Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha valahol látnátok egy elhagyott pici állatot hazavinnétek?megpróbálnátok felnevelni? fórum

Ha valahol látnátok egy elhagyott pici állatot hazavinnétek?megpróbálnátok felnevelni? (beszélgetős fórum)


1 2
43. barai
2019. márc. 14. 09:27
IGEN :)
2014. aug. 24. 00:08
Én igen,de a cicám miatt nem tudnám megtartani mert szétkapná. Viszont elhagyva vagy pláne betegen vagy szar időben biztos nem hagynám ott!! ÁÁÁ tükörbe sem tudnék utána nézni. Hazahoznám rendbe szedném. Valahogy elzárnám arra a kis időre a sajátomtól és azonnal neki állnék gazdit és otthont keresni neki.
2014. aug. 23. 23:51
Mivel bérházban élek,és van egy cicám aki uralkodó tipus,külön szoktam tartani a befogadott állatot.Próbálok neki jó gazdit keresni.Eddig mindig sikerült.Ha az utcán látok egy sanyarú sorsú kutyát,veszek neki enni.Sokan hülyének tartanak,de a lelkiismeretem nem hagyna békén ha nem így tennék.És még szeretnék sok állaton segíteni!
40. barai
2009. okt. 2. 07:30
Augusztus óta senki sem vitt haza elhagyott kutyust vagy cicust?:((
39. barai (válaszként erre: 38. - Bnedora)
2009. aug. 11. 07:39
Ha minden ember ilyen lenne...
2009. márc. 25. 13:23
Én 4 kutyát vettem magamhoz az utcáról, és több cicát.
2009. márc. 14. 22:46
Két elhagyott,pár hetes cicát neveltünk így a család kedvencévé!
2009. márc. 14. 22:38

Vörit, a 8 hónap körüli kislányt borzalmas állapotban hozták be tegnap a klinikára, sajnos találkozott egy autóval és széttört az állkapcsa. Csak feküdt remegve a vizsgálóasztalon és panaszosan sírt. Csupa seb volt a kis pofija, lógott az állkapcsa, a szeme is bevérzett. Gyorsan adtunk neki fájdalomcsillapítót és infúziót, nemsokára már a műtőasztalon feküdt. A műtét sikeres volt, sikerült összedrótozni az állkapcsát. Mára megtörtént a csoda, mikor bementem a klinikára, egy igazi rosszcsont cirnyó fogadott, hangosan nyávogva kikövetelte magának a figyelmet, felmászott rám és egetverő berregéssel dörgölőzni kezdett. Olyan volt, mintha kutya baja nem lett volna előző nap, jól be is lakmározott. Délután eljött érte a megmentője és hazavitte, hogy ott lábadozzon a macsek. Reméljük, hogy beleszeret és megtartja őt egy életen át, de ha mégsem történik ez meg, várjuk a gazdijelöltek jelentkezését.


Pro Canibus Alapítvány, web: www.procanibus.shp.hu

Információ: Pestimrei Kisállat-Ambulancia

Cím: 1188 Budapest, Kisfaludy u. 55/a.

Web: www.szentbernat.hu

E-mail: info@szentbernat.hu

Telefon: 06/1-295-3085

Képtár: [link]

2009. márc. 14. 22:38

Vadócnak, a herélt kandúrnak keresünk otthont. Szegény cicus súlyos állapotban került be a klinikára, kilőtték a fél szemét, ami sajnos menthetetlen volt, ezért műtéti úton eltávolítottuk. Annyira rossz élete lehetett szegénynek, hogy rettegett mindentől, nagyon vad volt, de mára boldogan fogadja a törődést, nagyon bújós és dorombolós lett. Azóta kiszedtük a szeméből a varratokat, egyre szebb lesz a cicus.


Pro Canibus Alapítvány, web: www.procanibus.shp.hu

Információ: Pestimrei Kisállat-Ambulancia

Cím: 1188 Budapest, Kisfaludy u. 55/a.

Web: www.szentbernat.hu

E-mail: info@szentbernat.hu

Telefon: 06/1-295-3085

Képtár: [link]

2009. márc. 14. 22:38

Tündéri foxi keverék kislány gazdit keres! Három hónapos, rettentő játékos, puszilkodós, garantáltan kiapadhatatlan viccforrás, igazi kis csibész! Jelenleg ideiglenes befogadóinál várja szerető gazdiját, sajnos ők nem tudják megtartani, mivel a család régi kutyája nagyon féltékenykedik rá. Oltási sorozata megkezdődött, parazitamentes és chipelve van. Kertes házban érezné igazán jól magát, mert túlteng benne az energia, vagy olyan gazdi mellett, aki elég időt tudna rászánni, hogy játsszon a kis bohóccal.


Információ:

E-mail: zokni007@indamail.hu

Tel.: 06/20-555-4825

Képtár: www.gallery.site.hu/u/acsadri/jagd

2009. febr. 26. 15:35

Az tuti!

Velem már tδbbszδr megesett ilyesmi.Ilyen vagyok kicsi gyerekkorom óta.Bármit,még a varangyos békát is ha arról van szó :DDD

2009. febr. 26. 15:32
Persze,hogy haza vinném.
31. barai
2009. febr. 26. 15:24
Haza is hoztuk a tacskot!
30. jelena
2009. febr. 25. 21:22

sziasztok:)

attol függ? igy lett cicám kb:2 honapos volt most

már 14 éves, de találtam egeret. érdekes volt, a cica fekete a cincogi meg fehér. sajnos az egér

rovid életü nem azért mert a macsek megette.

2009. febr. 24. 14:44
Igen, valószínű, főleg, hogy már három esetben tettem ezt eddig :)
28. PixX
2008. nov. 4. 22:08
tuti nem lenne szívem ott hagyni
2008. okt. 31. 19:11
Hát persze!
2008. okt. 31. 18:59
biztos, hogy hazahoznám.
2008. okt. 31. 18:52
haza hát..kivéve ha egy pici gyerek madárpók lenne...
2008. okt. 31. 18:50
Szerintem nem tudnám otthagyni. Elhoznám és kerítenék neki egy gazdit. :-)
2008. okt. 31. 18:48
Abban a pillanatban...
2008. okt. 31. 18:39
igy történt 2 Kutyánkkal, otthagyták nálunk az üzletben.Majd jönnek érte-azt mondták. Azóta már megöregedtek velünk. :)
2008. okt. 31. 18:08
Egyszer találtunk egy nyulat az utcán, még gyerekek voltunk. Végigcsöngettük a környező házakat, de nem volt senkié. Nagyanyám szomszédja bevette a többi közé, mert nekünk nem engedték otthon.
2008. okt. 31. 18:05
hazavinném és vagy én nevelném fel vagy keresnék neki egy rendes gazdit
2008. okt. 31. 18:05
haza bizony,pláne,ha az kutyus!!)))
2008. okt. 31. 18:03
természetesen
2008. okt. 15. 21:01

gyerekkoromban a házunkban kiestek a feketerigók a fészkükből. a jóindulatú lakók visszatették őket, így az anyjuk nem foglalkozott velük tovább - emberszagúak lettek. Hazavittük mind a hármat, csipesszel etettük őket hónapokig.aztán irány a liget...

a kutyám is talált kutyus volt, 16 évig volt velünk, a kölyke, aki a kezembe született bele, pont egy hónapja ment el 17 évesen :(

szóval: IGEN!

2008. okt. 15. 20:48
Én nyolc évesen így lettem komoly kutyus tulajdonos. Egy pici tacskó volt, akivel az évek során együtt cseperedtünk fel. Sajnos, (bár tudom, hogy ez az élet rendje)20 éves korában elment.
2008. okt. 15. 20:43
nem rég a tesomal haza felé tartottunk és elképedve láttuk hogy egy férfi három cicát probál elhesegetni láthatóan ideges volt megálltunk és össze szedtük szörnyü állapotban voltak.sokáig tartott míg rendbe jöttek de mostanra szeretö gazdiknál vannak.
2008. okt. 15. 20:15
Hazahoznám és megpróbálnák neki jó gazdát keresni. Ha nem sikerülne, megtartanám.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook