Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha valahol látnátok egy elhagyott pici állatot hazavinnétek?megpróbálnátok felnevelni? fórum

Ha valahol látnátok egy elhagyott pici állatot hazavinnétek?megpróbálnátok felnevelni? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. okt. 7. 19:59
Hazahozom, megetetem, megitatom és elengedem, hátha valakinek kell és befogadja.
2008. okt. 7. 18:49
Természetesen hazavinném és vagy én nevelném fel vagy keresnék neki egy jó gazdit aki felneveli.
11. Anita123 (válaszként erre: 2. - Csigusz 79)
2008. szept. 28. 21:46

En is ilyen vagyok minden kis arvat hazavinnek. :)


Regen volt egy galambom( ami kiesett a feszekbol).Anyukammal (meg akkor kicsi voltam) felneveltuk es mikor felnott elengedtuk.Meg most is megfajdul a szivem mikor ra gondok.

2008. szept. 28. 21:23
természetes,hogy hazahoznám,szeretem az állatokat
2008. szept. 28. 21:18

hazahoznánk, hazahoztuk !

elég sok kutyust találtunk, de mivel már van,

addig gondoztuk, amíg méltó gazdit nem találtunk nekik.

találtunk denevért, irány az állatkert !

süni úton, vissza bokorba !

pillangó konyhában, vissza szabadba !

szerintem ez természetes, maradj is ilyen, szeresd továbbra is őket ! sok szeretetet kapsz cserébe !

2008. szept. 28. 13:54
Hát azért előbb megnézném, milyen állat. Akármit mégsem. Még az az aranyos krokodilka is megnő és egy randa dög lesz belőle. :))
2008. aug. 30. 08:56
A kutyim így lett:)
2008. aug. 5. 16:26
Egyszer találtunk tesómmal a parkban 3 pici elhagyott kiscicát.Hazavittük őket és gondoskodtunk róluk.Még a kutyánk sem bántotta őket,sőt,a pici macsekok hozzábújva aludtak:)))De gyik reggelre eltünt mind a 3,szerintem kertek alatt elmentek,és azóta sem láttuk őket és nem is találtunk kisállatot.
2008. aug. 5. 16:14
Igen.
2008. aug. 5. 15:22
nem vinném haza
2008. aug. 5. 15:18
persze
2. Csigusz 79 (válaszként erre: 1. - Dcde70a4a0)
2008. aug. 5. 14:51

Szia!


Én ha tehetném minden árva állatot haza vinnék.

Találtam már kis macsekot kukában,naná hogy hazavittem(10 évig volt velünk),törött szárnyu madarat is vittem már,meggyógyitottuk aztán szabadjára engedtük.

2008. aug. 5. 14:42

Kedves Hoxa tagok!

Ez a kérdés azért jutott eszembe ,mert körülbelül 2 hónapja velünk ez megtörtént,igaz csak a kérdés egyik fele,mivel nekünk nem volt kérdés,hogy megpróbálkozunk e a kis árva felnevelésével,ugyanis mi jelenleg egy 1936 ban épült,de természetesen tökéletesen felújított házban élünk,de a spejzban a falban van egy rés,ahol a madarak ki-be tudnak repkedni,így történhetett meg,hogy ebben a résben talált otthont leendő fiókái számára egy barázdabillegető,így ebbe a résbe befészkelt,és annak rendje és módja szerint ki is keltette a fiókákat,körülbelül 1 hetesek lehettek a fiókák,amikor egyik éjjel jött egy nagy vihar,és sajnos a fészket ugy ahogy volt,leverte,így sajnos az 5 fiókából csak 1 et sikerült megmenteni ,de az az egy a mai napig velünk van és mindenki nagyon szereti,már szinte családtagként van kezelve,édesanyám párja szinte körülugrálja,készíti neki az ennivalót,csapkodja a legyeket,és amikor csak teheti ajnározza,hát ezért jutott eszembe ez a kérdés,kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is.Nagyon szépen köszönöm a válaszokat Sziasztok:FARKAS KRISZTI

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook