Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha pszichológus akkor a magán vagy az állami jobb? fórum

Ha pszichológus akkor a magán vagy az állami jobb? (beszélgetős fórum)


1 2 3
3. Lara1984 (válaszként erre: 1. - 0a4e11604c)
2013. ápr. 2. 04:08

Hogy öszinte legyek: egyik sem... :-( (Legalábbis az én tapasztalatom ezt mutatja.)

Az államilag támogatott "lélekgyógyásznak" nincs elegendö ideje, a magán-lélekbúvárt pedig csak a lóvé motiválja.

Lehet, hogy van ~0,001%-nyi kivétel, de azzal én sajnos (még) nem találkoztam.

2013. ápr. 2. 03:04

Hüü, ha rosszindulatúan feltételezünk, akkor ez nehéz kérdés, hisz a magánnak- miután ebbööl él, szüksége van a páciensekre, az állami pedig minél több beteget minél kevesebb idöö alatt kell, hogy "lerendezzen", minden másik orvossal is így van ez...

ismeretlenül nehéz eldönteni, melyik milyen ember, pedig ezen múlik...és ehhez sajnos mindneképp ki kell próbálni, passzol-e a pácienshez, ha feszélyez, talán tovább keresni. De leginkább a szép történésekre koncentrálni, ha nincs más, akkor apróságokra és keresni az utat, mitööl jön vissza az életkedvünk...no ez a teóriám, eddig bevált, de hogy a jövööben be fog-e....

2013. ápr. 2. 02:44
Melyik pszic.dolgozik lelkiismeretesebben?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook