Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha ketten igazán szeretik egymást, lehetséges, hogy egy harmadik felbukkanása érzelmileg belekavarjon a kapcsolatba? fórum

Ha ketten igazán szeretik egymást, lehetséges, hogy egy harmadik felbukkanása érzelmileg belekavarjon a kapcsolatba? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. máj. 16. 14:23
Lehetséges, és szerintem nem feltétlenül csak a férfi részéről, ráadásul az se fontos, hogy régi ismerős legyen. Csak az, hogy másképpen hasson rá, mint a párja.
7. c3194ec9c7 (válaszként erre: 3. - Ftimi77)
2009. máj. 16. 14:21

Pontosan


+ ennyivel egészíteném ki: és erősebb az oda kötődés érzelmileg, mint a jelenlegihez fűzödő érzései.

2009. máj. 16. 13:23
És lehetséges, hogy egy férfi elhagyjon valakit, egy harmadik miatt, akit csak később ismert meg, mint a meglévő párját?
5. ftimi77 (válaszként erre: 2. - 4b6a2525df)
2009. máj. 16. 12:24
Bocsi igazad van én is ezt akartam írni az előbb csak nem ez lett belőle :-)bocsi
2009. máj. 16. 12:24

Szerintem lehet,hiszen sokféleképpen tudunk szeretni.És lehet kezdetben még a tökéletesnek hitt szerelmünket szeretjük nagyon de mi van ha a felbukkanó egyre szimpatikusabb és esetleg kedvesebb.....van ráció.

De ha biztosak vagyunk az érzelmeinkben és hiszünk a meglévő partnerben akkor a kis kitérő nem ingathatja meg a szerelmet csak kicsit másképp látunk bizonyos dolgokat.

2009. máj. 16. 12:23

Szia!

Szerintem nem... kivéve ha a harmadik már ismert személy pl a múltból!

2009. máj. 16. 12:22
Teljes mértékben lehetéges, ha a férfiról van szó
2009. máj. 16. 12:19
Ha ketten igazán szeretik egymást, akkor előfordulhat az, hogy ha felbukkan egy harmadik, akkor az egyik fél elkezdjen érzelmileg kötődni hozzá is? Vagy ez csak akkor lehet, ha már nem igazán szereti a párját?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook