Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha nem csak egyéjszakás kapcsolatban gondolkodsz, mennyi idő után fekszel le Vele? fórum

Ha nem csak egyéjszakás kapcsolatban gondolkodsz, mennyi idő után fekszel le Vele? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
101. Fiatal nő (válaszként erre: 100. - Bec1f7f165)
2009. okt. 30. 19:45
Miért? Sosem lehet tudni. És nem csak az idősek körében fordul elő...
100. bec1f7f165 (válaszként erre: 99. - Fiatal nő)
2009. okt. 30. 19:37
Hát az impotens azért nálam túlzás. Nekem fontos a szex. Lehet, hogy a férjemnek 70 évesen már nem nagyon fog ágaskodni a fütyköse, de akkor én 66 leszek, és minden bizonnyal én sem fogom már őt úgy kívánni.
99. Fiatal nő (válaszként erre: 96. - Bec1f7f165)
2009. okt. 30. 19:16

Így van. Miért kéne valakit ezért azonnal kirúgni?


Amúgy meg gondolkozom azon, hogy mi van akkor, ha adott egy férfi. Külsőleg megnyerő, egészséges, intelligens, kedves és megértő. Ha szeret, akkor teljes odaadással és csak egy embert. Szóval a mai világban egy "főnyeremény". De van egy hibája. Mondjuk impotens.


Csak azért élje le az életét egyedül, magányosan, mert nem képes valamire, ami nélkül simán lehet élni? Mit vétett egy ilyen ember, akinek csak ez az egy "bűne" van..?


Sosem fogom ezt megérteni...

98. Fiatal nő (válaszként erre: 93. - Bcicus)
2009. okt. 30. 19:13

Hát pedig az én belső erkölcsi törvényeim nem azt diktálják, hogy minél előbb adjam oda magam.

Nem gondolod, hogy kicsit túlzás az evést és a szexuális életet egy kalap alá venni..? Ez egy hülye hasonlat volt, már bocsánat.

Egyébként meg szex nélkül lehet élni sokáig, evés nélkül már nehezen...

Nem leszek meggyőzve. Én csak olyan férfinak adom oda magam, aki felé bizalommal vagyok azáltal, hogy jól megismertem/kiismertem már. Vonzódni is úgy tudok vonzódni valakihez (testileg is), ha ismerem belsőleg is. Engem a puszta hús nem csigáz fel, inkább ellenkezőleg. Undort kelt.

97. bec1f7f165 (válaszként erre: 95. - 33aa509d53)
2009. okt. 30. 18:34
És erre mikor jöttél rá?
96. bec1f7f165 (válaszként erre: 93. - Bcicus)
2009. okt. 30. 18:34

Attól nem lotyó nyilván, ha 1-2. alkalomra lefekszik valakivel, de ezért a szex meg az evés egy kicsit más. Már fordult elő velem életemben (talán mással is), hogy nem szexelt pár hónapig, de abba még senki nem halt bele.


Még annyiban cáfolnám, hogy nekem volt kezdő pasim, akihez igenis türelem kell. Nagyon sok türelem. Attól még, hogy elsőre nem volt minden készsége tökéletes, nem dobtam ki. És megérte ;)

95. 33aa509d53 (válaszként erre: 94. - Bec1f7f165)
2009. okt. 30. 18:31
mert szerettem azt a férfit.
94. bec1f7f165 (válaszként erre: 92. - 33aa509d53)
2009. okt. 30. 18:27

"azért volt ez a sok:)))))))))))mert már kínomban nevetek magamon.

most meg már el akar válni a férjem."


Sajnálom. Néhány írásjelet nehezebb értelmezni, mint egy emberi arcot.

Miért sajnálod, hogy nem csaltad mag?

93. Bcicus (válaszként erre: 85. - Fiatal nő)
2009. okt. 30. 17:54

Miköze a lotynak ehez. Lotyó az aki pénzt vagy elenszolgáltatást vár.

Attól nem lesz valaki könnyűvérű, hogy az első vagy második alkalommal szexelnek. A szex az élet része, ha hónapig nem szexel az ember az olyan mintha hónapokig nem enne.

Megismerni utána is lehet a pasit, ha jó az ágyban, ha nem akkor meg felesleges megimserni.

92. 33aa509d53 (válaszként erre: 90. - Bec1f7f165)
2009. okt. 30. 16:35

azért volt ez a sok:)))))))))))mert már kínomban nevetek magamon.

most meg már el akar válni a férjem.

91. 33aa509d53 (válaszként erre: 90. - Bec1f7f165)
2009. okt. 30. 16:33
működhet, de csak egy darabig....közben majdnem megcsaltam.:(( utólag gondolkodva megbántam, hogy nem csaltam meg....
90. bec1f7f165 (válaszként erre: 89. - 33aa509d53)
2009. okt. 30. 16:31

"és a mai napig is az első és egyetlen.:)))))))))lehet, nem vagyok normális, de így volt."

A sok smileyból arra következtetek, hogy jó választás volt a férjed ;) Nekem más a normális. Ez olyan romantikus nekem, mint a kalóz regény, amit nyáron olvastam :) Nem szeretem a zsákba macskát, de ezek szerint működhet.

2009. okt. 30. 16:07
és a mai napig is az első és egyetlen.:)))))))))lehet, nem vagyok normális, de így volt.
2009. okt. 30. 16:06
két év....ennyi idő telt el, amikor megismertem a férjemet és az esküvőnk napja között....ez volt az első nekem.
2009. okt. 30. 16:04

Az első alkalommal rögtön megtettem.

Higyjetek nekem.Működik.

12 éve vagyok a felesége, 3 gyerekkel.:)

86. bec1f7f165 (válaszként erre: 84. - Fiatal nő)
2009. okt. 30. 15:55

"Az más. Normális esetben egy ilyen kapcsolatból általában gyerek lesz, házasság. Amin belül persze. De itt most nem arról van szó, hanem egy kapcsolat indulásáról. A téma is az, hogyha nem egyéjszakás kalandban gondolkozunk, stbstb. Nem kell kiforgatni a szavaimat. :-) Amúgy igazad van, a szerelem tényleg szeretetté alakul. Ez így van. :-) De szerintem az még értékesebb a szerelemnél is. :-) Csak el kell jutni odáig. Sokaknak ez már nem megy. :-S"


Nem kiforgatni akartam a szavadat, hanem kiváncsi voltam a véleményedre.

Amivel nem egészen értek egyet, mert ma már nem feltétlenül lesz házasság. De feltevésem szerint Te is csak a hosszú távú összetartozásra gondoltál, az már részletkérdés, hogy házas, élettársi vagy semmilyen módon nem hitelesített kapcsolatról van szó.


Igazából a gyerek részével nem értek egyet. Szerintem egy házasság nem a gyerek nemzésről szól.


Egy barátom, egyszer kifejtette nekem, hogy milyen hülyeség a házzasság, mert azért kötik az emberek, hogy elkötelezzék magukat a gyerek vállalás mellett. Ez vicces helyzet volt. Én házas vagyok, de nem akarok gyereket, neki meg "csak" barátnője volt, és egy gyereke :)

85. Fiatal nő (válaszként erre: 78. - Bcicus)
2009. okt. 30. 09:34

Miért lenne szórakozás? Nem tudom, én például úgy gondolom, egy nő ne legyen "olcsó l*ty*" (ne vegye magára senki, csak én érezném magam annak, ha mindjárt...), aki mindjárt odaadja magát. Attól én érezném magam rosszul, hogy te jó ég, stb... És nem azért tenném, hogy szórakozzak szegény pasival, hanem nekem fontos az, hogy ne a testi örömök legyenek azonnal és bumm a közepébe, mert az az én értékrendembe baromira nem fér bele.

Nem vagyunk egyformák. Plusz nekem tényleg szükségem van arra, hogy "belelássak" a másik fejébe, ismerjem már Őt nagyon jól, tudjam, hogy nagyjából mégis ki Ő. Nekem az egész agyban van, tehát ha például egyedül lennék, és jönne valami kidolgozott testű, sokak által jóképűnek titulált csávó, aki le akarna dönteni, akkor nem kellene. Mert egyrészt undorodnék tőle, másrészt nem ismerem, mint embert, nem tudom, ki Ő, illetve magamat is rosszul érezném, hogy szerintem ha megtenném, akkor én egy könnyűvérű nőcske lennék, ami viszont nem akarok lenni, mert nem is tartom annak magam.

84. Fiatal nő (válaszként erre: 79. - Bec1f7f165)
2009. okt. 30. 09:28
Az más. Normális esetben egy ilyen kapcsolatból általában gyerek lesz, házasság. Amin belül persze. De itt most nem arról van szó, hanem egy kapcsolat indulásáról. A téma is az, hogyha nem egyéjszakás kalandban gondolkozunk, stbstb. Nem kell kiforgatni a szavaimat. :-) Amúgy igazad van, a szerelem tényleg szeretetté alakul. Ez így van. :-) De szerintem az még értékesebb a szerelemnél is. :-) Csak el kell jutni odáig. Sokaknak ez már nem megy. :-S
2009. okt. 29. 23:31

Az első szerelmemmel 3-4 hónap után. A 2es számú szerelmemmel nem tudom, de nem sok időre az összejövetelünktől, a férjemmel 3. találkozásunk alkalmával, ami 2 hetet jelentett.


A többi meg nem volt komoly, és csak szeretői viszony vagy egy éjszakás.

2009. okt. 29. 23:04
soká
81. 9bc5015697 (válaszként erre: 79. - Bec1f7f165)
2009. okt. 29. 22:33

Dehát a kérdés arra irányul, hogy először mikor fekszel le vele, és nem az, h sokadszor, ez arra ad választ....


Én akkor, ha úgy érzem, hosszú távon is működhet. Ez kb 1-2 hónap szokott lenni.

2009. okt. 29. 22:27
Egyébként meg vannak íratlan szabályok. Pl. nem kotyogjuk ki kinek mekkora farka van :)
79. bec1f7f165 (válaszként erre: 75. - Fiatal nő)
2009. okt. 29. 22:22

"Hogy tudjam, hogy fontos vagyok neki és SZERELMES."


Mi a helyzet akkor, ha tényleg komoly a kapcsolat, és már nem vagy szerelmes. Szeretni lehet valakit egy életen át, de szerelmesnek lenni valakibe ilyen távon nem. Lehetnek fellángolások, amikor újra beleszeretünk a párunkba, de ez nem egy állandó állapot.

78. Bcicus (válaszként erre: 77. - Fiatal nő)
2009. okt. 29. 22:18

A fenéket. A legtöbbet valóban érdekli az illető nő, de mikor rájön, hog húzza őt és már az elején szórakozik vele, már csak ez lesz a cél. Milyen iratlan szabélyokra gondolsz.

Az egy írtatlan szabály, hogyha tetszik egy pasi azt hónapokig kínzom és szivatom, mert ha kibírja akkor szeret. Ez nem szabály, hanem hülyeség.

77. Fiatal nő (válaszként erre: 76. - Bcicus)
2009. okt. 29. 22:11

Dehogy. Az ilyen pasi az elején megunja és otthagyja.

Egyébként vannak íratlan erkölcsi szabályok, amiket valaki fontosnak tart, valaki kevésbé. Ennyi.

76. Bcicus (válaszként erre: 73. - Fiatal nő)
2009. okt. 29. 22:06

Van, de ay meg minek. A syex ay egzik legalapvet[bb emberi ösztön és minden normális embernek szüksége van rá.

Azt a hozzáállás is érthettlen és nem csak nekem a legtöbb pasinak is, hgy "akkor szeret ha hónapkig vár rám" ennek semmi értelme. Már eleve azt akarja az ilyen nő, hogy a pasi szenvedjen az elején egy ilyen nő a végén csak addig fog neki kelleni amíg meg nem kapja, mert már csak ez lesz a cél.

75. Fiatal nő (válaszként erre: 74. - Zsanetta)
2009. okt. 29. 21:52

Szerintem nem én vagyok a fura, ez lenne a normális reakció, csak ebben a rohanó, változó világban ma már szinte mindenki olyan hedonista módon él, ahogy csak tud.

Nekem oldja a stresszt az is, ha be tudok ülni beszélgetni egy presszóba a barátaimmal. Vagy az is örömet és boldogságot okoz, ha gyerekek között lehetek, vagy ha csak szimplán el tudok utazni egy olyan helyre, ahol pl. még nem jártam.

Ha nincs komoly kapcsolat, akkor nincs szex sem. Én elhánynám magam, ha olyannal kéne, akibe nem vagyok szerelmes, akivel nincs meg a lelki kapocs is. Nekem kell az, hogy ismerjem jól, bízzak abban, akivel vagyok. Hogy tudjam, hogy fontos vagyok neki és SZERELMES.

Ennyi. Nem vagyunk egyformák. :-)

2009. okt. 29. 21:42

fúúúúúúúú te aztán fiatal nö nagyon furi vagy!!

a sex jó,ha az ember nem szeretkezik,feszült lesz,rossz kedvü,zsémbes és felszabaditja a boldogság hormonokat.

az ember életében nagyon is fontos a sex,nem is értem te miért irod azt hogy nem érted miért nem birják ki nélküle.

basszus ebben az elcseszett világba ez az egyik legjobb dolog föleg ha a szerelmeddel teszed.

de nem vagyok apáca ,nem is voltam volt szimpla vonzalmon,bizsergésen alapuló sexelésem is.

kövezzen meg bárki is ,vagy bárkit aki ezt is kipróbálta az életében.

73. Fiatal nő (válaszként erre: 71. - Bcicus)
2009. okt. 29. 21:31
Szex nélkül is van élet... Én meg azt nem bírom megérteni, hogy az emberek nem bírják ki nélküle. Jó dolog, jó dolog, de mindenáron? Ha nem lenne komoly, állandó kapcsolatom, akkor tuti nem lennének alkalmi partnerek, meg ilyesmi. Még a gondolatától is felfordul a gyomrom... :-D
72. 8ee31e318f (válaszként erre: 70. - Gigi1971)
2009. okt. 29. 21:00
legalabbis jobb ha ketten vannak :D
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook