet tudni, hogy zsírt, izmot, vagy csak vizet adott le? (tudásbázis kérdés)


9. aeb0378846 (válaszként erre: 8. - 111e183830)
2012. ápr. 10. 11:51
Szia, két százaléknál nem mutatott nagyobb eltérést mint a doki méregdrága gépe:)
2012. ápr. 10. 11:45

van ilyen mérlegem-nem is az olcsóbb fajta-de szerintem kamu

egy sima mérésből csak átlag értékeket mutat,

nem hiszem,hogy valós

2012. ápr. 10. 10:28
TESTÖSSZETÉTEL ANALIZÁLÓS MÉRLEG.A rossmanban vettem nemrég 3500 ft ért úgy egy éve. De ha elmész orvoshoz vagy,egy jobb konditerembe, ott mérik.Fontos tudni.
2012. ápr. 10. 10:23

Nem koplalok, inkább a mozgásra igyekszem nagyobb hangsúlyt fektetni, mindennap mozgok valamennyit.

Eddig csak centikben volt mérhető az eredményt, a súlyom stagnált, és most nem értem ezt a hirtelen súlycsökkenést.

2012. ápr. 10. 10:23

Egész normális árakon is már lehet kapni olyan szobamérlegeket, amire ha mezítláb ráálsz, akkor megmutatja, hogy ? % a zsír, a víz a kilóid mellett. Ezen jól tudod követni a változást, ha fogyózol.

Valamint ha sportolsz, akkor használhatsz Polar vagy hasonló órákat, amiken be tudod állítani képlet alapján, hogy hol a zsírégető zónád, és az óra sportolás közben mutatja, hogy mikor melyik tartományban jársz, a zsírégetőben, vagy épp nem (akkor max víz megy le).

2012. ápr. 10. 10:22
Kb. 4-5 hónapja kezdtem el jobban odafigyelni az étkezésre, mozgásra, akkor pár kiló gyorsan lejött rólam. Utána megállt a fogyás, és most megint hirtelen lement több, de nem tudom, miből.
2012. ápr. 10. 10:20
miért érdekel amúgy?
2012. ápr. 10. 10:19
először a vizet adod le, aztán a zsírt, majd ha nagyon nagyon koplalsz akkor az izmot
2012. ápr. 10. 10:14
Ha valaki fogy, honnan lehet tudni, hogy zsírt, izmot, vagy csak vizet adott le?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook