Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha nem csak egyéjszakás kapcsolatban gondolkodsz, mennyi idő után fekszel le Vele? fórum

Ha nem csak egyéjszakás kapcsolatban gondolkodsz, mennyi idő után fekszel le Vele? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
71. Bcicus (válaszként erre: 45. - Annaaa)
2009. okt. 29. 20:10

Nyilván van egy két pasi aki így gondolja, de a legtöbb nem szereti amikor azzal jönnek, hogyha szeretesz akkor vársz rám, mert ha már nem szűz az illető ott gáz van. ÍHogy lehet hónapokig kibírni szexnélkül. Attól, hoyg lkefekszem vele, még nem jelenti, hoyg csak arra kellek, csak azt hogy mindegyikünk nornmális ember, és nem bír ki hónapokat szex nélkül és ha netán nem működünk együtt szexuálisan hamar kiderül és nem fárasztjuk egymás feleslegesen.

Én minden pasimmal egyből lefeküdtem és mindegyik akarta volna folytatni, der a legtöbb nekem nem kellett. De az egyikkel 5 évig voltunk együtt a másikkal pedig 4,5 éve vagyok együtt együtt élünk és minden tökéletesen működik.

70. gigi1971 (válaszként erre: 67. - 8ee31e318f)
2009. okt. 29. 19:32
Most mondjam vagy mutassam ? :P A pasik mások mint a nők , ők ebben az értelemben szabadabbak . Tisztelet a kivételnek . De persze mindenhez 2-en kellenek .
69. Ncilány (válaszként erre: 60. - Mamika2)
2009. okt. 29. 19:24

Az ábra azt mutatja nem volt hiba. Meghívott az anyukája ebédre. Utána bementünk a szobájába...

Volt megfelelő körülmény...

68. 8ee31e318f (válaszként erre: 46. - Fiatal nő)
2009. okt. 29. 01:45

en sem ezt irtam :P


csupan azt, ha megerik az erzelem, akkor minek tovabb varni?


elofordult nem egyszer. neten megismertem valakit, hetekig msn eztunk, es az elso randin megtortent.

sokak szerint ez is elso ejszakas, hisz akkor lattuk eloszor egymast. viszont ismertuk mar egymas erzeseit ugy mond.

67. 8ee31e318f (válaszként erre: 66. - Gigi1971)
2009. okt. 29. 01:42

megint a ferfiak. hogyis latjak? :P


:D

2009. okt. 28. 21:25
Szerintem az élet egy nagy forgatókönyvíró . Sok minden múlik azon , hogy mikor jön el a pillanat amikor mindketten akarjuk . Mint már írtam az előzőekben nekem a kapcsolataimban sem mindig egyformán jött el . A legutóbbi kapcsolatomban 3 hónap volt . De csak ritkán találkoztunk , és végül is rajtam múlott , nem rajta . Nem hiszem , hogy az időt kellene figyelni , hanem az érzelem a legfontosabb , meg persze a megfelelő körülmény .lehet , hogy sokan nem értenek velem egyet , én így gondolom . A férfiak persze ezt máshogy látják .
2009. okt. 28. 20:54
Ez változó... A fiún is múlik, no meg az érzéseken.
64. Gligi (válaszként erre: 63. - Fiatal nő)
2009. okt. 28. 20:38
A testi és lelki dolgok arányában és minőségében mindkét félnek ugyanazt kell akarni ahhoz, hogy a kapcsolat hosszútávon működjön ☺
63. Fiatal nő (válaszként erre: 62. - Gligi)
2009. okt. 28. 20:29
Én nem azt hülyeségeztem le, amit írtál, hanem úgy ám blokk az ilyen gondolkodást. Én nem tudom ezt megérteni, számomra hülyeség, de ahogy írtad is, nem vagyunk egyformák. Én nem tudnék elhagyni valakit, akit nagyon szeretek és aki viszont szeret, csak azért, mert... Egy kapcsolatban szerintem a lelki kötődés sokkal fontosabb...
62. Gligi (válaszként erre: 50. - Fiatal nő)
2009. okt. 28. 20:18

Miért gondolod, hogy hülyeség amit írtam?

Én saját tapasztalatom alpján írtam le a hozzászólásom és vannak itt a fórumon páran akik velem értenek egyet ☺

Te a véleményedet egy emberrel folytatott szexuális élet alapján alkítottad ki és én nem hülyeségeztem le amit írtál, mert el tudom fogadni, hogy "ki mint él úgy ítél".

61. 8ee31e318f (válaszként erre: 29. - Ffbce15349)
2009. okt. 28. 20:09
nem tudom hogy lehet ennyi ideig elhuzni, es van ertelme. en azt hiszem talan 3 honapig voltam ugy egy lanyal, de vele csak hetvegenkeknt taliztam, egyebkent mindig sokkal hamarabb.
2009. okt. 28. 15:53

Miért volt ez hiba?

Nem volt jó?

Lehet, hogy hónapok múlva sem lett volna az!

2009. okt. 28. 15:24

Az előző férjemmel azt se tudtam mi a jó szex.

Válófélben voltam, ő is egy nehéz időszak után volt, és bizony elkövettük ezt a hibát, hamar ágyba bújtunk. Mindketten akartuk.

22 és fél év telt el pontosan azóta.

2009. okt. 28. 13:35

Gratulálok a 2 vagy több éveseknek!:))

Mi anno a volt férjemmel 2hét után bújtunk ágyba,igaz már egyikünk sem volt szűz, de utána 4évig együtt voltunk, szóval azért a férfiaknál sem lehet általánosítani...:))

Persze azért a mostani (már nem szűz) állapotomban hónapokat sem várnék, de tuti nem bújnék valakivel egy-két hét után ágyba, meg kell találni a köztes megfelelő időt! :))

Ha meg az illető komolyan gondolja, akkor úgyis fog ránk várni, ha meg nem, akkor azzal nem is érdemes foglalkozni...szerintem!:))

2009. okt. 28. 13:32

Hát én nem gondolkodtam sem egy éjszakásban, sem komolyban és 4.nap megtörtént.

2éve vagyunk 1éve élettársak vagyunk. Nem tudni mit hoz a jövö, ezért én sose gondolkozom hosszú távon. Mindig ami most van. Legfeljebb 1-2hónappal megyek előre, de többel nem.

2009. okt. 28. 13:28

Hát ez egy nagyon jó kérdés!:D

Hát szerintem nem szabad elkapkodni, a férfiak hajlamosak az alapján megítélni valakit,h. mennyi idő után bújik ágyba valakivel...

Lehet az illető akármilyen "ártatlan lélek" :D ha hamar ágyba kerül, már megvan a vélemény...szerintem, persze itt sem szabad általánosítani...:))

Volt már,h. egy hét után ágyba bújtam valakivel, mégsem az alapján lettem megítélve...

Régebben azt mondtam volna,h. nincs azzal baj, ha minnél elöbb, mostmár úgy vagyok vele,ahogy drága nagymamám mondaná: A nő értéke egyenesen arányosan nő az érte megtett út hosszával! :D

Szóval, mostmár tuti nem feküdnék le valakivel egy hét után, akármennyire lenne nagy a vágyam, szanvedjen csak meg értem a pasi! :D

55. mamika2 (válaszként erre: 50. - Fiatal nő)
2009. okt. 28. 13:07
A szex nagyon fontos egy kapcsolatban, főleg annak minősége ezt nem csak mi fehérmájúak gondoljuk így, hanem még a szakemberek is, ha nincs szexuális élet egy kapcsolatban, akkor egy idő után halálra van ítélve, hacsak nem két frigid ember találkozott össze!
54. mamika2 (válaszként erre: 49. - Fiatal nő)
2009. okt. 28. 13:04

Szerencsére mindenki más és más nekem az hihetetlen, hogy valaki egy évig vagy még tovább tudja türtőztetni magát egy olyan emberrel szemben, akibe szerelmes neked meg gondolom az, hogy mások milyen hamar odaadják magukat, ezen nem kell megsértődni ez az én véleményem volt!

Azért vagyunk itt, hogy mindenki elmondja a véleményét nem?

53. mamika2 (válaszként erre: 45. - Annaaa)
2009. okt. 28. 13:00

Ez oké az elsőnél szerintem mindenki többet vár, de azt cáfolom, hogy ha lefekszel valakivel hamar, akkor már semmi újdonságot nem tudsz nyújtani!

Ha csak az az újdonság egy nőben, hogy megmutatja, hogy milyen az ágyban, akkor régen rossz!:))

52. Ncilány (válaszként erre: 45. - Annaaa)
2009. okt. 28. 11:58
22 év lett belőle...
51. Fiatal nő (válaszként erre: 45. - Annaaa)
2009. okt. 28. 09:25

Csatlakozom a véleményedhez. :-)

Egyébként gratulálok. Mi is 2 évesek vagyunk a párommal. :-)

50. Fiatal nő (válaszként erre: 32. - Gligi)
2009. okt. 28. 09:24
Szerintem ez akkora hülyeség. Ha valaki jó ember, okos, ráadásul téged szeret és remekül megértitek egymást, akkor ez miatt szétmenni a világ legnagyobb hülyesége. Egy másik fórumban már írtam, hogy ha én egy olyan lány lennék, akinek a párja szegény impotens, abszolút nem érdekelne, mert én az embert szeretem, a lelke a legfontosabb, nem az a bizonyos a két lába között...
49. Fiatal nő (válaszként erre: 30. - Mamika2)
2009. okt. 28. 09:21
Nem tudom, ebben mi olyan hihetetlen. Egyébként a 1,5 év alatt nem úgy kell érteni, hogy semmi nem volt... Mert volt, de konkrétan az nem. A párom szerette volna előbb is, de elfogadta, hogy én még nem. Egyébként nekem Ő az első (remélhetőleg utolsó is :-)). Szóval külön imponáló volt nekem, hogy ilyen megértő és kedves. Ha mindjárt le akart volna teperni, na, akkor az nagy csalódás lett volna és azt hiszem, nem ott tartanánk ma, ahol jelenleg is...
48. pemete (válaszként erre: 45. - Annaaa)
2009. okt. 28. 09:18
Az más, ha szűz az emberlánya még:) Annakidején az első szerelmemmel másfél év után feküdtünk le, akkor voltunk 16 évesek. Akartuk volna előbb is, csak nem mertük:p
47. pemete (válaszként erre: 41. - Zsu81)
2009. okt. 28. 09:16
Az én párom meg azt mondta mikor ilyíesikről beszélgettünk anno, hogy ha az első randin nem történik semmi, akkor nincs második.
46. Fiatal nő (válaszként erre: 19. - 8ee31e318f)
2009. okt. 28. 09:16
Nem volt mással. Nem mindenki olyan, hogy rögtön durr bele. :-S
45. Annaaa (válaszként erre: 44. - Bcicus)
2009. okt. 28. 08:53

Szerintem ez nem így van!

Ha hiszed ha nem a pasik sokkal jobban tisztelik azt, aki nem adja oda magát egyből, hanem kicsit "meg kell érte kűzdeni"....

Így sokkal izgalmasabb lesz a nő....Mi a jó abban ha egy hét után lefekszetek? Milyen újdonság lesz 2-3 hónap múlva?

Ha nem fekszel le vele korán, legalább kiderül, hogy tényleg szeret, vagy csak azért van veled, hogy megkapjon és utána mehetsz....


Mi a párommal 2 hónap után feküdtünk le először...Én még szűz voltam, és azt mondta, hogy vár ameddig én szeretném...2 hónap után jött el az ideje és ez így volt tökéletes! Szép lassan kell felépíteni a dolgokat, nem egyből bele a közepébe!

Jah és azóta is együtt vagyunk, lassan már 2 éve!

44. Bcicus
2009. okt. 27. 23:39
Nem tudom mi értelme van hónapokig húzni, ez nekem annyira furcsa, s mi van ha nem jó az ágyban és feleslegesen áltattad magad és őt is. A pasik nagy része nem szereti ha a lány húzza az időt.
2009. okt. 27. 21:47
Az ember érzi ezt, nincs írott szabály. Nekem legutóbb 4 hónap volt.
42. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 41. - Zsu81)
2009. okt. 27. 21:47
- ezt már én is hallottam férfiaktól.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook