Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha tetszik valaki és közben lehet, hogy a másik a saját neméhez vonzódik... hogy bizonyosodsz meg róla? fórum

Ha tetszik valaki és közben lehet, hogy a másik a saját neméhez vonzódik... hogy bizonyosodsz meg róla? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. júl. 25. 00:26

Sziasztok!

25 éves lány vagyok. Van egy srác, akit nagyon nagyra becsülök, mert az egyik legjobb ember, akit ismerek. Nagyon kedves és segítőkész velem, de nem tudom eldönteni, hogy mindenkivel ilyen-e vagy tetszem neki. Ráadásul az is felmerült bennem, hogy meleg, de nem tudom 100%-an megállapítani, mert olyan dolgai vannak, amik néha ellent mondanak annak, hogy homoszexuális lenne, néha viszont megerősítik a gyanúmat. Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy egy rövid leírás után, ti mit gondoltok. Kérlek, ne írjátok azt, hogy kérdezzem meg tőle, mert eléggé kellemetlen lenne a helyzet...

A srác 30 éves és a lakótársam. Nagyon zárkózott és félénk típus. Ő gondoskodik a szüleiről, de ennek ellenére nincsen túl jó véleménnyel róluk, viszont ha bármi bajuk van, egyből megy hozzájuk segíteni. Soha nem hoz senkit a lakásba, hetente többször elmegy itthonról, de mindig hazajön aludni és egyedül. Amikor néha felhívja valaki, azok többnyire a barátai (1-2 srác szokta kb heti rendszerességgel hívni, de nem ismerem őket). Szeret úszni és jógázni. Takarítani nem túl gyakran szokott, viszont elég sok időt tölt a fürdőszobában. Nem igazán követi a divatot, nem affektál és nem viselkedik nőiesen. Olvastam, hogy a melegek gyakran nagyon odafigyelnek a táplálkozásukra. Ez rá is igaz, viszont neki orvosi utasításra kell egy diétát követnie, úgyhogy nem tudom, hogy ez jelent-e valamit. Szereti a jazz és a komoly zenét (és az ezzel kapcsolatos újságokat... pl Wire magazint olvas), de olyankor diszkósabb dolgokat is hallgat. A szobája egyszerű és nem túl rendezett.

Ezek alapján én arra következtetnék, hogy meleg, viszont... Ő nem mesél magáról túl sokat, főleg nem a szerelmi életéről, de velem kapcsolatban mindig sokat kérdez, mindig érdeklődéssel figyeli a válaszomat és a legapróbb részletekre is emlékszik. Amikor szomorú vagyok, mindig megvigasztal. Egyszer randira készültem és amikor ezt megtudta nem reagált semmit, hanem megkérdezte, hogy nincs-e kedvem aznap koncentre menni vele. Utána egy ideig volt barátom és nagyon nem kedvelte a pasit, és amikor nálunk volt utána kb 1 napig nem beszélt velem a lakótársam. Egyszer elmentem a barátommal 3 napra „nyaralni” és amikor hazajöttem nem kérdezett az égvilágon semmit az elmúlt három napomról, viszont készített nekem vacsorát. Amikor a barátommal elkezdtek megromlani a dolgok, akkor mindig azt hajtogatta, hogy valaki aki nem akar igazán velem lenni, az nem érdemli meg, hogy fogllakozzam vele. És próbált meggyőzni, hogy biztosan sok srác van oda értem. Én meg mondtam, hogy „nem, senki”. Erre ő megkérdezte, hogy „egész biztos vagy benne?”

Egyszer, amikor sírtam, azt mondta, hogy sokkal szebb vagy smink nélkül, mint sminkkel. Persze lehet, hogy csak azért mondta, hogy felvidítson. Sokszor mélyen a szememben néz és gyakran előfordul, hogy mindenféle hülyeséget kitalál, csak hogy beszélgessünk, szóval keresi a társaságom, de vannak napok, hogy levegőnek néz. Ha valamit kérdezek tőle, vagy szívességet kérek, akkor kb azonnal segít vagy utána néz a dolognak. De lehet, hogy egyszerűen ilyen a természete. Néha észreveszem, hogy a lábamat vagy a számat nézi és amikor először látott vizes hajjal zuhanyzás után, akkor zavarba jött. Amikor beszélgetünk sokszor a normálisnál közelebb áll meg hozzám.

Kb ennyi, amit tudni kell róla. Tudom, hogy így leírás alapján nem lehet eldönteni, hogy valaki meleg-e vagy sem, de ennek ellenére kíváncsi lennék a véleményetekre. Nem szeretnék érzelmileg belekerülni egy helyzetbe, ha teljesen reménytelen a dolog. Köszi előre is!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook