Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vannak jelek, ha valaki a saját neméhez vonzódik? fórum

Vannak jelek, ha valaki a saját neméhez vonzódik? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2015. márc. 1. 21:48

Meglehet, azt vallja, hogy amit masok gondolnak rolam, ahhoz semmi kozom.

Es jol is teszi!

93. trapiti (válaszként erre: 92. - Kriszta773)
2015. márc. 1. 19:42
Nekem is megvan a véleményem azokról akik lépten-nyomon kibeszélnek mindent és mindenkit...
92. kriszta773 (válaszként erre: 88. - Trapiti)
2015. márc. 1. 19:38
persze, hogy nem vagy egyedül ezzel, de ezt inkább nem fejteném ki újra és bővebben, mi a véleményem erről :)))
91. trapiti (válaszként erre: 90. - 4c3a5e5783)
2015. márc. 1. 19:38
Nem.
90. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 89. - Trapiti)
2015. márc. 1. 19:35
nem erti...
89. trapiti (válaszként erre: 86. - Fincsi5)
2015. márc. 1. 19:11

Ha bizalmas viszonyban lennél vele, akkor nyilván tudnád a választ. Ha meg ő nem érzi hogy elég bizalmas a kapcsolatotok ahhoz hogy ezt megossza veled, akkor semmi közöd hozzá az ég világon. Ha majd akarja, elmondja. Ha meg nem akarja, akkor maradsz a kétségek között :)


Összefoglalva: nincs olyan jele a leszbikusságnak ami alapján anélkül kideríthetnéd, hogy az érintett illető maga meg ne osztaná veled az információt.

88. trapiti (válaszként erre: 84. - Kriszta773)
2015. márc. 1. 19:08
Barát, barátnő egészen más kategória mint egy távoli rokon akihez nem is állsz közel. De arra, hogy meleg vagy leszbikus-e nem kérdeznék rá, és még egy csomó intim dolgora nem. Mint ahogyan a barátnőm se kérdez rá nálam ilyesmire, és nem, nem szoktuk kibeszélni hogy milyen a férjünk az ágyban. Tizenéves barátsággal a hátunk mögött persze egy csomó dolgot tudunk egymásról, de vannak határok amiket betartunk, de szerintem ez így normális. De ahogyan látom, nem vagyok egyedül ezzel...
87. kriszta773 (válaszként erre: 85. - Unom)
2015. márc. 1. 18:53

itt nem arról volt szó, hogy ha te valamiről nem akarsz beszélni xy-nak, akkor is beszélned kell, mert különben begyepesedett vagy. hanem hogy attól, mert valaki nem az időjárásról kérdez, hanem intimebbről, még nem kell besértődni és eljátszani az ÉN MAGÁNÜGYEM dolgot, mert a kutyát se érdekli általában komolyan :)

pletyizni akkor is pletyiznek rólad, ha nem beszélsz az illetővel, ha nem pletyiznek, akkor túl unalmas vagy :))))

86. fincsi5 (válaszként erre: 82. - Trapiti)
2015. márc. 1. 18:35

Hagyd már ezt, hogy mennyire kedvelem, vagy nem? Közöm van a lányhoz, " kaptam ", ahogy te is anyósodékat.

Látom, te is voltál tanácstalan, írtál ki akkor kérdést, pedig belül tudtad, mi a helyes.

Érdeklődni akartam, nem magamban elkönyvelni.

85. unom (válaszként erre: 83. - Kriszta773)
2015. márc. 1. 18:25

Felületes ismerősnek sincs hozzá köze. Ha akarom elmondom, ha nem, akkor nem véletlenül.

Jobb lenne, ha az emberek nem másznának bele a másik magánéletébe, a kíváncsiskodás mögött meg általában pletykaéhség van, nem segítő szándék. Az ilyenek azok, akik segítség helyett csámcsognak a más életén, mert a sajátjuk túl unalmas.

84. kriszta773 (válaszként erre: 82. - Trapiti)
2015. márc. 1. 18:23

jaj, én nem mennék ebbe a vitába bele, mert tökbaromságokat hozol példának, már ne is haragudj. szerintem senki nem érdeklődne az anyjától vagy a gyerekétől, hogy te, ugye tegnap kinyaltak rendesen vagy hányszor próbáltad az anált


de így előre, látatlanban hazugnak nevezlek, ha azt mondanád, soha, egy barátnőddel sem beszéltél intim témákról, nem kérdeztél pasijáról vagy bármiről a magánéletével kapcsolatban, és te sem nyilatkoztál

83. kriszta773 (válaszként erre: 80. - Unom)
2015. márc. 1. 18:20

valószínűleg nem nagyon fordul elő veled, hogy egy idegen odamegy az utcán hozzád, és megkérdezi, hogy ityeg a pasidnak, ha van egyáltalán ;)


én még soha nem akadtam ki azon, hogy ez vagy az az emberke mit meg nem merészel kérdezni tőlem. jellemzően a mozgássérültek is attól kapnak agybajt, hogy a hülye emberek a nagy tapintatoskodásukkal több gondot, kényelmetlenséget okoznak nekik, minthogy egyenest rákérdezzenek valamire. de ki ilyen, ki olyan, nem véletlenül van annyi másokon átlépő ember, de azért nagy önérzetes, ha valami pitiánerséget mernek megkérdezni tőle :)))

82. trapiti (válaszként erre: 77. - Kriszta773)
2015. márc. 1. 18:19

Ugyan már... ha olyan viszonyban lennének hogy erről lehet beszélni, akkor nem a hoxán nyitna fórumot, meg lesegetné a vélt jeleket, hanem beszélnének róla. Ráadásul nem is kedveli különösebben a lányt, nem is értem, miért lenne éppen neki fontos, hogy tudja...

Akik meg nincsenek nagyon bizalmas viszonyban, azokkal az ember nem tárgyalja ki ezeket a dolgokat. És nem azért mert karótnyelt meg begyöpösödött, hanem mert mindenki meghúz egy határt (normális esetben) ameddig kitárulkozik az ismerősök, távolabbi rokonok stb. előtt. Az nem jó példa hogy idegenek is megbeszélik, mert sokszor éppen amiatt oszt meg valaki többet egy idegennel, mert arra gondol, úgysincs semmi közös az életükben, találkoztak, beszélgetnek egyet és aztán soha többet nem látják egymást. Ugyanez a hatása a net arctalanságának is, de a valós élet valós kapcsolataiban nem tárgyal ki mindig mindenki mindenkivel mindent, és nem is lenne egészséges. Pl. ami egy házaspár hálószobájában történik, az szerintem nem tartozik sem a szüleikre, sem a gyerekeikre, sem az unokatestvéreikre, de még a szomszédaikra sem. Ha szerinted igen, akkor bátran oszd meg a saját életed legintimebb részleteit is.

81. kriszta773 (válaszként erre: 79. - 4c3a5e5783)
2015. márc. 1. 18:17
hát minden ember más, lehet, te ilyen savanykásan bedurciztál, én biztos nevettem volna és megeresztek egy poént, hogy a gyerek előtt ne kérdezzen ilyet, mert hallgathatom majd mindhárom apjától :)
80. unom (válaszként erre: 78. - Kriszta773)
2015. márc. 1. 18:09

Erre a kérdésre egyszerűen annyit felelnék, hogy magánügy, vagy ha rosszabb kedvemben vagyok akkor azt, hogy tahóknak semmi köze hozzá.

Nem értem, idegenek miért gondolják, hogy beszámolóval tartozom az életemről?

79. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 78. - Kriszta773)
2015. márc. 1. 18:02
azert sertodtem meg, mert mellettem volt a kisgyermekem...
78. kriszta773 (válaszként erre: 75. - 4c3a5e5783)
2015. márc. 1. 17:53
biztos azért sértődtél be, mert nem volt pasi melletted, vagy hogy ő feltételezte, hogy nem is tudnál felszedni, mert úgy nézel ki :) az emberek csak azt tartják bunkóságnak, ami betalál. ha valakit megkérdeznek, hogy te, miért nincs pasid, ha az illető azon görcsöl az életében, miért nem tud összeszedni valakit, akkor szarul érinti. más esetben simán, normálisan lereagálja, hogy mert nem talált még olyat, nincs ideje, szakítás után van stb.
77. kriszta773 (válaszként erre: 74. - Trapiti)
2015. márc. 1. 17:51
ez hülyeség. mivel a fórumindító nem kérdezte meg a csajt, nem tudhatod, hogy megosztaná-e az infót vagy sem. attól, hogy rákérdezne, az nem bunkóság és tiszteletlenség, kivéve a begyepesedetteknek, akik valami trágárságnak tartják a homoszexualitást, és sértésnek vennék a leszbikus feltételezést
76. BESTia ☺ (válaszként erre: 71. - 4c3a5e5783)
2015. márc. 1. 17:50
Igen, ez így van. Legalábbis azoknál, akit ismerek. Szomszéd csajok, egyik fiús, rövid, tüsis hajú, bő ruhákkal (neki a feje is fiús :D), a másik csinos, nőies, csajos ruhákat hord.
2015. márc. 1. 17:48
Jo 20 evvel ezelott egy faragatlan, nagypofaju pasi hasonlo kerdest tett fel nekem csupan azert, mert nem latott ferfit soha mellettem... azota sem koszonok neki! Bar a szolgaltatas szektorban dolgozott, soha tobbet nem kellett megcsinalnia az adott munkat.
74. trapiti (válaszként erre: 73. - Kriszta773)
2015. márc. 1. 17:47
Ne mosd össze a dolgokat! Ha az illető lány akarná, akkor nyilván megosztaná a fórumindítóval vagy a szüleivel a hálószobatitkait. De NEM AKARJA. Rákérdezni is lehet ha olyan közeli a viszony, de létezik a magánszféra fogalma amit bunkóság nem tiszteletben tartani.
73. kriszta773 (válaszként erre: 70. - Trapiti)
2015. márc. 1. 17:42

az, hogy csodálkoznék egy-egy kérdésen vagy viccesnek tartanám, nem jelenti, hogy mélységesen felháborodnék és azt gondolnám, amit írtál, hogy normális emberek nem vájkálnak a másik magánéletében. ugyan már, miért lenne ez vájkálás? ez alapján a "hogy vagy" is nagy bunkóság, mert mi közöd hozzá? nem a téma, az emberek határoznak meg egy beszélgetést, bármilyen témáról lehet csevegni.

az, hogy a tesódék házasélete nem beszédtéma, valószínűleg azért van, mert marhára nem érdekel téged, hogy a tesódék hányszor és milyen pozícióban. ha érdekelne, megkérdeznéd. vagy ugye ha olyan vagy, akkor nem kérdeznéd, mert jaj az ciki és nem illik :)


sokszor vadidegen is képesek egymással az életük legintimebb dolgait is kibeszélni, és gyakran jót is tesz, mert átértékelik, másként látják az esetleges problémákat


a legtöbb kapcsolatban, legyen az szülő-gyerek, barátság vagy szerelem, pont az a legnagyobb baj, hogy nem mernek intimebb témákról nyíltan beszélni, csak érzik, hogy zűr van, aztán csodálkoznak, ha a zűr nyakig szarrá változik egy idő után :)

72. trapiti (válaszként erre: 71. - 4c3a5e5783)
2015. márc. 1. 17:35
Valami ilyesmi... gondolom.
71. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 69. - Trapiti)
2015. márc. 1. 17:33
Azt mondjak, attol fugg, melyik "szerep" dominal benne, hiszen az egyik a "no", masik a "ferfi".
70. trapiti (válaszként erre: 67. - Kriszta773)
2015. márc. 1. 17:25

Lehet bármiről beszélni, ha az érintett szeretné megosztani a dolgait valakivel. De te komolyan nem csodálkoznál ha mondjuk anyósod csak úgy megkérdezné, hogy hányszor vagytok együtt a férjeddel, vagy melyik pozíciót kedvelitek? Mert ez kb. ugyanaz mintha mondjuk egy nagynéni kérdez rá, hogy ugyan már nem vagy te véletlenül leszbikus?

Én nem vagyok egy karótnyelt ember, de pl. a testvéreink házasélete egyáltalán nem beszédtéma itthon nálunk, ilyen szinten normális emberek nem vájkálnak a másik magánéletében.

A felvállalást pedig az ilyen kérdezősködés különösen nem segíti.

2015. márc. 1. 17:18

"Leszbikus csajokra jellemző pici tüsi fiús haj (nem feltétlen az, akinek ilyen) fiúsabb öltözet, természet."


Ez nagyon nagy tévedés. Van ilyen is, és van nagyon sok akiről meg nem mondanád ránézésre. Akit én ismerek pl. idősebb leszbikus nő, valóban rövidhajú, sportos stílusú, de a mostani élettársa is és a régebbi is aki néhány éve meghatl kifejezetten csinos, szép, hosszúhajú nő volt, tipikusan olyanok akik után a férfiak megfordulnak, ráadásul nem ez a kikent-kifent műcica típus egyik sem...

68. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - Fincsi5)
2015. márc. 1. 17:10

Nem jelent semmit! Ahogy írták lehet szerencsétlen a magánéletben. Lehet, hogy túl válogatós, tehát mondjuk aki tetszene neki azok felé nem nyitnak , akinek ő tetszik neki nem jön be. Lehet, hogy valami trauma érte őt , akár az iskolába ( egy fogdosás, a fiúk bántották vmiért) bizomy ettől is lehet, hogy nincs senkije. Volt az Árva angyal sorozat , ott a főhősnő egy erőszakos csók miatt viszolygott a férfiaktól, sokan írták egy másik fórumon jaj emaitt, DE BIZONY ilyen miatt is lehet. Írod, hogy anyuka mindig mondja " nég korai ugye kislányom" anyuka viselkedése is gátolhatja, nevelése is akár. (Őt Te ismered , Te tudod milyen anyuka) Akár az is lehet a háttérben, hogy egyszerűen egyedülállóként érzi jól magát.

Leszbikus csajokra jellemző pici tüsi fiús haj (nem feltétlen az, akinek ilyen) fiúsabb öltözet, természet. A barátnőmnek van meleg haverja így vele volt meleg bárban ilyennek mesélte azokat a lányokat. Egyszer vvelem kezdett el a Tescóban szemezni egy ilyen csaj a haja tüsi volt az biztos, de az öltözetét ne kérdezd ,mert menekültem gyorsan arrébb :D

Az, hogy önző az sem jelen semmit, a fent említett barátnőmnek elég rossz természete van , több barátja is volt több éves kapcsolatok. Igaz elvenni senki nem vette még el, de élettársi kapcsolata volt már !

67. kriszta773 (válaszként erre: 63. - 4c3a5e5783)
2015. márc. 1. 17:03

nem tudom, miért vesznek az emberek minden intimebb kérdést támadásnak vagy rosszindulatú beavatkozásnak. olyan álszentség ez, miért ne lehetne erről beszélni? ezért van, hogy sok meleg nem meri felvállalni, hogy a saját neméhez vonzódik, de akár egy csomó betegséget, tünetet is lehetne említeni, mert az emberekbe belerögzült, hogy azt nem illik


ha 30 évesen nem futna mellettem egy pali sem, és a barátnőm vagy akár az anyám megkérdezné, nem vagy leszbikus, van palid, rendben a magánéleted? nem borulnék ki, hogy a szemét, beleavatkozó, közenincs, modortalan bunkó ésatöbbi. bár én nem vagyok ilyen seggemben karóval élő, hogy ne beszélnék bármiről nyíltan, ha meg valaki besértődik, az legyen az ő szerencsétlen agybaja és keserűsége, éljen zárt ajtók mögött és időjárásról csevegve, marha izgalmas lehet

66. fincsi5 (válaszként erre: 63. - 4c3a5e5783)
2015. márc. 1. 16:53

Van jó oldala : nagyon okos, művelt, / szépséget nem veszem ide , pedig szép, igen / , és nagyon jó társasági ember.

Elkerülte figyelmedet; ha velem van, " viselkedik"étteremben, bárhol.

65. unom (válaszként erre: 64. - Fincsi5)
2015. márc. 1. 16:51

Miért lenne közöd egy másik ember életéhez? Amíg nem tőled kér segítséget addig a magánügye, saját felelőssége.

Nem lehet véletlen, hogy nem köti az orrotokra.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook